VLOGMAS15 PLAYLIST

Screenshot 2015-12-01 19.31.04

If you haven’t subscribed to my YouTube channel, you probably haven’t seen all of the Vlogmas videos that are currently uploaded. Here’s a link to the playlist where you’ll find all the videos that are up right now and the last few that are still to come :)

liina

6 Comments

 1. Madli

  Alati kui ma Su postitusi ilma klappideta kuulan siis mu kass kohe reageerib sellele. Tuleb arvuti juurde hakkab nurruma ja ennast vastu arvutit hõõrnuma :D Loodan, et see tähendab midagi head.
  Ja need Crocsi saapad on kindlasti NIII soojad!

  • LiinaBlogger

   Appppppppi kui armaaaas!! :D Kiisule pai minu poolt! Ja tõesti, need Crocsi saapad on megaaa soojad, nad on seest üleni karvased ja mahutavad veel ka villased sokid ära :)

 2. Kaia

  #19. dets vlogis vaatasin, et ohh, kui ägee küünelakk, mis firma-toon?
  ja siis nägin, et veel ägedam huulevärv!! niiet seda tootjat ja tooni sooviks ka teada :)

  • LiinaBlogger

   Huulepulk on GOSH toonis Twilight ja küünelakk on L’Oreal Delicate Rose sarja Eva.

 3. katrin

  Sina ja kõik teised samuti kes vlogmas’e teete olete VÄGA TUBLID! Milline järjepidevus ja distsipliin ja seda armsamaks te meile lugejatele/vaatajatele muutute :) Muuseas, ühes vlogmasis rääkisid parsiitväljenditest, ausalt, neid mida sa välja tõid ei olegi märganud, aga üks teine parasiit-slängsõna mis väga tihti on küll kõrvu jäänud on anyways. Nii kui hakkasid parasiitväljenditest rääkima, arvasin, hakkad selle kallal ka norima :) Aga sellised asjad tegelikult ei mõju häirivalt vaid on pigem iseloomulikud ja eristavad – nagu tedretäpid mõnel, nii et nende pärast ei pea üldse põdema, on hullemaidki asju :) Üks blogija kasutab näiteks pea igas postituses sõna igatähes (just ä-ga) ja kui vahel mitte, siis nagu oleks midagi puudu :D

  • LiinaBlogger

   Apppppppi kui kihvt oli seda lugeda esimese asjana hommikul ärgates :) kusjuures ‘igatahes’ on mul ka Eesti keeles filmides parasiidiks :D

Leave a Reply

%d bloggers like this: