TAASTUTVUN THE BODY SHOPIGA

Kui üritan meenutada millal viimati midagi The Body Shopi kauplustest ostsin, siis ega ausalt ei mäletagi. Tean vaid, et tegu oli kindlasti Virsiku kehavõiga. See on tänaseni üks mu lemmiklõhnu, kuid ei ole kahjuks The Body Shopi püsikollektsiooni liige. Aga see selleks. Et minu dušikabiinis paistavad peagi otsa saavat nii šampoon kui dušigeel ning The Body Shop on julmusevaba bränd, põikasin neljapäeval just nende kauplusesse sisse. Sellega vedas, kuna just parasjagu oli kogu kaubale -20% soodustust. (PS: Kodukal on info, et soodustus kehtib kuni 14.09!).

 

Muide, üle pika aja tuli tunne, et võiks ka filmida! Seega postituse videoformaat on piltidele ja tekstile samuti saatjaks. Kuigi päike mängis mulle täiega vingerpussi ja muudab kogu olemise erkoranžiks nii mõnelgi korral. Tänks!

Pin It

Võtsin oma väikse abilise ühes ja valisime koos välja Fuji Green Tea värskendava šampooni (kuigi ta arvas, et maasikas oleks oluliselt parem variant) ja Almond Milk & Honey dušikreemi. Mõneks ajaks jäävad need mind kappi ootama. Olen väga põnevil, sest roheline tee ja mandel on kaks mu väga suurt lõhnalemmikut. Eriti huvitab mind kui hästi lõhn nahale ja juustesse jääb. Kas te olete neid tooteid proovinud?

Pin It

Teatud ostusumma täitudes sai kaasa ka kingituse. Mul jäi veidi puudu ning kuna ma mingit emotsiooni ajel valitud asja ei soovinud, mis võib-olla seisma jääks, otsustasin võtta midagi kasulikku. Pealegi oli ju -20% soodustus, seega võib ette varuda miskit küll. Kummeli meigieemaldusvõid olen kunagi ammu ammu proovinud ja teadsin, et sellest saab minu järgmine meigieemaldusvahend. Vana on hetkel täpselt poolik, niiet pisut pean ootama veel. Kuid olemas ta nüüd on. Nägin nüüd ka, et sellest on õli variant olemas. Mulle aga meeldib mõte sellest, et kui meigieemaldusvõi on otsas, saan seda karpi kasutada näiteks Lushi tahkete toodete jaoks.

Pin It

Kingituseks tuli erisarjast ingveri kehajogurt. Kodulehe sõnul on tegu imekiirelt imenduva geelkreemiga, mis kõlab igal juhul huvitavalt. Sobib kasutada nii kuival kui niiskel nahal. Peab järele proovima! Kas te olete seda või mõnda muud The Body Shopi kehajogurtit proovinud? Minu jaoks on see tootekontseptsioon võõras.

Pin It

Kui agarad The Body Shopi toodete kasutajad te olete? Minul oli väga pikk paus nende toodetega ja ega ma polegi teab mis paljut nende valikust katsetanud. Põhiliselt ikka kehavõid, dušigeelid ja kätekreemid. Edaspidi võiks tihemini sinna sisse astuda.

2 Comments

  1. Anna Elisabeth

    Kusjuures mul on sama lugu, vägaaa pikk aeg on möödas sellest kui viimati The Body Shopis käisin. Kuidagi pole nagu asja sinna kui kõik on justkui olemas. Aga praegu on otsa saanud korraga nii kehakreem kui rammusam jalakreem, nii et äkki peaks minema. Aitäh neid meelde tuletamast!

    • LiinaBlogger

      Mul mõlguvad ka mõtted juba mõne rammusama kehavõi poole. Aga enne peab ju ootama, et teised eest otsa saaks :D

Leave a Reply

%d bloggers like this: