SÜNNIPÄEVAHOMMIKU POPUTUS

Pin It

Selleaastane sünnipäev on niipalju eriline, et meie vastsündinud poeg saab täna nädala vanuseks (jutustan beebiteemadel peagi lähemalt!) ja mu suurim tugi, parim sõber ja elu armastus on tänu sellele veel kodus isapuhkusel. Seega oli mul võrratu hommik, kus mul oli aega katta kenasti hommikusöögilaud, maiustada koogiga ning võtta üks eriti mõnus poputav dušš. Minu päeval aitasid imeliselt alata väga paljud mõnusad tooted, millest nii mõnigi on uus, teised jälle juba tuttavad lemmikud. Siit pisike ülevaade, mis tooted hommiku veidi luksuslikumaks tegid.

Pin It

Juukseid pesin Lushi tükišampooniga Honey I washed my hair – vaieldamatult minu lemmiklõhn kogu Lushi valikus! Ja kuigi Lush ei ole luksusbränd, on minu jaoks ikkagi kuidagi nii eriline nende tooteid kasutada. Pikaajaline paadunud fänn siinpool! Niisutuseks kasutasin enda jaoks uut Love Beauty and Planet sheavõi ja sandlipuu palsamit, millest peagi lähemalt jutustan. Nahka hellitasin LUSHi Mamma Mia kehakoorijaga, mis on nahale hell ning tundub, et ka niisutav, sest jättis nahale meeldiva, õrnalt rasvase kihi. Õnneks mitte sellise, mis kleepub ja mida tahaks maha nühkida, vaid pigem just sedasorti, mida pärast kuivatamist enam ei tunne, aga kus nahk ka kreemi järele ei karju. Kus koorijat ei kasutanud, käisin naha üle Love Beauty and Planet sheavõi ja sandlipuu dušigeeliga.

Pin It

Näopesuks proovisin esimest korda eile minuni jõudnud PIXI Glow Tonic Cleansing Gel puhastusgeeli. Näonahale kandsin PIXI roosi sarja Rose Ceramide Cream niisutavat kreemi ning sellesse segasin Löwengripi isepruunistavaid tilku.

Pin It

Keha niisutamiseks valisin seekord oma L’Occitane’i kirsiõie kehalosjooni, sest selle lõhn on väga luksuslik ja pudelile on vaja ka lõpp peale teha. Sinna sisse segasin veel ka Löwengripi isepruunistavat spreid, millest olen juba SIIN ka oma kogemust jaganud. Kätele-jalgadele kandsin täna avatud L’Occitane’i shea sarja rammusat kätekreemi – imeliselt hea lõhnaga, kiirelt imenduv ja väga niisutav.

Ja selline oligi see paras ports, millega end täna hommikul hellitasin. Lihtsalt seepärast, et oli tuju ja oli seda AEGA, mida tihtilugu vastsündinu kõrvalt pole. Kuigi, momendil on meie poiss küll nii kuldmagaja, et mul pole küll ühtegi vabandust miks midagi tehtud ei peaks saama :D. Jutustage kaasa, kas teile meeldib end ka kuidagi erilisemalt poputada sünnipäeva puhul? Mulle meeldib igal sünnipäeval endast mõni ilus pilt teha ja mis valmistaks paremini seda head “pildituju” ette, kui üks õige pamper session. Täna küll oli kleidi väel päris külm õues, aga noh, see mõni minut… :D

6 Comments

 1. Kristiina

  Palju .palju ónne !!!

  • LiinaBlogger

   Aitäh (:

 2. Sirle

  Palju palju õnne!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • LiinaBlogger

   Aitäh (:

 3. Miisu

  Palju, palju õnne sünnipäevaks!

Leave a Reply

%d bloggers like this: