SUMMER VIBES

Piltide näol on väike flashback möödunud kevad-suvesse. Teadupärast olin ma siis paras pall, niiet endal on VÄGA veider neid pilte vaadata! Mõtlesin, et jutustan teile natuke meie selle suve plaanidest. Eriti, et see suvi on erinevalt varasemast juba pikalt planeeritud ettevõtmisi täis.

Kohe kohe on ju jaanipäev. Mul on vist üksainus jaanipäev, mida ma ei ole lõkke ääres tähistanud. Mõned aastad tagasi istusime sõpradega vihmase ja külma ilmaga hoopis meie juures kodus ja põetasime..mida siis.. Säraküünlaid vist? Sel aastal kordame oma suure seltskonnaga eelmist aastat, ainult et meie armas tütar on seekord meiega juba päriselt. Tahaks loota, et ilma on siis ka, sest eelmisel aastal sain jaanipäeval suure suvesoojaga oma kõhu ikka paljaks ka.

Esimest korda läheme ka Positivusele! See on minu jaoks eritiiiii põnev ja ootame juba väga. Võtame oma väikese neiu kaasa (peamegi talle helisummutavad kõrvaklapid hankima) ja saame esimesed sedalaadi katsetused. Meil on kolme päeva passid, kuid ma ei tea kuidas täpselt kõik kujunema saab. Lisaks on vanaema sünnipäev ka ühel neist päevadest ja see on miski, millest ilma ei taha jääda. Muide, piletid on ikka täiesti saadaval, seega kes pole veel juuli keskpaigaks plaane teinud, siis SIIT saate piletid. Reedesel päeval on seal üsna palju minu jaoks võõraid esinejaid, kuid kindlasti elaks kaasa  meie kodumaisele Trad.Attack!-le. Laupäeval on nimistus muuhulgas ka Ellie Goulding, kes on mitmeid kordi lineupis olnud. Aga, et ma teda täiega fännan, siis tahaks küll VÄGA teda näha. Kuna eelmisel aastal ta siiski ei esinenud, siis mulle sobib, et seekord ta nimi jälle kirjas on. Ja pühapäeval on lahedalt nimekirjas Comedy Estonia. Neid kuulaks meeleldi, eriti, et sealt Karl-Alari on  mu klassivend. Läti ning ka paljud teised artistid on mu jaoks võõrad, aga usun, et avastan sealt nii mõnegi mõnusa artisti enda jaoks. Ja kui olete tulemas ja mind seal märkate, siis kindlasti tulge ja räägime paar sõna juttu! Tahaks väga teiega kohtuda (:

Loomulikult kogu selle aasta tippsündmus (minu jaoks) on meie PULMAD! Alles ükspäev mu parim sõbranna ütles: “Nii vähe on jäänud ja Sa polegi veel bridezillaks muutunud”. Ega ei ole tõesti. Ja kes meie vlogikanalit ei jälgi (link üleval ribal), ei pruugi kursis olla, et korraldame kõik täiesti ise. Seega stressoreid justkui jagub, aga hetkel? On mul igati chill olla. Räägin kõigest lähemalt siis, kui pidu juba läbi on. Osalt, et saaksin teile parima võimaliku ülevaate anda ja teisalt seetõttu, et ma ei taha mõttes plaanitavate postitustega siia pingelisse perioodi rohkem pingeid tuua. Te olete nii imelised ja toetavad alati olnud, et ma usun ja tean, et saate sellest aru. Instagramis on juba olemas ka pulma teemaviide, #oncloudpõldaru. Üht-teist selle all on ja eks ma oma Instagramis ilmselt annan ka märku kui õige päev käes on ja teemaviide tõesti aktiveerub.

Siis on meil suve teise poolde plaanitud meie teine ühine autoreis. Tegu pole pulmareisiga, see jääb veidi kaugemasse tulevikku. Kes mäletab, siis käisime eelmise aasta maikuu lõpus Norras. Kuna mu sugulased elavad seal, tuli üsna kiirelt mõte, et võiks sinna autoreisile minna. Ka mu ema on meiega kaasas, niiet pulmareisiks me seda kohe kindlasti ei loe. Olgugi, et tegu oleks siis tohutult sümboolse reisiga, sest just seal J ka abieluettepaneku tegi.

Meil on täiesti võrratu (ja küllalt suur, 20-pealine) sõprade punt, kellega meil on traditsiooniks saanud ka oma suvepäevi korraldada. Seega toimuvad ka sel suvel “Semude suvepäevad” ja let me tell ya, ma ei suuda välja mõelda midagi, mida ma ühelt harilikult suvelt rohkem ootaks, kui seda. See on minu jaoks nii imeline ja eriline ettevõtmine igal aastal. Tavaliselt me veedame koos 2-3 päeva, oleme üsnagi levist väljas ja naudime lihtsalt kuidas aeg need paar päeva seisab. Ja et meid on ka nii palju, siis näeb alati väga naljakas välja, kui me mingil hetkel kõik kuhugi lebosse viskame. Paar aastat tagasi pikutasime J-ga ühe põõsa juures ning üsna kiirelt tulid kõik meie juurde tekkide ja rätikute peale pikutama. Idüll missugune!

Ja ei saa mainimata jätta ka meie tütre esimest sünnipäeva! See on veidi sürreaalne ja samas nii vinge. Oleme siis tegelikult veel reisil, seega üsna eriliselt saab see vastu võetud igal juhul. Seda, kas kodus ka mingi Tõsisem Tähistamine tuleb, ei oska ma veel mõelda. Kõige muu peale läheb praegu nii palju energiat ja aega. Aga kuna mulle selliseid asju korraldada väga meeldib, siis poleks mul selle vastu vähimatki.

Oeh, kas on midagi veel? Väiksemaid asju siin-seal kindlasti, kuid suuremad ja olulisemad said nüüd ilmselt kirja pandud. Millised on teie sellesuvised plaanid? Kas te Jaanipäeva tähistate? Kas me Positivusel kohtume?

28 Comments

 1. Mia

  Nii mõnus postitus:)

  Minu suvi tuleb sinu eelmisele suvele sarnaselt pallina ringi veeremine. Praegu käin veel tool ja suvel plaaniks hästi palju Pärnus olla, kus nv’seti käime oma maja renoveerimas. Lisaks lähme sõbra pulma, milleks tuleb kleit leida, soeng ja meik lasta teha. Ilmselt see suvi tuleb veidi rahulikum kui eelnevad . Esimest korda elus ootan, et suve/augusti lõpp kätte jõuaks, siis saaks lõpuks beebsuga kohtuda 🙂

  • LiinaBlogger

   Oiiiii, täielik nostalgia (: millal Sul TA on? Mul oli ka nii veider oodata suve lõppu ja kuidagi unustasingi suve ennast nautida. Niiet kindlasti katsu selles ootusärevuses ka suve nautida ja seda, et olete (eeldan, et veel) kahekesi (:

   • Mia

    21.08 on TA ehk pean veelgi kauem ootama kui sina :) Loodetavasti ei lähe üle.
    Oleme veel kahekesi jaa, seega üritame maksimaalselt seda aega nautida.

 2. Anni

  Minul Positivus plaanis ei ole, aga “tere” tuleks küll ütlema, kui jälle näiteks Pärnu tulete. Paraku näen ma igakord vlogist, et te OLITE Pärnus :D Äkki ikka õnnestub :)
  Soovin igasse teie suvisesse ettevõtmisesse palju päikest!

  • LiinaBlogger

   Loodan, et satume siis ikka kokku (: me korra kuus katsume üldiselt jõuda Pärnusse :D Päikest Sullegi!

   • Anni

    Nägin täna õhtul Selveris Joeli, aga olin juba kassas ja veits mark oleks vist nagu mingi fänn järjekorrast minema tormata :D

    • LiinaBlogger

     Hahaha, ta oleks kindlasti šokis olnud :D

     • Anni

      No ma mõtlesin ka, et ei hakka end ööd inimest traumeerima :D

 3. Kätrin

  Oh, tänx et Positiivust meelde tuletasid, tahtsin kaa selle plaani võtta. Nüûd pean vaatama kuidas see mu muude plaanide vahele mahub. Nonii, vaatasin järgi, mahub. Ja plaanin ka oma tütrega tulla :). Loodan, et ilm oleks kaa ok. 22 juuli on Pärnus Rõõmsate laste festival kuhu tahaks minna ilusa ilma korral. Meie pere traditsioon on ka Rallikross, mille 3s etapp on homme Vasalemmas ja on veel tulemas 4 etappi, kuhu plaanime ka kohale jõuda. Vb käime ka tiiru telkimas. Jaanipäeva veedame sõpradega. Visby kruiisile lähme ka perega, ilmselt külastame Pipi Pikksuka teemaparki.

  • LiinaBlogger

   Nii lahe, kui kokku satume, siis hõika kindlasti, eks (:
   Visby ja Pipi kõlavad suurepäraselt. Ma juba ootan, et Tirtsul tekiks huvi muumide vastu. Vanaema lubas ta Muumimaale minna ja paadunud fännina läheksin kindlasti kaasa. Väiksena sai korra käidud. Ja muidugi tuleb ükskord Pipi juurde ka jõuda.

 4. Ents

  Jaanipäeva tähistame sõpradega, ilmselt Paikusel. Tahaks minna (ja kindlasti ka lähme) Lottemaale, seal on nii lahe ja põnev. Ma soovitan sinna kõigil minna, ükskõik kas on laps või mitte (laps muidugi boonus). Suuremaid plaane hetkel ei olegi, telkida oleks ka muidugi tore..

  • LiinaBlogger

   Jaa, mulle väga meeldib telkida, kuigi pole ekstra nö telkimas käinud :D

 5. Sandra

  Oh kui ägedad plaanid! Meie poisipõnn on 1a ja 4 kuune, nii et suvel saab lahe olema! Nüüd ta ju tatsab ringi :D Praegu aga on suureks ettevõtmiseks oma kodu otsimine/leidmine. Ideaalis tahaks juba suvel oma aias olla, aga kardan, et nii ruttu need asjad ei käi. Samas suvel on küll plaanis Eestisse minna (elame ise Soomes hoopis) ning seal külastame jälle kõik sugulased läbi, käime lapsega Vemubtembumaal, veedame paar päeva Pärnus, külastame Tartut, korraldame mu sõbrannale babyshoweri, teeme väikese autotripi Riiga.. sellised väikesed plaanid on meil :)

  Ahjaa, lihtsalt õpetajale kohaselt pean ära märkima, et kõik tähtpäevad kirjutatakse eesti keeles väikese algustäheda :D Seega jaanipäev on ka väikese algustähega ;)

  • LiinaBlogger

   Oih, parandan ära, aitäh! (:

   Jaa, teie poja vanus on lahe. Meil sõpradel sama vana pätu.

 6. Triin

  Postituse lõpu poole, kus sa kirjutad, et teil on plaanis teine ühine autoreis.. kui ma seda lauset alguses lugesin ja veel lõppu polnud jõudnud, arvasin, et te planeerite teist last 😀 Aga autoreis on ka igati lahe ettevõtmine! 🤗

  Olge tublid! ❤️

  • LiinaBlogger

   Haha, väga vara veel :D

 7. Kairi

  Minu selle suve suurim sündmus on koju tagasi pöördumine peale kolme aastat:) Ja kui kõrvale jätta töö ja elukoha otsingud siis kõige suurem plaan on lihtsalt pere ja sõpradega aega veeta.

  • LiinaBlogger

   Oii, tere tulemast tagasi! (: Usun, et saab väga kihvt suvi olema.

 8. Kati

  Nii tore lugeda teie suveplaanidest 🙂 Nii ägedad lapsevanemad olete, et tirtsuga igalpool erinevatel üritustel ja sõitudel koos käite! Kui ma nägin sinu seda tweeti, et kuni augustini on kõik nädalavahetused kinni mis tekitab elevust siis mõtleisn, et ohoo minul on ju täpselt samamoodi 🙂 Mul ei ole küll nii palju ja ehk vägevaid plaane suveks aga mõned ikka. Kiire aeg hakkab juba järgmisel nädalal pihta kus esmalt on pildistamine perega ja siis mu venna gümnaasiumi lõpetamine. Jaanipäeva osas pole veel täpselt paika pandud kas sõidan täiesti linnast välja või olen linna lähedal sõprade ja perega. Kohe peale jaanpäeva tulevad mulle külla Ameeriklased ehk siis pere kelle juures kunagi USA’s käies elasin. Nad peatuvad Eestis kuni juuli alguseni ja selleks ajaks on palju toredaid plaane varuks. Et jõuaks ikka piisavalt palju ilusaid kohti neile näidata. Õnneks sain töölt ka paar päeva lisapuhkust ja ühel nädalalõpul sõidame kas Saaremaale või kusagil mujal ringi. Lisaks hoiame pöidlad pihus, et oleks ilusat ilma, et isa paadiga merele minna ja mõnda väikest saart avastama. Käin ka sel aastal ära koos oma külalistega laulupeol kus mu vend laulab. Juuli teises pooles tuleb mul puhkus ja siis sõidan koos kaaslasega Kreekasse puhkama, mida ootan juba väga! Ning kui sealt tagasi jõuame hakkab mul koolis suvelaager Nõval, mis kestab ka peaaegu nädalakese. Siis jõuab juba kätte august ja on tiba vaiksem. Ei olegi tahtnud seda veel plaane täis toppida et saaks mõne nädalalõpu lihtsalt maal veeta ja puhata 🙂

  Soovin Sulle ja Su perele Liina imeilusat suve!

  • LiinaBlogger

   Aitäh, armas Kati (: Kreeka reisi üle olen küll heas mõttes kade. Kui peaksin valima, siis Kreeka saared on üheks mu lemmikpaigaks maailmas. Põhiline ongi hästi palju aega oma kõige lähedasemate sõprade ja perega veeta. Siis on iga ettevõtmine kulda väärt (:

 9. K.

  Oh, minulgi saavad selle aasta tippsündmuseks pulmad – korraldame samuti kõik ise ja ma ei kujutakski teisiti ette. Samuti on ees paar reisi (sh ka pulmareis Lõuna-Prantsusmaale) ja ilmselt ka töökohavahetus. Positivusel olen viimased 4 aastat käinud ning sel aastal enam ei lähe – minu jaoks on see üritus end ammendanud kahjuks. Aga selletagi tundub minu jaoks tulevat igati pöördeline suvi :)

  Palju õnne teile saabuvate pulmade puhul, nautige seda päeva täiega :)

  • LiinaBlogger

   Palju õnne ka teile!

   Kujutan ette, et mingil hetkel tulekski tõesti piir ette, kui väga palju järjest käia.

 10. Sille

  Niinii ootan positivust, nii kaua on olnud plaan minna ja see aasta saab unistus teoks. 😁😁

  • LiinaBlogger

   Juhuuu (:

 11. j

  MIllest see teemaviite nimi oncloudPõldaru tuleneb?

  • LiinaBlogger

   See on võetud kuskilt pulmateemaviite generaatorist (: Ise ei tulnud millegi väga hea peale ja proovisime erinevaid variante. See on inspireeritud ingliskeelsest väljendist “on cloud nine”, mis teadupärast tähendab õnneseisundit.

 12. Elisabet

  On teada, mis ajal uus postitus võib ilmuda ? :)

  • LiinaBlogger

   Uus postitus on valmimas.

Leave a Reply

%d bloggers like this: