Shopping: What’s new?

I haven’t done a proper shopping post in a long while – I don’t really go shopping and I hardly ever buy anything. On impulse I got myself the Macadamia No Tangle brush and Real Techniques brow and lash brush. Lipcote and other brushes are something I had had my eye on for a while now. Especially since my Sigma and Sedona Lace face brushes haven’t impressed me lately. When I have tested the Lipcote a bit longer, I’ll share my experience. (: Do you own anything from these photos? 

Ostupostitusi pole siin blogis küll väga pikalt olnud. Seda sel lihtsal põhjusel, et ma lihtsalt ostan endale midagi nii harva. Sel kuul tundsin, et võiks ju üht-teist endale lubada ja nii sai tehtud paar impulssostu ja paar üsna pikalt plaanitud ostu. 

Impulssostudest esimene oli kindlasti Macadamia No Tangle hari. Seni olen rahul. Kõrvale tasakaaluks aga tellisin endale Lipcote huulepulga kinnitaja. Palju ma seda testinud veel ei ole, aga kui konkreetne arvamus sellest kujunenud, jagan seda kindlasti ka teiega. 

Mu Sigma ja Sedona Lace’i näopintslid on mulle viimasel ajal hakanud pisut peavalu tekitama. Nii mõtlesin pikalt, et tahaks ka lõpuks Real Techniques näopintsleid. Valisingi täna endale roosa varrega põsepunapintsli ja oranži Core komplekti. Impulsi ajendil tuli minuga koju kaasa ka ripsme-kulmukamm, mida olen pikalt piilumas käinud. Eile õhtul pintsleid pestes nägin kui armetu mu praegune välja näeb (pooled piid murdunud) ning kaua ma täna ei mõelnudki. :D Kas Sul on siin piltidel olevatest asjadest midagi? Kuidas rahul oled?

post signature

12 Comments

 1. Johanna

  Oman ka Macadamia No Tangle harja ning paari Real Techniques'i pintslit. Olen ülimalt rahul nendega. :)

 2. Karmen

  Ostsin ka endale jõulukingina Real Techniques'i pintslid ja olen seni valikuga väga rahul! :)

 3. Maarja

  Mina oman mitut Real Techniques'i pintslit ja need on vaieldamatult parimad pintslid, mida kunagi kasutanud olen. Kvaliteet on maksimaalselt hea: ülipehmed, ei aja karvu, mugavad käes hoida. Ja parim selle juures on, et hind on täiesti normaalne. Võta ükskõik, milline sama kvaliteediga pintsel kõrvale (MUS, Too Faced, Mac – mis iganes), nende hinnad on igal pool poodides laes.
  Võrdluseks Real Techniques'i mõnusalt hiiglaslikule puudripintslile võiksin tuua ArtDeco mineraalpuudripintsli vms. Need 2 toodet olid/on praktiliselt sama hinnaga (artdeco oma ca 10 euri, realtechniques paar eurot kallim), kuid artdeco oma oli väga kare, kui puudrit peale kandsin, justkui kriipis nahka ning hoolimata sellest, et väga korralikult seda pintslit puhastasin (et vesi liimikohtadesse ei satuk), lagunes ta mul peale mõnda kuud lihtsalt täiesti lampi ära. Vahel ajas see ka karvu. Realtechniques'i pintsel on seevastu pea sama hinna eest ülipehme ja ei aja absoluutselt karvu.
  Usun, et sellist kvaliteeti parema hinna eest ei saagi hetkel ja mul on ülihea meel, et Kaubamajadesse tuli neid pintsleid suurem valik :).

  • missliinaBlogger

   Ma just täna neid ostes olin ka õnnelik, et valik on üsna suur. Mõtlesin just kas tellin ühe erikomplekti või vaatan mis olemas on. Üks pintsel oli mõttes küll puudu, kuid eks nüüd tulevaste päevade jooksul ole näha kas mul see siis enam meeleski on. :D Aga hinna-kvaliteedi suhe on neil tõesti paigas, niipalju kui mina nendega kokku olen puutunud. Mu Sigma ja SL pintslid, just näo pintslid on hakanud veidralt karvu ajama – karvad justkui murduvad ära. Lisaks paaril logiseb see metallosa ka, kuigi ma olen alati VÄGA hoolikas pintsleid pestes – jumestajana ma ju tahan, et pintslid kestaks aastaid.

 4. Svea

  RT sarjast tahaks endale kõiki pintsleid, need näevad nii head välja ja on ka ülihead:)

  • missliinaBlogger

   Nad näevad tõesti kihvtid välja. Kuigi roosa asemel võiks olla ju näiteks roheline 8-). Aga eks see maitse asi ole :D.

 5. Kristi Remmik

  Kus Eestis müüakse Real Tehnique pintsleid? :) olen ammu juba mõelnud tellida aga kui poes on siis ei hakka tellimagi :) ja palju maksid need just, mis endale ostsid ? :)
  Päikest!

  • missliinaBlogger

   ILUdes ja nt Kaubamajas on olemas. Komplektid kuskil 25€ kanti, üksikud 8-12€.

 6. Mari Liis

  mul on olnud see oranž komplekt ligi poolteist aastat ja olen neid igapäevaselt kasutanud ja need on siiani ülisuper head pintslid ning ühtegi pintslikarva pole siiani oma näol kohanud. ise olen tellinud iherb.com lehelt, sest sealt sain need omale supersoodsalt ja kavatsen tulevikus neid endale veel tellida. lisaks soovitan igale oma sõbrannale neid alati kui meigist räägime. läbiaegade lemmikud. mul on kinnisidee omada ükskord kõiki RT pintsleid.

 7. Merlin K

  Käisime eile sõbrannaga Ilumaailmas ja soovitasin ka talle RT pintsleid, lahkus sealt koos kahega neist (: Tuli kohe isu endale ka midagi uut soetada! Vajadust ju pole aga lihtsalt tahaks, nad nii ilusad ja pehmed!

 8. Mirjam

  mulle meeldib näiteks see RT ripsmekamm väga. pintslid on üldiselt head, aga need jämedad varred ja kummist otsad on pintslihoidjasse lükkamiseks küll täielik pain in the ass (mõtle nt oma profikomplekti ja pintslivöö peale.. või olen ma äkki ise imelik, et mind see häirib, aga minu pintslirulli nad küll ei mahu eriti) ja pikemal kasutamisel ma isiklikult olen tundnud, et kõikidest pintslitest, mis mul RT'lt olemas on (mul on praktiliselt kõik peale selle uue valge komplekti ning travel set'i), kasutan ma lõppkokkuvõteks ikka ainult buffing, setting ja detailer brushi, vahel ka puudripintslit.

  nii palju, kui neid mul on, ei tasu neid kindlasti kokku ajada, sest et osad pintslid on minu meelest küll natuke.. mõttetud. põsepunapintsel on liiga suur, et sellega detailset tööd teha, sinine silmakomplekt on hea hajutamiseks, aga täpset tööd nende pintslitega on natuke raske teha, stippling on nii imeväike, et sellega jäädki maalima. buffing on nendest kõige parem leid minu meelest :)

 9. brigittttta

  Väga hea ülevaade! Mainin ka kasuliku teadmise – iherb.com lehel müüakse väga väga hea hinnaga RT pintsleid, kuid sooduskoodiga QRJ535 saate 5 dollarit soodust oma esimeselt ostult! Ehk sealt saidilt võimalus väga väga hea hinnaga saada pintsleid :)
  Päikest!

Leave a Reply

%d bloggers like this: