A POSITIVE WEEKEND

Positivus x Noëp

Positivus x Ellie Goulding

Hei! Enne veel kui uus nädalavahetus peale vuhiseb, näitan pilte möödunud nädalavahetusest. Muide, mis värk sellega on, et nädalavahetus lõpeb ja kohe on käes neljapäev?! Käisime J ja Tirtsuga Positivus festivalil. Reedel oli preili meiega ja ööbisime Pärnus. Laupäevaks jätsime preili siiski vanavanemate hoolde ja öö veetis ta samuti nendega. Telklas oli maru kihvt melu ja meie seltskonnal oli uhke lipp lehvimas. Et ikka kergem oma nurka leida oleks. Kuulsime ka mitmetelt, et neil oli ka hea lihtme meie lipu järgi oma telgid üles leida. Sellegipoolest kasutasime me J-ga ära meie auto panoraamkatust ja magasime autos. Muuseas, soovitan soojalt! Ärkasime värskelt ja puhanult ja minu jaoks polnud vahet, kas magasime kodus voodis või madratsiga autos. Valgusreostuse tõttu küll tähti nii hästi kui lootsime, ei näinud, aga elamus oli kihvt sellegipoolest.

Esimesel õhtul me tegelikult festivalialale ei jõudnudki. Väikese neiu ööune aeg tuli peale ja nii sõitsimegi kolmekesi Pärnusse tagasi, et pärast väikest vahepeatust vanaema sünnipäeval juba hoopis kahekesi Positivus festivalile naasta. Söögid olid valdavalt head. Valikut jagus küll igale maitsele. Proovisin Woki Toki nuudleid, mis pigem mind külmaks jätsid ning J võttis kebabi. Mis selle putka nimi oli, enam ei mäleta. Öösel võtsin veel Piparmündist grillitud kana, mis oli supermaitsev ja salat sinna juurde vähemalt sama maitsev. Päris enne magamaminekut võtsime Crepe Cafe-st veel ka Nutella ja maasikatega krepid. Oli hea küll.

Kogu meie seltskond kurvastas, et Noëp ja Ellie Goulding ühel ajal alustasid. Ühiselt plaanisime, et kuulame enamus Noëp’i setist ära ja siis läheme kuulame Ellie lõppu. Tagantjärele ütleks, et oleks võinud Noëp’i lõpuni kuulata ja noh.. Elliel siis ära käia selleks, et linnuke lihtsalt kirja saada. Esimene neist on live‘s alati absoluutselt võrratu olnud ja paraku Ellie jättis mind täiesti külmaks. Kuigi mulle tema muusika tohutult meeldib ja ma nii ootasin seda kontserti.

Pühapäeval me enam festivalile ei jäänud, kuigi tagantjärele oleks väga tahtnud. Tulevikus saab vast seda viga ka parandatud. Üldjoontes jäin mina elamusega rahule, eriti et oli esimene kord ja otseselt mingeid suuri ootuseid mul polnud. Kas teie käisite sel aastal Positivusel? Mis teile kõige enam meeldis?

PS: Filmisime ka möödunud nädalal ja kokku tuli lausa 2 videot, et mitte üles laadida üht 30-minutilist. Esimese video leiate SIIT ja teise SIIT (:

6 Comments

 1. Ly

  Käisime ka elukaaslasega reede-laupäev Positivusel. Meile just vastupidiselt Ellie väga väga meeldis. Suurepärane live-esineja, kandis algusest lõpuni kontserdi kenasti välja.
  Ja muide ööbisime ka samamoodi autos ja tõesti väga hea ja mugav ja puhanud tunne oli järgmisel päeval. :)

  • LiinaBlogger

   Mul kuidagi lihtsalt ei tulnud seda head õiget tunnet Elliega, olin ise ka väga üllatunud ):
   Tõeti, autos on mõnuuuuuus magada! :D

 2. Maris

  Küsimus autos magamise kohta – kas teil olid aknad-uksed kinni või lahti (kui lahti, siis pole ju turvaline, aga kui kinni, kas siis õhku väheks ei jää?) ma pole kunagi autos maganud, aga kui nii kiidad seda siis ma tahaks ka proovida :D Muidugi mul pole panoraamkatust :D

  • LiinaBlogger

   Uksed-aknad olid kinni, ei tahtnud sääski ja praeguse kuuma suve korral oli öösel pigem korra jahe. Aga hommikupoole võiks aknad küll lahti teha kui lauspäike peaks olema. Meid tervitas pilvine taevas, niiet palav ka ei hakanud. Õhku väheks ei jää, sest ventilatsiooniavad peaks ikka lahti olema seisva mootori korral (:

 3. Ly

  Meil olenes täiesti öödest (oleme palju automajutust kasutanud :D), mõnikord jäid aknad pisikese prao peale ning mõnikord kinni. Hommikupoole tahaks aga ikka aknad lahti teha. Igatahes soovitan soojalt autos magamist! Meil ka küll panoraamkatust pole, aga hea, et “magic seats” on, nii käivad toolid 100% sirgeks kokku. Muidugi akat saab toolid ka lihtsalt juba kodus välja tõsta. Õhkmadrats peale ja ase missugune. :)

  • LiinaBlogger

   Panime ka õhkmadratsi ja lihstalt super mõnus oli! (:

Leave a Reply

%d bloggers like this: