PIILUME MU MEIGIKOTTI

  Hei jälle, üle mõne kuu! Aeg on läinud sedasi, et 2019 teine pool läks meil igati tervisemurede tähe all. Kõige tipuks, aasta lõpus, väntsutas meie pere üks haigus teise järel ja kõik muu töö ja lõbu jäi selle taustale, ilmselgelt. Aga, siin ma jälle olen. Ma pole (vähemalt enda meelest) väga ammu teinud ühtegi meigikotipostitust, seega miks mitte siin aasta alguses piiluda mis seis seal praegu valitseb.

Pin It

Igapäevaselt ma meiki ei kanna, sest beebiga kodus olles ei ole see esmatähtis. Väiksel kutil on sellest kõigele lisaks ka kama kaks, milline ma välja näen (kuni prillid ette panen). Küll aga tuleb teinekord ikka soov midagi kerget näole kanda ja seega on meigikoti sisu praegu selline, et kõik saaks peale kanda kiirelt ja mugavalt. Meigipõhjaks kasutan NYX Professional Makeup Bare With Me toonivat kreemi ja segan kaks tooni kokku. Ilus,  kerge end parajalt nahatooni ühtlustav, mitte ülemäära läikiv ega ka liigselt matt kreem. Igati loomulik ja igapäevaselt suurepärane kindlasti nii kuivemale kui rasusemale nahale (kes ei pelga päeva lõpuks veidi läikima hakata). Olen muuseas viimaste aastate jooksul sõlminud rasuse nahaga igasuguse rahu ja kui päeva lõpuks nägu läigib, siis las ta tühi läigib. Eriti, mis puudutab selliseid kergema katvuse ja olemusega kreeme. Näole soojust annab NYX Professional Makeup sära andev pulk Bright Idea, mida kasutan päikesepuudri asemel ja loomulikult kumama paneb naha Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter. Nagu näha, on viimasel kõiksugu kirjad pudelilt täiesti maha tulnud. See juhtus paari korraga meigikotis ja ausaltöeldes sellise hinna juures olen päris pettunud, et nii kergelt kõik tekst maha tuli.

Pin It

Kulmudel olen viimased kolm? aastat kasutanud küll praktiliselt ainult (üksikute eranditega) täielikult NYX Professional makeup kulmutooteid. Olgu tegu nende Eyebrow Cake Powder kulmupaletiga, Micro Brow pliiatsi või hoopis praeguse, Precision Brow pliiatsiga, üks kolmest on mul a-la-ti käepärast ja kasutusel. Ripsmetušiks on mu praegune lemmmmmmmik, Pixi Lashlift 188, mis on kahe erineva harjaga, tänu millele saab väga hästi näiteks kontrollida kui palju seda tušši ikkagi alumistele ripsmetele võiks minna. Kel on väga pikad, saab otsad värvimata jätta, kel vastupidi lühikesed, saab hõlpsalt ilma suure mäkerdamiseta need ära värvida. Püsib super hästi ja minu rasune nahk pole seda tušši veel nahka määrimas näinud. Huuletoodetega on nagu ikka, mingit üht lemmikut pole, pigem paar erinevat vastavalt tujule. Pildi tegemise hetkeks oli kotti tee leidnud Dose of Colors üks vedelatest huulekreemidest, ent jään tooni siinkohal võlgu. Ilmselt “Warm and Fuzzy”. Üks Dose of Colors huulekreemidest oli ka mu pulmameigi auväärsetest liikmetest ning värskendada tuli seda pika päeva jooksul vaid ühe korra. Super! Lisaks on pildil kaks toodet Pixilt. Esimene neist on ühe erikollektsiooniga välja tulnud Pixi + Maryam Maquillage Mattelast Liquid Lip kauapüsiv vedel huulevärv. Huultel nii kerge ja vähetuntav ja samas väga hea püsivusega. Rasvane toit seda mu huultelt maha ei pühkinud! Olin tõsimeeli päris imestunud. Teiseks tooteks on Pixi Liplift Max läbipaistev huuleläige, mis lubab huuli lopsakamaks muuta. Reaalsuses mündine tunne on suht õrn, koostis sellel pigem tihkem ja paksem ja mina kasutan seda rohkem huulepalsami pähe. Viimased päevad ongi see mul näiteks jope taskus olnud.

Pin It

Et elu oleks lihtne ja mugav, ei ole tarvikuid teps mitte palju. Vaid üks multifunktsionaalne pintsel – Real Techniques buffer pintsel ning Kevyn Aucoin ripsmekoolutaja. Kott ise, muide, on Taani brändilt JJDK ning see on täpselt see, mida olen otsinud.

Millised tooted teie igapäevases meigikotis on? Kas teil on aega end rahulikult sättida või teete seda enamasti ka pisikeste uudishimulike käte võidu, kes tahaks kõike krabada, mis silme alla jääb?

*Ja vau-vau, siin sai lingitud mõned errriti vanad postitused! Käsi püsti, kes neid juba nende ilmumise ajal luges?! :D

Kõik mainitud tooted on julmusevabad.

Leave a Reply

%d bloggers like this: