MEIE PERE BEEBITARBED

Pin It

Tahtsin teise lapse jaoks varutud või olemasolevatest beebitarvetest tegelikult juba enne poja sündi rääkida, aga kui ma esialgu ootasin sobivat hetke, et kõik üles pildistada, siis nüüd munesin lihtsalt nii kaua, et sõbrake on märkamatult juba varsti kolmekuuseks saamas. Niiet nüüd läbi selle pilgu, mis meil palju kasutuses on.

Pin It

Suurim väljaminek, mille tegime tegelikult ka rahakotisõbralikult, kasutades ära sooduspakkumisi ja järelturgu, on vanker. Väikse preili vankriks oli meil Mutsy Evo, kuid kuna selle käruosa on minu silmis nii jura, ei hakanud me seda juba eos ostma. Müüsime vankri edasi, kui väike preili kärusse ümber kolis. Et meil on autos kaks last turvavarustusega ning paljudel sõitudel ka koer puuriga ja samas tahaks vahel vankriga looduses jalutada, muutus meie valik üsna pisikeseks. Lõpuks jõudsime sinnani, kuhu veel 3-4a tagasi  ütlesin, et me elus ei jõua. Ostsime Emmaljunga vankri. Täpsemalt käisime ostsime kõigepealt NXT60F käru, kui neil aasta alguses Beebikeskuses soodukas oli. Vankrikorvi saab kokku vajutada nii, et see paremini autosse mahuks. Win! Puur, vanker ja lapsed mahuvad kõik ilusti ära. Ainult näiteks autoreisi vmt jaoks kasutame katuseboksi.

Pin It

Auto turvavarustus on meil kenasti alles, samuti voodi, mis oli ka üleüldse minu vana ja mille esimesel korral lihtsalt üle värvisime. Mängukaare ostsime uue, sellel “tuunisin” rippuvaid lelusid tumeda lõngaga kontrastsemaks – beebi lihtsalt ei näe neid valgeid ja helehalle, kuitahes ilusad need ka poleks. Ning eriti õnnelik olen ma sel korral Sleepyhead beebipesa üle – skoorisin sellegi järelturult hea hinnaga. Money well (not) spent. Seal magab väikevend väga magusalt, kui just süles ei taha magada. Muidugi pisitasa on ta sellest välja kasvamas, nüüd magab seal juba nii, et otsaklamber on lahti. Selle sülesmagamise suurimaks abiks on veel ka juba olemasolev Boba 4G kandekott ning Babyluv kandelina*. Ja mis veel magamisse puutub, siis Bibs lutid ning helide ja sensoriga kaisukad on samuti hetkel suured abimehed. Väikevend uinub siis minutiga. Temale jäi Preili öökull ja Väikevennale mõeldud lammas läks nüüd hoopis Preilile.

Pin It

Mähkimislaud on meil olemas varasemast, kuid sel korral ostsime sinna alumisele korrusele veel ka IKEAst karbikesed, et kõike paremini organiseerida (näiteks meie tagasiheite kunnidel asendamatud lapid ja muidugi riidest mähkmed). Lisaks sai üks kolmene vannilinakomplekt ostetud, sest ühest olemasolevast komplektist võib kahe lapsega väheks jääda. Kui ikka ei jõua õigel ajal neid rätikuid pessu visata, siis üks laps jääks ilma ja meie jaoks on spets laste vannilinad end seni täiesti õigustanud.

 

Pin It

Vot nii. Kuidas teie kogemus on näidanud, kui palju olete teie pidanud juurde või uuesti ostma teise/kolmanda lapse perre lisandudes?

2 Comments

  1. Anne M.

    Mis alust sa muidu seal mähkimislaual kasutad, kas Ikea enda pakutavat või midagi muud? 🙂

    • LiinaBlogger

      Seal on väike tekk, mille peal on veekindel kate, mida muidu vist voodis kasutatakse. Mitte spets beebide oma, aga korduvkasutatav veekindel kate.

Leave a Reply

%d bloggers like this: