LIHTNE MEIK VIIE MINUTIGA

Enim armastan seda, kui mul on enda valmissättimiseks pikalt aega. Panen taustaks mõned videod mängima, sätin end, “munen”, valin kaua mida kasutan. Need on korrad, kus saab uusi tooteid või tehnikaid proovida ja olla oma meigis veidi mängulisem. Väikelapse kõrvalt on mul seda võimalust pigem vähem (eriti kui soovin, et mu asjad jääksid terveks ja puhtaks) ja tihti tuleb ette just seda, et enda valmispanekuks on aega kokku kümme minutit. Ja sinna sisse mahub siis kõige rohkem viis minutit jumestuse jaoks. Võtsin just selle ülesande teadlikult ette ja testisin mida ja kuidas ma jõuan viie minuti jooksul endale näole kanda. Pärast videot monteerides muidugi naersin, et kui ma poleks võtnud hetki kõige korralikult tagasiasetamiseks, oleks ma ehk veidi aega säästnud. Aga lõpptulemuse osas see nii tohutu suurt rolli enam ei mänginud. Seega kui tahate näha mida ma kasutada jõudsin, vaadake kindlasti videot. Kirjutage ka kommentaaridesse, millised on teie go-to tooted, mis sellise viie minuti meigi puhul alati toimivad.

6 Comments

 1. Anna Elisabeth

  Minu lemmik”relvad” kiireteks puhkudeks (ja ausalt öeldes ka muul ajal) on Isadora Foundation & Concealer (kaks ühes toode ehk nii kattev jumekas, et eraldi peitekreemi pole tarvis), ABH-ga teen kulmud ja M.A.C “Margin” põsepuna annab kiirelt põskedele sooja kuma, nii et ei igatse otseselt ka päikesepuudri või highlighter’i järele. Ja ausalt öeldes viimasel ajal olen tihti eelistanud ripsmetušši üldse mitte kasutada, õhtul on kohe hea meel kui meiki eemaldama minnes meenub, et silmameigiga ei peagi tegelikult mässama.

  • LiinaBlogger

   Kusjuures ma olen ka aina vähem tušši kasutanud ja üks selleteemaline video on isegi plaanis. Meigi mahavõtmisel pole paremat teadmist kui see, et ripsmetušši ei pea maha võtma!

 2. K

  Täiesti teemasse puutumatu küsimus, aga sul paistab taustal üks väga ilus monstera taim. Kas tohib küsida, kust sa leidsid selle? Kui olen otsinud, siis on kas otsas igaltpoolt või on sellised õnnetud taimed. Aitäh ette juba!

  • LiinaBlogger

   See on kingitus sõbrannalt ja üldse mitte Eestist toodud (:

 3. Kristel

  Mis pintslit kasutad jumestuskreemi jaoks? Ja alguses tundus toon päris tume, aga lõpptulemus jäi väga ilus! Mul endal hele nahk ja olen alati kõige-kõige heledamad jumestuskreemi toonid valinud, aga ilmselt peaks proovima siis erinevaid.

  • LiinaBlogger

   Kuna mul nägu on mitu tooni kehast heledam, sest kasutan isepruunistujaid, siis saab tumedamaid meigipõhjasid kasutada. Muidu päris niisama efekti pärast tumedamat ei sobi kasutada. Ikka peab kehaga kokku sobima, aga usun, et mõtlesid ise ka sama (:
   Jumestuskreemi jaoks oli Real Techniques pintsel, nimi on äkki buffing brush.

Leave a Reply

%d bloggers like this: