LEMMIKUNURK: LOOMULIK KUMA PUDELIST

Pin It

Annab ikka nuputada neid eestikeelseid pealkirju. Vahepeal istub postitus mustandites tükk aega, sest pealkiri lihtsalt kõlab nii nõmedalt ja midagi paremat pähe ei tule. Lõpuks on oluline ikka sisu, aga need pealkirjad on ikka tihti parajaks pähkliks. Noh, et te teaksite ikka. Aga asja juurde. Charlotte Tilbury on bränd, millel olen pikalt silma peal hoidnud. Kui ühel hetkel juba väga paljudest kanalitest mulle nende Hollywood Flawless Filter ette jäi, teadsin, et tahan seda kindlasti proovida. Sellest saigi mu esimene Charlotte Tilbury toode ja ausalt, ma ei saaks oma valikuga rohkem rahul olla! Ainult, et nüüd ma tahan ju proovida mida head nende valikus veel on. Anna andeks, rahakott!

Pin It

Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter tuleb kuldse korgiga klaaspudelis ning tundub käes väga luksuslik. Pudelist toote kätteaamiseks on korgi küljes pehme aplikaator, kuid julgen arvata, et viimaste tilkade kättesaamine võib raskeks minna. Tegu on maailma kõige kaunima ja loomulikuma sära/kuma andva kreemiga. Arvan, et suur faktor selle loomulikkuses on just nahavärvi põhjas. Omajagu aega võttis virtuaalsel teel õige tooni valik, kuid nr 4 Medium on minu jaoks üsnagi rusikas silmaauku. Tegu pole kindlasti mitte jumestuskreemiga, sest seda üle näo pannes.. noh, ütleme nii, et väga loomulik ja ilus pole üle näo kunstlikult läikida. Just kunstlikult hakkabki mõjuma see siis, kui sellega veidi liiale minna. Põsesarnadel, ninajuurel, ülahuule kohal, lõual ja teinekord ka otsmikul aga on see absoluutselt i-me-i-lus! Ja toote enda nimeski peitub tegelikult Primer and Highlighter hybrid. Minu meelest väga täppi!

Pin It

Ta annab nahale täpselt selle seesmise ilusa kuma, mis ei näe välja rasune (välja arvatud siis, kui seda jumestuskreemi pähe kasutada!). Olen seda kandnud nii jumestuskreemi alla, peale kui ka seganud jumestuskreemiga kokku. Eelistangi seda pigem klassikaliselt jumestuskreemi peale kanda, see tundub kuidagi mugavaim. Mõne mati jumestuskreemiga on seda aga väga hea kokku segada. Nii võtab ta liigselt kuiva mulje jumestuskreemilt ära ja annab nahale justkui “elu tagasi”. Kergema katvusega matt jumestuskreem mõjub kõige kaunimalt siis, kui Hollywood Flawless Filter just aluskreemina kasutada. Ja kui soovi, siis veel ka näiteks põsesarnadele jumestuskreemi peale lisada.

hollywood flawless filter swatchPin It

Igal juhul on tegu ühe ääretult loomulikuna mõjuva tootega, mis minul igapäevases kasutuses kõik särapuudrid troonilt on tõuganud. Igapäevaselt ei pea põsesarn silmi pimestama, kuid kui midagi sinna lisada ikka tahaks, siis Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter on selleks tööks just õige toode. Tema ligi 40€ hind on absoluutselt õigustatud. Miinus see osa, kus paar päeva meigikotis ja pool pudelil olevast tekstist maha kulub. Selles olen küll tugevalt pettunud. Kas te olete seda toodet proovinud? Mida muud Charlotte Tilbury valikust soovitaksite? Tahan kindlasti midagi veel proovida, sest esmamulje põhjal võib sellesse brändi investeerida küll.

9 Comments

 1. Anna Elisabeth

  Mu leemmmiiiikkk bränd! Ma pole veel üheski tema tootes pettunud, vaatamata üüratule hinnale. See, et kiri pudelilt maha kulus on toote hinda arvestades huge bummer, aga võin kinnitada, et vähemalt ühegi minu CT tootega (kinnituspuuder, huulepulk, huulepliiats, kontuurimispulk, neljane lauvärvipalett, highlight-contour palett) pole mingeid pakendierroreid olnud ja soovitan edaspidigi investeerida. Ainus, mida ilmtingimata ei soovita on kinnituspuuder, sest selle summa eest on toodet häbiväärselt vähe ja Laura Mercieri Tramslucent Setting Powder teeb ära sama töö, aga toodet saad niiiiiiiiiii palju rohkem.

  • LiinaBlogger

   Seda on hea kuulda! Ma olen just uue huulepulga otsinguil ja hea meelega prooviks midagi CT valikust.

 2. Diana

  Mu lemmik igapäevane huulepulk on nende Superstar Lips Pillow Talk! Nii hästi niisutab ja ei too kuivi kohti esile. Muidugi mingi super püsivus ei ole, aga kuna mulle meeldibki seda peale kanda tihti, sest nii mõnusa tekstuuriga on, siis ei kurda üldse. Praegu lubab, er on esimene huulepulk üldse, mille suudan lõpuni kasutada.
  Nillin ise igapäevaseks kasutamiseks neljavärvilist lauvärvipaletti ka, aga hind ikka krõbe, et kohe kiirustades ei telli.

 3. LJ

  Kas ja kust seda Eestis leida võib? :)

  • LiinaBlogger

   Minu teada seda Eestist ei saa. Aga ma pole ka kindlasti kõigi meie e-poodide valikuga kursis.

   • LJ

    Aga kas kuskilt saab Eestisse tellida mõistliku saatmiskuluga? No umbes nagu Douglast vist pole otseselt Eestis, aga saab tellida, ja BeautyBay…

    • LiinaBlogger

     Feelunique nt (:

 4. T

  Mina nt pettusin CT Genius Magic Powder’is. Ilmetu, mittemidagiütlev. Iga teine Chanel/Dior/Shiseido on sama/parem. Kahju, lootsin palju enamat.
  Lauvärvidele veel vist annan võimaluse.

  • LiinaBlogger

   Hea teada. Aitäh!

Leave a Reply

%d bloggers like this: