KIIRE HOMMIKUNE MEIGIRUTIIN

Pin It

Pin It

Pin It

Pin It

Meie peres armastavad kõik magada. Kõik peale koera ja lapse… Ehk siis meie J-ga armastame magada. Ja nii on meil hommikul kõigi kolme valmispanekuks rangelt vaid tund aega. Lihtsalt ei taha kuidagi varem üles saada, kuigi koer teinekord juba pool tundi enne äratuskella märku annab, et aitab küll. Igal juhul avastasin ma juba eelmise aasta lõpus, et ma olen omajagu nädalaid, nüüdseks vist juba paar kuud praktiliselt iga päev täpselt samu tooteid kasutanud. Need on mul meigikotiga garderoobis ja kõik on igati mugav.

Põhjaks kasutan Erboriani punetuse vastane duo: alla CC Red Correct SPF25* ning selle peale kuma andev CC-kreem*, samuti SPF25. Need kaks koos annavad ideaalse igapäevase meigipõhja nii, et 8 juhul 10st ma isegi peitekreemi kasutada ei soovi. Mõjuvad nad mõlemad rohkem näokreemina, seega õhtuks pole ka seda tunnet, et oh nii ebameeldiv meigikiht on näos. Lõua, nina ja kulmudevahelise ala kinnitan MAC Mineralize Skinfinish puudriga, mis õrnalt ka lisakatvust annab ning kui mõni punn ikka väga silma torkab, kasutan sellel MAC Studio Finish peitekreemi. Mõlemad MACi tooted on mul järjekorras juba nii mitmendat korda ostetud, et kokku lugeda on seda võimatu. Lemmikud!

Et näole natuke soojust ja kuma lisada, kasutan Smashboxi modelleerimispaletti*, millest heledama naha ajal segan kahte pruuni kokku. Särapuudriks kasutan vastavalt tujule kas PIXI Glow-y Gossamer Duot toonis Subtle Sunrise* või MACi Extra Dimension Skinfinishit toonis Oh, Darling. Üks kõige “märjema” läikega särapuudreid, mida proovinud olen. Seda on mul teist tooni ka, küll oluliselt rapituma välimusega, sest üks allameetrine lennutas seda paar korda kogemata põrandale ja see on seest suht sodi.

Kulmud ja ripsmed saavad defineeritud PIXI abiga: kulmudele kasutan Natural Brow Duot*, mille pliiats on väga ideaalne igapäevaseks pehmeks kulmuks ning teisel pool olev kulmugeel on lihtsalt võrratult hea püsivusega. Tušiks kasutan hetkel Lashlift 188* ja ausalt praeguse hetke lemmik! Sellel on topelthari, ehk peenikesega kannan peale esimese kihi ülemistele ja alumistele ripsmetele ning siis pistan harja tuubi tagasi ja vütan selle umbes kolm korda paksemana välja ning lisan ohtralt volüümi ja sügavust. Lisaks püsib see üli hästi peal, mingi uduvihm, lumi, pisarateni naer või lausa nutmine seda paigast ei liiguta! Hind on minu jaoks tuši kohta krõbe (20€), aga oleksin täiesti nõus selle raha välja käima.

Huuletoodet pildil pole, sest see varieerub iga päev ja mõne aja tagant pean kotist siis kõik sinna kogunenud huulepulgad ja -läiked jälle välja tõstma. Kusjuures jupp aega tagasi sai ka filmitud video, kus Erboriani kreemid ja PIXI kulmupliiats on täiesti esindatud, niiet neid saab allolevas videos töös näha. Mida teie igapäevase meigi jaoks kasutate ja kui kaua teil tavaliselt kõigi oma hommikuste toimetuste jaoks aega on?

4 Comments

 1. R.

  Hei Liina,

  Milliseid punetusvastaseid kreeme/cc-kreeme veel soovitada oskad?
  Mul naos ornad kumavad veresooned, mitte kyll roosatsea aga kergelt punetava hakkav n2gu pigem.

  aitah,
  Riin

  • LiinaBlogger

   Ma ei ole rohkem CC-kreeme proovinud, olen varasemalt ikkagi rohkem jumestuskreemide usku olnud.
   Punetava naha parim sõber on minu kogemusel REN Evercalm näohooldussari – seal on seerumeid, kreeme, maske, pesugeele, öiseid palsameid, mis minu ema väga punetavaid põski imehästi kontrolli all hoiavad! Kasutan ise ka nende seerumit, näokreemi ja pesugeeli ja plaanin sellele sarjale pikaks ajaks truuks jääda. Rahakotile on veidi krõbe, aga kuna nad püüavad olla väga keskkonnateadlikud ning keskmisest rohkem ka oma koostisosi jälgida + tooted toimivad väga hästi, siis olen valmis selle raha sinna jätma.

 2. A.

  Tere,
  oskad ehk soovitada pisut rahakotile sõbralikumat punetuse vastast kreemi/toodet?

  • LiinaBlogger

   Kahjuks mitte, sest ma pole varem ise kasutanud midagi punetusevastast, peale RENi toodete. Vähemalt hetkel ei meenu.

Leave a Reply

%d bloggers like this: