KÄSITÖÖKAARDID

Hei! Tegin jupp aega tagasi ühe ideega seoses portsu käsitöökaarte valmis. Kuna aga mul on oma “loometööga” selline suhe, et kui miski kaua seisab, aurustub selle taga see hea emotsioon ja kui näiteks blogi mustandites kaua käärinud tekstid saab hõlpsalt virtuaalsesse prügikasti saata, siis neid kaarte niisama lihtsalt ära ka ei taha visata. Seega ma mõtlesin, et teen ühe nurga siia, kuhu panen üles pildid kõigist neist kaartidest, mis oma saatust ootavad. Iga pildi juures on hind ja täpsustus mis võimalused sellega on ning mainin kohe ära ka, et kui keegi peaks nägema midagi, mis meeldib, aga sooviks pisut teistsugust või hoopis mitut ühesugust, siis kirjutage julgelt ja teen ära! Kõik allolevad kaardid on A6 suuruses (105x148mm) ning tulevad koos ümbrikuga. Kõigest lähemalt kirjutan lehe lõpus (:

SÜNNIPÄEVA ÕNNESOOVID

This slideshow requires JavaScript.

 

ÕHUPALLISADU

This slideshow requires JavaScript.

AKVARELL-LILLED

This slideshow requires JavaScript.

Ostusoovid palun saata ailin@liinapoldaru.ee. Märkige kirjas ära millist kaarti te soovite (ka kogus, kui soovite rohkem kui ühte) ning kas teil on lisasoove. Õhupallikaartidele saab musta, kuldse või hõbedase tindiga peale kirjutada ka näiteks sünnipäevalapse nime ja vanuse. See lisab hinnale 0.50€. KÕIKIDE kaartidega on võimalus, et kirjutan teie õnnitluse sisse, ümbrikule adressaadi ja saatja aadressi, lisan margi ja panen ise posti ka! Selle variandi hind on 2€ ning hind lisandub iga ostetud kaardi kohta. Kui soovite lihtsalt mitu kaarti osta, panen need teele Smartposti (2.59€) või DPD pakiautomaatide kaudu (2.15€). Hind kaartide hulgast ei sõltu, pakiautomaadi saatmiskulu jääb samaks nii ühe kui viie kaardi ostu puhul. Saadan teile vastu arve ja panen kõik teele pärast makse laekumist.

Selgitav näide: Lillekaart koos õnnesoovi, ümbrikule kirjutamise ja saatmisega 3€+2€. Kolm lillekaarti pakiautomaadiga saates 9€+pakiautomaadi hind.
Selgitav näide 2: Õhupallikaart nime, õnnesoovi, ümbrikule kirjutamise ja saatmisega 2€+0.50€+2€. Kaks õhupallikaarti pakiautomaadiga saates 4€+pakiautomaadi hind.

Loodan, et kõik on võimalikult hästi lahti seletatud ja aitäh kõigile, kes mõne kaardi vastu huvi tunnevad!