J&L VLOGIDE PLAYLIST

Vahel… või noh väga tihti ununeb mul mõni vlog blogis jagamata. Praegu on läinud nii, et kolm viimast on siit kindlasti läbi käimata, võib-olla isegi rohkem. Oih? :D No igatahes lõin vlogide playlistile hoopiski eraldi lehekülje ja kes YouTube’s pole meie kanalile subscribe vajutanud ja sealtkaudu videoid kätte ei saa, saab käia playlistist piilumas kas uus vlog on juba üleval. Üldjuhul ilmub uus video esmaspäeva jooksul, vahel harva tuleb ka kaks videot nädalas. See on pigem erand kui reegel. Aga esmaspäeviti võib uut videot kindlasti oodata.

liina

4 Comments

 1. KK

  Kuidas te Joeliga tutvusite? :D Niiiiiii armas paar olete!

  • LiinaBlogger

   Aitäh (: Hakkasime kunagi sama eriala ülikoolis õppima. Nii tutvusimegi.

 2. Helen

  Hei Liina!

  Tahtsin küsida, et kas sa veel kasutad Madara Brightening AHA Peel Maski? Kuidas on tulemused nüüd? Hetkel on kaubamajas soodushinnaga, kas soovitaksid osta või pigem soovitad mingit muud maski sarnaste koostisosadega?

  • LiinaBlogger

   Kasutan ja tulemused ikka samad – hoiab naha puhta, siidise ja säravana (: Pealhoidmist soovitan ainult katsetada, kuna ta siiski on hapetega ja iga nahk pikemat hoidmist ei kannata. Aga seal on minu meelest sees soovitused olemas (:

Leave a Reply

%d bloggers like this: