I.L.U. E-SÜNNIPÄEV

Pin It

… ja mis ma sel puhul ostsin. Ega ma siin väga suurt korvitäit asju kokku ei kuhjanud, aga tooteid, mida soovitada, on kindlasti küllaga. Täpsemalt on parasjagu käimas ILU e-poe sünnipäevanädal, mis kestab 2.-8.09. Seega täpselt veel jõuate oma ostud sooritada. Mina tegin seda teisipäeval mugavalt läbi e-poe ja sain oma paki kolmapäeva pärastlõunal kätte. Igal juhul nüüd lähemalt mu tellimusest.

Pin It

Kes Instagramis mu storysid rohkem jälgib, võis suvel märgata, et ostsin endale uue tuubi oma lemmikripsmetušši – Pixi Lashlift 188. Ja siis mõned ajad hiljem, kuidas ma selle prügikasti viskasin. Ja avastasin selle alles PÄRAST prügipäeva. See on see, kui hoiad vana tuubi alles ja ei viska kohe ära ning kaks jõuavad ühel ajal koos kodus eksisteerida. Grave mistake! Viskasin ilmselt uue ära, seda kontrollimata, sest “ma ju tean nagunii”. Veidi hiljem viskasin vana (uuesti) ära ja hakkasin mõtlema, et oota, see tundub kahtlaselt tuttavlik olukord praegu. Otsisin, mis ma otsisin, kõik sahtlid ja kotid keerasin pahupidi. Tušši ei kusagil. Võite arvata, et kui Instagramis hüppas ette I.L.U. e-poe esimese sünnipäeva -25% soodukas, jooksin kohe Pixi valikut kaema. Panin kaks tükki korvi, sest head hinda peab ära kasutama. Olen sellest varem ka kirjutanud, aga põhilised argumendid selle poolt: Pixi on julmusevaba bränd (ja mina eelistan toetada brände, mis minu parimate teadmiste järgi on julmusevabad), tuššil on 2in1 harjake ning kuigi tegu pole veekindla tušiga, ei pudise, ega määri see mu silmaümbruseid ning kui vihma sajab või nutta, ei lähe see ka laiali. Suurepärane püsivus! Kaks on mul nüüd olemas ja seda jagub tükimaks ajaks.

Pin It

Ma küll ei tea kuidas teistel, aga minu mees on väga usin näonaha kreemitaja. Õnneks või õnnetuseks on ta ka kreemide valimise ja hankimise jätnud minu tööks. Või olen ma selle sujuvalt ise nii korraldanud, kes seda täpselt teab. Tal on ilmselt kindlasti väga mugav nii, kui mõnest minu pakist jälle üks tuubike tema jaoks välja ilmub. Valisin talle Recipe for Men brändi universaalse näokreemi. Kokkupuuted selle brändiga on mul täpselt ümmargune null ja nii palju infot kui ma leidsin, on nad ka julmusevabad. Kuna nad on Rootsi bränd ja Euroopa seadused on loomkatsete osas väga ranged (ehk täiesti keelatud), siis võib usaldada. Igal juhul universaalne näokreem nende valikust leidis tee meie gareroobiriiulile ja tuleb loota, et J. nahale see sobib.

Pin It

Kuigi esialgu pistsin ostukorvi ka RENi padjasprei, jäi see viimasel hetkel ostmata. Praegusel on veel üksjagu sees, niiet kiiret pole. Küll aga tundsin ükspäev, et tahaks mingit juuksemaski ja nii valisin Macadamia Natural Oil süvahooldava maski. Olen kunagi kasutanud mingit šampooni-palsami duot ning tütrel kasutasin pähejäetavat palsamit (jah, need lokid on ju imearmsad, aga ainult siis kui ma nendega vaeva näen, et igapäevane linnupesa lahti harutada!). Nüüd on siis maski kord. Kui on huvi, võin sellest pärast proovimist lähemalt rääkida!

Ja veel mõned soovitused minu lemmikute ja nende seast, mis lihtsalt silma jäi. Näo pesemiseks kasutan praegu igapäevaselt REN Evercalm õrna näopuhastusgeeli ja koorija on PIXI Peel&Polish ensüümkoorija. Üks mu lemmikumaid särapuudreid on PIXI Glowy Gossamer Duo toonis Subtle Sunrise. Igapäevase nahahoolduse riiulis on mul REN Rosa Centifolia mitsellaarvesi. Erboriani valikus on kaks CC kreemi, millega saavutab väga ilusa loomulikult kumava ja niisutava meigipõhja: CC kreem HD Radiance ja CC kreem Red Correct. Viimane neist neutraliseerib ka punetust, seega olen neid kahte ka teinekord koos kasutanud. Katvus on suurem, kuid näeb ikka nahal kerge ja loomulik välja. Hea hinnaga on ka Lumene Nordic Light säratilgad (kui ma oleks varem süvenenud, oleksid ilmselt ka need mu ostukorvi jõudnud) ning ka Miller Harrise parfüümid. Mida head teie iluarsenali siit lisanduda võiks?

Leave a Reply

%d bloggers like this: