FAQ

Here you’ll find a list of questions that I get a lot. And also please remember that I’m not Google, I don’t know everything and I’m not going to look something up for you just because you don’t feel like it. 

Where did you study makeup? Kus sa jumestamist õppisid? 
I studied in Glow Makeup School Estonia. Õppisin Glow Makeup Eesti meigikoolis. 

Where to get something? Kust mingit asja osta? 
If it’s clothing item, it’s mentioned. If it’s a beauty product then unless it’s ordered or gifted, it’s from I.L.U/Kaubamaja/Stockmann. Kui on tegu riideesemega, on see postituses mainitud. Kui on tegu mingi ilutootega ja ma pole öelnud, et toode on kingitus, on see suurima tõenäosusega saadud I.L.U/Kaubamaja/Stockmannist. 

What foundation shade am I? Mis tooni jumestuskreemi Sa mulle soovitad?I can’t recommend a shade without testing it on your skin. Ma ei saa soovitada mingit tooni seda inimese nahal proovimata. Pildi järgi ei saa midagi hinnata. 

What cameras to you use for taking pictures and vlogging?I use Sony a6300 for my blog pictures and YouTube videos and my Sony a5000 and GoPro Hero 5 for vlogging. Tavaliste videote ja blogipiltide jaoks kasutan Sony a6300 ja vlogimiseks Sony a5000 ning GoPro Hero 5.

20 comments / Add your comment below

  1. Kas mõtled vlogikaamerat või see millega kõik mu pildid tehtud on? Pildistamiseks kasutan D5100 ja pildi kvaliteedis võid blogi pilte vaadates veenduda. (:

  2. Canon Ixus 240 ja ei, minu silmis ei ole selle pildikvaliteet hea. Eelistan iga kell peegelkaamerat. Pildid on küll teravad ja erksavärvilised, kuid minu nõudmised on suuremad, kui digikate pakutav.

 1. Mul on küsimus, et mis objektiivi sa kasutad? Mul on küll peegelkaamera: canon 600d ja paljukiidetud 50mm objektiiv, aga no ei saa selliseid pilte pätis nagu sinul on…

  1. Kusjuures mul on kõige tavalisem kit obje 18-55mm. Pikemat aega nillin 50mm objet, aga kuni ei raatsi raha selle alla panna, katsun oma Kitiga hakkama saada. Ajab asja ära, ütleks ma.

 2. Milliseid ripsmepikendusi kasutad, kust ostad? Mõtlen neid, mida sa kleebid silmalaole.
  Veel sooviks küsida, mis poodidest võiks lõpukleite vaadata? Ja mis värvi kleit sobiks punaste juustega? :)

  1. Silmadel mul ladu pole paraku. (: Aga laugudele, pigem ripsmepiirile kleebitavad ripsmed on olemas näiteks Kaubamajas või Foorumis ühes poes. Ardell ja Andrea on kaks brändi mida väga soovitan, mis meil Eestis laialt saadaval on.
   Lõpukleitide kohta ei oska soovitust anda, kuna igaühel on erinevad ootused ja maitse. Pigem jääks vanade tuttavate poodide juurde, mida niikuinii tunned ja tead.
   Punaste juustega eelistan mina rohelist, sinist ja lillat ning loomulikult must-valge spekter.

  1. Ma ei tea kahjuks poode, mis konkreetselt lõpukleite müüks. Eelmises kommentaaris ütlesin, et jääksin ise poodide juurde, mille stiil mulle meeldib ning valiksin kleidi, mida hiljem kanda saaks. (:

 3. Mõtlesin, et võiksid teha postituse oma imeilusatest punastest juustest. Mis värve kasutad(maskid,palsamid jne) šampooni, kuidas hooldad jne. :) Loodan, et see mõte on sulle ka sobilik :P

  1. Kui vasakul küljeribal asuvas sildipilves klikid "Hair talk" peale, leiad kõik postitused, mis räägivad mu juuksehooldustoodetest. Toonivad maskid on sealt mitu korda läbi käinud ja muu igapäevasem on lihtsalt pidevas muutumises (:

  2. Kuid ma ei mõista, sul on erk-punane pea ja toonid oranži maskiga? Mis see siis aitab, nii erksaks saada või kuidas?

Leave a Reply