EYE MAKEUP WITH JUST ONE BRUSH

Pin It

Teate seda olukorda, kus kõik pintslid, peale ühe, on mustad/kadunud, puhastusvahend on kadunud või mingi muu totaalne pintslierror ja kiiresti on vaja teha ilus silmameik? Ei? Mina ka mitte. Aga sellegipoolest tuli mul mõte filmida üles üks lihtsamast lihtsam silmameik, mida saabki teha just ühe ainsa silmapintsliga. Kasutasin videos Urban Decay Naked Heat paletti, millest sai suve lõpus minu suur lemmik ning on siiani väga tihedas kasutuses. Kõik sinisilmsed, see palett on just teile! Pintsliks eelistan kasutada mõnd M.A.C 217 tüüpi pintslit (mida mul filmimise ajal polnud, ent nüüd kenasti olemas on) ehk midagi lapikut, kuid kohevat. Nii saab ära kasutada ülemist serva, mis on kitsam kui ümaral hajutuspintslil ning lapikut külge. Alati saab ka sõrmed appi võtta, kui lauvärvi pigment ikkagi natuke lahja jääb. Kiire, lihtne ja hea hädapärane viis, kuidas silmameiki teha. Kas olete ise varem sellise olukorraga kokku puutunud?

3 Comments

 1. Liis

  Kuna mul vaid üks pintsel ongi, siis puutun koguaeg sellega kokku :D Aga ega ma silmameiki ka teha ei oska. Pintslid maksavad palju ja ma ei oska ka neid osta ja kasutada, seetõttu polegi rohkem neid ostnud.

  • LiinaBlogger

   Silmameigiga õnneks on lihtne: sõrmega üle liikuva lau mõnd endale meeldivat tooni kanda ja servad pehmeks hajutada + silma sisenurka midagi heledat ja ongi valmis. Olen ise ka hädapärast nii teinud (:

 2. Relika

  Sa võiksid teha video, kus sa kõiki oma olemasolevaid meigi asju näitad, kus hoiustad ja mida teed toodetega, mida oled nn. kingiks saanud ja endale väga ei meeldi?
  Kuidas leidsid tee jumestajaks hakkamise juurde, kus seda õppinud oled ja mis/kes on sinu unistuste koolitaja?

Leave a Reply

%d bloggers like this: