NÄDALAVAHETUS ESTONIA SPAAS

Pin It

Käisime kuu alguses J.-ga pisikesel spaatiirul. Kuna saime ühiseks jõulukingiks spaakülastuse, tahtsime selle võimalikult varakult ette võtta. Olgugi, et külastame Pärnut tihti, langes meie valik üsna kiirelt Estonia Resort Hotel & Spa kasuks. Kumbki pole käinud, kõik kiidavad. No milles küsimus, eks? Pärnus oli ka väga lihtne laps vanavanemate hoolde jätta ja ise mõnulema minna. Saan kohe mainida, et kuigi tegu oli väga lapsesõbraliku spaaga (lapsevanema pilk vist ikka vaatab kõik kohad selliselt üle), pole basseinialas väikelapsega kõige mõnusam. Saunavalik on suur ja lai kuid üks suur ja väikelapse jaoks liialt sügav bassein ei ole kõigi jaoks. Meie E. tahab näiteks ujumas käies kõigepealt süles harjuda ja siis juba ise, jalad maas, vees sulistada. Estonia spaas seda varianti pole. Aga see selleks. Võtsime endale ka hoolitsused ja otsustasime mõlemad sama asja valida: väge andev taimekubu massaaž. Ikkagi eestimaine ja kutsus kohe ilma, et oleks ülejäänud spaamenüüsse väga süvenenud. Minu jaoks elu esimene massaaž, J. on spordimassaažis käinud mitmeid kordi. Super mõnus oli! Taimekubud on soojendatud ja lõhnavad liiga mõnusalt. Olen leidnud, et mulle tohutult meeldivad sellised looduslikud ja taimsed lõhnad ja nautisin massaaži väga. Selline taimne lõhn oli muide ka kogu hotellis. Aga, pikka juttu jällegi ei tee, sest tegelikult sai kõik kaameratega üles võetud ja vlogikanalile üles laetud. Niiet kes pole meie Estonia spaa käiku veel oma silmaga näinud, see võimalus on nüüd siin.

Kuigi tasusime kõik oma kulude ja kirjadega, üllatas Estonia spaa meid parema klassi toaga ja olen veendunud, et paremat tuba sealt majast küll ei leia. Meile sattus seinast-seina akendega tuba, mis andis niivõrd mõnusa atmosfääri ja hotelli kodulehel Deluxe klassi tubade pilte vaadates ei tundu need pooltki nii mõnusad. Suur kniks ja kummardus Estoniale selle tõelise üllatuse eest! AGA! Tõrvatilgaks meepotis oli neetult väikene kraanikauss vannitoas. Nägu oli selles tohutult ebamugav pesta, seega millimeetrike on arenguruumi ka.

Kas olete varem Estonia spaas käinud? Olen palju kuulnud ka kiidusõnu Aqva ja Nooruse kohta. Kas kellelgi on nendega kogemusi? Ja kas te võtate spaas käies ka hoolitsusi või naudite pigem niisama hotellikogemust ja basseini-saunamõnusid?

8 Comments

 1. Sandra

  Aqva on väga lapsesõbralik, kui soov lapsega minna, 3 erineva suurusega basseini (beebidele, lastele ja suurem bassein). Ja väga soe vesi. Oleme käinud oma alla aastasega korduvalt, ööbinud ja ka niisama spas sulistamas käinud.Soovitan väga sinna minna. Hind küll kallim kui mujal aga see on seda väärt. Jaanuaris sai külastada ka Noorus spad, aga seal põrandad meeletult libedad, peab vägaväga ettevaatlik olema. Ja minumeelest seal basseinides oli vesi külm. Olles lapsega hakkas mul seal külm. Veetsin enamuse oma aja väikses 36°lastebasseinis. Enne last oli noorus mu lemmikkoht aga seekord oli küll tunne, et lapsega rohkem ei läheks. Käime Aqvas edasi 🙂

 2. Karin

  Lastega on kõige paremad valikud kas Laulasmaa või Aqva Spa Rakveres. Mõlemad piisavalt soojad ja basseinid laste jaoks ka olemas. 🙂

  • LiinaBlogger

   Laulasmaal oleme käinud niisama ujumas ja olen nõus, üks mõnusamaid lastele.

 3. Johanna

  See kohutav kraanikauss Estonias! Uhh, mind ajas sealne vannituba üldse pahaseks, asju ei olnud kuhugi panna ja dušinurk oli suhteliselt väsinud olemisega.
  Ja väikese lapsega spas tõesti eriti mugav ei olnud.
  Restoran Noot aga on imeline.

  Noorus on mõnus, kuna lastele on eraldi suur basseiniga ruum lausa. Aga põrandad on tõesti kohutavalt libedad!!! Suures basseinis on vesi tõesti jahe (ma suur sooja sõber).
  Tuba oli seal mõnus!
  Restorani ja hommikusöök oli keskmine, valik rikkalik, aga maitseelamus puudus, selline “meh”.

  Aqva spa on minu suur lemmik! Paremaid massaaže pole mina saanud kui sealsed ning hoolitsuste majaosa on väga hubane. Spas on lastebassein, kus päris pisikestel mõnus olla. Spa ei ole selline hubane-koobas, aga lapsega möllates polegi see nii oluline. Restoran ja ka hommikusöök on super!

  • Johanna

   Ahjaa, Estonia küsib nt beebivoodi eest raha. Aqvas saab voodi tasuta.

   Minu silmis on beebivoodi eest raha küsimine nadi. Niigi maksad juba arvestatava summa kogu spa elamuse eest.

 4. M

  Meie oleme käinud Noorus spa-s juba kaks korda ning minu meelest väga lapsesõbralik. Beebibassein on täiesti eraldi ruumis, seega õhk on soe, privaatne ja mõnus! Spa-s tohutult suur saunavalik ning veekeskuses palju võimalusi. Kui ujuda enam ei jõua, on võimalik aega veeta mängutoas. Lisaks muidugi imeline männimets ja kaunis mererand! Vaieldamatult meie pere lemmik ja süda ihkab sinna tagasi. Ka bufees kõik väga sõbralikud ja vastutulevad, keegi ei vaadanud viltu (kõik, kel lapsed teavad, et nad kipuvad pudistama ja söömine kaootiline – tuldi lausa ütlema, et koristavad ise ja naudiksime söömist). Peres kasvamas 7-kuune beebi ja 3a väikelaps.

 5. Sandra

  Sul on seal videos nii ilus vesti moodi asjandus seljas. Kas tohib küsida, kust see pärit on? 🙂

  • LiinaBlogger

   See pikk vest on mitu aastat tagasi HM-lt saadud, seega enam seda kahjuks poelettidelt ei leia :( Aga ehk on midagi sarnast kusagil leida.

Leave a Reply

%d bloggers like this: