ESIMENE VS TEINE RASEDUS

Pin It

Plaanisin pikalt postitust, kus võrdlen oma käesolevat ja esimest rasedust. Et tekst ei läheks aga liiga pikale, filmisin hoopis oma kaootilised mõtted üles. Seega kui teid huvitab millised on minu kahe raseduse erinevused ja sarnasused olnud, siis kuulake videost. Kui oli midagi, mida oleksin võinud veel mainida, aga jäi tegemata, siis kirjutage kommentaariumisse oma küsimus.

Kes on beebiootel, kuidas teil läheb? Kel on mitu last või käsil mitmes rasedus, kas ja kui palju on teie rasedused erinenud? Ja minu head mõtted teele kõigi nende suunas, kel valusad kogemused seljataga! Loodan südamest, et te ei ole oma valus üksi ja teil on ümber tugigrupp kellele toetuda!

6 Comments

 1. Käts

  Kas teate ka kumb tuleb? Sa näed ikka mega hea välja!

  • LiinaBlogger

   Teame, poja saame (:
   Aitäh, tunnen end ka õnneks pigem väga hästi!

 2. K.

  Mul oli eile tähtaeg ja homme lähen arstile. Eks siis selgub, mis saab:)

  Eelmise lapsega läks mul päevake üle. Mul on ka enda lemmik kuupäev tulemas, aga sünnitusega on ikka nii, et ei saa ise valida, millal ja kuidas.

  Kuna olen ise samas seisus kui sina, siis on põnev neid postitusi lugeda. Kas plaanite kahest käru ka osta? Mis asjad on beebile olemas ja mida oleks veel vaja? Kaua jõudsid kahe lapse vahepeal tööl käia? Ise jõudsin 10 kuud olla tööl.

  • LiinaBlogger

   Oi, nii põnev! Beebiga kohtumine siis õige lähedal (:

   Valida kahjuks jah ei saa, aga see nagu väike asi selle kõrval, et üldse ei saa midagi ette ennustada. Vaid seda, et üldiselt teine sünnitus kiirem. Ainus teadaolev asi.

   Ei osta kahest vankrit. Väike preili loobus käruga sõitmisest enne 2a saamist ja täiesti ebavajalik oleks see väljaminek. Olemas on kõik ja vaja pole enam midagi. Mul on selle kohta mustandites postitus peaaegu valmis, vaja veel pildid juurde teha. Nii et vabandust kerge “salatsemise” eest! :D Ma jõudsin ka peaaegu aasta tööl käia, aga me otseselt ei otsinud töö hetk tööd, vaid see sisuliselt kukkus sülle + teise lapse peale me veel ka ei mõelnud. Oli plaan natuke tööelu nautida ja ühe korra lihtsalt proovisime, et mis plaan saatusel meie jaoks oli. Noh, oli teise lapse plaan.

 3. E.

  Hei! Tekkis küsimus,et kas rasedusega kasutad ka isepruunistavat vahtu? Kui jah, siis millist🙂

  • LiinaBlogger

   Testin parasjagu Löwengripi tooteid (sprei ja näotilgad, postitus tulekul), Dove isepruunistavat kreemi ja kui viitsin möllata vahuga, siis on selleks puhuks St. Moritzi oma (:

Leave a Reply

%d bloggers like this: