ESIMENE TEADLIKULT JULMUSEVABA OST

Pin It

Postitus valmis koostöös Bonusway keskkonnaga.

Olen pisitasa liikumas selle poole, et minu ilusahtlid koosneksid julmusevabadest toodetest. Olen enda jaoks paika pannud need piirid, millest juhindun (sest igaühe südametunnistus lähtub ju omast, eriti kuna “julmusevaba” pole 100% üheselt veel määratletud. Ja nüüd olengi punktis, kus enne iluostude tegemist teen enne Internetis suure uurimise. Õnneks on Bonusway e-poodide nimistus Feelunique, mille kaudu sel korral tellimuse teha otsustasin. Soovitan soojalt teilgi, kui te seda juba teinud pole, Bonuswayga liituda. Esitlen nüüd oma uusi iluarsenali (eelkõige suviseid) liikmeid.

Pin It

Igal pesukorral ma juustel palsamit ei kasuta, osalt seetõttu, et ma ei jõua, teisalt alati pole juustel seda vaja ka. Kuumtöötlen neid harva ja seega neid palju sedamoodi ei kuivata. Aga ometi tekkis vahepeal tahtmine kasutada juukseõli. Uurisin kõigepealt mis brändid FeelUnique lehel saada ning siis muudkui kontrollisn kes minu julmusevabadele kriteeriumitele vastab. Sel korral osutus valituks The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Moroccan Argan Oil külmpressitud argaaniaõli. So far so good, olen seda mõned korrad kasutanud ja momendil nuriseda ei oska.

Miks ma üldse Bonusway kaudu e-poodlen, ongi see lihtne nõks, et nii on võimalik teenida oma kulutuste pealt. Ehk kui sisenen e-poodi läbi Bonusway keskkonna, teenin boonusraha – ostusumma pealt koguneb väike protsent raha tagasi. Boonus on iga poe kohta induviduaalne. Eriti agaratel poodlejatel võivad päris mõnusad summad koguneda ning need saab kas hiljem näiteks säästudesse suunata või järgmise ostu tasumiseks kasutada. Bonusway poodide valikus on näiteks ASOS, GAP, Finnish Design Shop, Feelunique, Lookfantastic, iHerb, Booking.com ja veel palju palju muid e-poode. Näiteks Booking.com-i hotellibroneeringutelt saab 4% boonusraha tagasi.

Pin It

Teine asi, mida on juba keerulisem julmusevabana leida, on isepruunistajad. Praegu, kui poeg on alles pisike beebi, ei taha ma vahtudega mässata. Kreemid on õigepisut mugavam variant. Leidsin Isle of Paradise‘i, millest olen varem juba kuulnud, valikust endale Happy Tan Everyday Gradual Glow kreemi. See on siis üks neist, mida mitmel päeval järjest kasutada ja siis tekib ilus loomulik jume. Kui korraga paksem kiht panna, tuleb kiiremini päevitus välja. See kreem on üsna tugeva lõhnaga ja hiljem on ka veidi isepruunistavat lõhna tunda. Lisaks on sellel kerge sädelus sees, kuid see ei ole väga silmatorkav ja pigem jätab nahale õrna kuma.

Pin It

Ja trummipõrina saatel, toode, millest olen nii palju kuulnud, mis on niiiiiiii kiidetud, mis oli mu elust puudu ja ma isegi ei teadnud, et ma seda vajan. Minu esimene Charlotte Tilbury toode: Hollywood Flawless Filter Primer & Highlighter Hybrid (miks küll need nimed nii pikad peavad olema?!). Vau. Vau-vau! Minul on normaalne-kombineeritud nahk, kalduvusega rasuseks muutuda, kui õigesti ei hoolda. Minu nahal toimib. Kõige parem on see ilmselt kuiva ja normaalse naha peal, aga siiski. Vau! Ma arvan, et ma peaks sellest päris eraldi postituse tegema, sest see jääb nahal nii imeliselt kaunis, justkui nahk kumaks seesmiselt.

Suvi jätkub mul nüüd neid tooteid kasutades. Kas olete mõnda neist toodetest kasutanud juba? Või oskate muid tooteid neilt brändidelt soovitada? Kes veel Bonusway keskkonnaga liitunud pole, saab seda teha SIIN. Selle lingi kaudu registreerudes saate 3€ stardiboonust oma kontole! Pange oma ostud raha teenima, ärge jätke seda head võimalust kasutamata.

Millised on teie värskeimad iluostud?

6 Comments

 1. Gerli

  Hei. Mille järgi sa Charlotte Tilbury tooni valisid? Tundub suht suur tõenäosus tooniga rappa minna :)

  • LiinaBlogger

   Hei! Ma ilmselt hindasin swatchide järgi kuidagi, eks netist on keerulisem osta küll. Toonikirjeldused + swatchid, neist juhindusin. Ja kuna tegu pole jumestuskreemiga, siis päris katastroof pole, kui toon 100% ei sobi.

 2. Katriinu

  Jaa, kindlasti ootan CT tootest eraldi postitust. Jälgin jumestuskunstnikest õdede @nicolachapman ja @samchapman instagramme ning nende yt kanalit pixiwoo kust on CT tooted meeldima hakanud. Värskeimaks ostuks võib pidada MAC ripsmekat extended play gigablack lash, veekindel – khkhmmm, ei pea vist mainima, et loomulikult eelnimetatud tegijate kasutusest silma jäänud :) ja tõesti – see väga pisike hari toob välja kõik ripsmed ja täielikult tükivaba, isegi kui korduvalt harjan.

  • LiinaBlogger

   Olen ka periooditi Pixiwoos õdesid jälginud :) Nad ikka täitsa vanakooli tegijad YouTube’is.

 3. B

  Loeksin ka suure huviga eraldi postitust Charlotte Tilbury jumestuskreemist, kuna olen väga palju hea tagasisidet CT toodetest lugenud/kuulnud.
  Olen paar kuud suutnud kiusatustele vastu panna ja pole viimasel ajal ühtki uut toodet soetanud. Muidu koguneb neid asju nii palju, mida ei jõua ära kasutada. 🙂

  • LiinaBlogger

   See pole jumestuskreem :) See on primer/highlighter, mida kanda kas jumestuskreemi alla, peale või hoopis sisse segada. Lihtsalt see kuma, mida annab, on i-me-li-ne!

Leave a Reply

%d bloggers like this: