WHAT A WINTER

Didriksons Vega parka Didriksons Vega parka Didriksons Vega parka Didriksons Vega parkaTere hommikust! Kuidas teil läinud on? Loodan, et hästi (: Ees on minu jaoks põnev aasta, sest suvel toimuvad meie pulmad ning aasta algusega saab plaanimine suurema hoo sisse. Ei saa salata, et olen väga elevil! Eile käisime sõprade juures Coopi ajakirja kevadväljaande jaoks pilte tegemas ning pärast seda läksime J ja Tirtsuga jalutama. Pisike magas vankris kogu jalutuskäigu maha ning selle jooksul saime muuhulgas ka pildile püütud mu uue parka. Meie talv on nagu ta on, kord on külm, kord on soe, kord on märg, siis jälle tormine. Ühe ilmaga sobis üks jope, teisega mantel ja siis tuli nende vahel laveerida ja muudkui mõelda millist olulist aspekti enda jaoks ohverdada. Kuna käin igapäevaselt vankriga jalutamas, peab minu õueriietus igale ilmale vastu pidama. Lõpuks võtsin vastu otsuse, et tuleb teha väike investeering ning osta endale üks korralik parka. Ma pole varem vist talviseid allahindluslained kunagi nii palju oodanud, kui seekord. Õnneks leidsin kohe teisest poest Didriksons Vega parka ja ma olen üli rahul! See peab tuult, vett ning on hingav. Käin üsna tempokalt, seega nahk läheb kiirelt märjaks. Veidi ajaga jahtub nahk maha, kuid külm ei hakka ning marutuul külmalt läbi ei puhu. Võit! Luku saab ninani kinni tõmmata, sellel on mõnusad pöidla augud ning lukul on tavapärase ühe katte asemel kaks kihti. Selja tagant saab kummiga piha veidi kokku tõmmata, et parka seljas väga kotakas poleks. Pikkus on ideaalne ning tegu pole ülipaksu jopega, millega jube kohmakas olla oleks. Praegu pole mul sellest rahast ka kahju, sest olen kindel, et see teenib mind veel aastaid. Värv sai seekord valitud tumesinine, sest mustal polnud suuruseid ja lilla/roheline ei tundunud päris need. Täna tegelen teiste Coopi ajakirja piltidega, läheme põletame oma jõulukuused külarahvaga ning mahutame päevakavasse veel ka sõprade külastuse. Mida mõnusat teie täna teha plaanite? PS: Tervitus Star Warsi fännidele!

//Good morning! How’ve you been? I hope good! An exciting year is upon me, as my wedding is this summer. I’m so super excited, not gonna lie :D. Yesterday I took some photos for a little project and afterwards we went for a walk with  J and Cricket. She slept the whole time, so we had a chance to take photos of my new parka. Our winters are crazy. Warm, cold, rainy, snowy, windy etc. I go for long walks with the Little One, so my outerwear must withstand all Northern weather conditions. So far I’ve been choosing between jackets and I always had to sacrifice something. Until I decided to make a small investment and bought the Didriksons Vega parka. I’m so happy I did it! It’s waterproof, windproof and breathable. I walk pretty fast so I get hot really quick. Wearing this parka, I cool down in a little while, but I won’t get cold and the crazy wind can’t get to me. Win! The zipper goes pretty much up to my nose, has two layers covering it and the sleeves have holes for my thumbs (is there a specific term for these? :D). The waist can be cinched so it won’t look too baggy. The length is perfect and it’s not a super thick jacket so you won’t feel restrained wearing it. I don’t even feel bad for the money as I’m sure I can wear it for years to come. This time I went for the navy, since black ones were all too big and purple or green didn’t really feel like the right choices. Today I’ll work on that little project a bit more, we’ll burn the Christmas trees in our village and will also visit our friends in the evening. What do you have planned for today? PS: Hi to all my fellow star Wars fans!

liina

10 Comments

 1. Mari-Liis

  Krassaaaaavitsa oled! Jope ka super ja sobib sulle toonilt nii hästi!

  • LiinaBlogger

   Aitäh! :*

 2. Liina

  Ma tegin ka see aasta selle investeeringu ja ostsin Didriksoni parka. Kusjuures mul on üsna sarnane Angelica mudel ja samuti tumesinine :) Olen väga rahul, mis siis, et tänaval umbes iga teine Didriksoniga vastu jalutab :D

  • LiinaBlogger

   Ma polegi tähele pannud, aga kuulnud olen küll, et populaarne valik (: Omamoodi kvaliteedimärk vast. Didriksons sobib meie kliimasse nii hästi lihtsalt :D

 3. Liisa

  Mina tegin ka selle sama infesteeringu. Aga valisin Lindsey mudeli. See on selline pealt natuke kilese materjaliga. Meeldis mulle kôige rohkem. Ja ma olen ka superrahul ! 😊

  • LiinaBlogger

   Juhuuu (:

 4. Katrin

  Võiksite teha Joeliga Q&A video :) väga inspireeriv oli vaadata sinu videot kuidas vastsündinu kõrvalt ellu jääda. Olen ise 2 kuud noorema beebi ema ja sellest oli suur abi. Võiksid teha midagi sarnast veel. Väga huvitaks une teema. Mainisid ühes videos kuidas proovite võõrutada teda magama jäämisest abivahendiga. Kuidas see on läinud? Sellised elulised teemad oleks põnevad :)

  • LiinaBlogger

   Hetkel see on pausil, 4-month sleep regression tuli külla ja siis üritasime vahepeal mähkimistekist lahti saada. Lutt on veel kasutusel. Vaikselt võtan hoogu, et sellega ja tegeleda (:

 5. Ketu

  Natuke teemast mööda, aga mis kandekott Teil Tirtsuga kasutuses on? Tean, et rääkisid sellest kunagi ja kiitsid, aga ei suutnud leida :)

  • LiinaBlogger

   Boba 4g (:

Leave a Reply

%d bloggers like this: