CURRENT BROW ROUTINE

Tere, september! Täna toon videopildis teieni oma kiire ja, mis seal salata, lihtsa, kulmurutiini. Kasutan kahte toodet ja midagi keerulist minu tavapärases kulmude täitmises ei ole. Toon pildil (ja ka videos) eraldi välja veel ka mõned oma lemmikumad kulmutooted, millest üks ununes pildile kaasa haarata. Kindlasti näete siin ka tugevat brändieelistust ja pole ka ime, olen aastaid NYX Cosmetics’ kulmupuudritele truu olnud ja just see bränd tõi mind ka kulmupliiatsite juurde. Andke mulle kätte teritatava otsaga kulmupliiats ja maei oska sellega midagi teha. Andke mulle näiteks üks kahest pildilolevast automaatsest pliiatsist ja olen sulavõi sees. Tõele au andes kasutan ka väga olulistel hetkedel veel ABH Dipbrow Pomade’i, aga tundub, et video filmimise ajal unustasin selle täielikuld. Kuid, et täpsemalt näha ja kuulda mis, kuhu ja kuidas, vaadake kindlasti videot.

PS: Tahaksin oma põhikanalile jälle elu sisse puhuda ja kuigi esimesed ideed on mul märkmikus kirjas, inspireerivad alati teie videotesoovid mind omakorda uusi ideid kirja panema. Seega kel on mõni iluteemaline videosoov mõtteis mõlkumas, kirjutage see palun kommentaaridesse (:

//Hello, September! Today I bring you my favorite products for a really simple brow routine. Most of my favorite brow products come from NYX Cosmetics: their Eyebrow Cake Powder (that I forgot to include in the photo, oops) has been a fav for 5-6 years; the Micro Brow Pencil is what brought me back to brow pencils; the new Precision Brow Pencil is a worthy opponent to the last one; Lancôme Monsieur Big Brow is great for natural looking brows and the Innovative Newcomer award in Brow applicators definitely goes to NYX Cosmetics’ Build ‘Em Up Brow Filler. And my two favorites for setting the brows and for a bit more put together look are L’Oreal Brow Artist Plumper and Maybelline Brow Precise Fiber Filler. The video shows my current brow routine, but is in Estonian. If you don’t mind that, then happy watching!

12 Comments

 1. Svea

  Ainult Nyx toodete meigivideo pliiz eks

 2. Svea

  Päevameik õhtumeigiks

 3. Svea

  Aaa sry for spam, aga no makeup look with makeup 🙈

  • LiinaBlogger

   😆 tänud!

 4. Katrin

  Väga tore uudis, et plaanid uusi videosid teha.

  Põnevad teemad minu jaoks: meigiasjade kollektsioon, loomuliku ilu rõhutamine, kiire meik emana, erinevad lainerid(cat eye jne) ja mis sobib millisele silmakujule :)

  • LiinaBlogger

   Aitäh videoideede eest 😊

 5. Helen

  Olen saanud sinu blogist ja videodest palju inspiratsiooni katsetamiseks, uus tooteid ning häid nippe. Tore kuulda, et tahad videod käima panna uue hooga! :)

  Eestisse on palju uusi brände jõudnud seeg nende toodete kohta oleks põnev kuulda ja näha.
  Kauapüsiva meigi videost olen huvitanud. Mis nipid on välja pakkuda? Mis tooted on kõige olulisemad sel puhil?
  Viimasel ajal on huvitavad videod olnud need kus räägitakse oma toodetest, mis on aastaid olnud lemmikud.
  Samuti olen alati huvitunud näohooldusr teemadel.

  Loodan, et tuhin ja võimalust teha videod suur!

  • LiinaBlogger

   Tuhinat on rohkem kui võimalusi filmimiseks, aga proovin siiski neid väheseid hetki ära kasutada maksimaalselt 😊

 6. Liisa

  Sooviks näha kuidas/mis vahenditega teha veatut meigipõhja ja selle sama silmameigi tutorialit sooviks ka 🙂

  • LiinaBlogger

   Selle õpetus peaks isegi olema filmitud 😊

 7. KK

  Sooviks ka lainerite teemal videot ja kuidas/mille järgi valida huulepulka, -läiget nii, et toon oleks võimalikult naturaalne.
  Veel huvitab, kuidas sa Sony a5000’ga rahul oled? Kas piltide ja videote kvaliteet on hea? Kas pigem osta see või odav peegelkaamera?

  • LiinaBlogger

   a5000 kasutasin ma Instagrami piltide ja vlogide jaoks. Praegu kasutuses a6300 ja a5000 pigem seisab. :) Aga oma eesmärki täitis ta hästi – hea vlogikaamera, kuigi filmides paneb nahale mingi jõleda bluri peale ja seda kahjuks maha võtta ei saa. Mind tohutult häiris.

Leave a Reply

%d bloggers like this: