AUSTADES ILU JA MEIE PLANEETI

*Postitus valmis koostöös Love Beauty and Planetiga.*

Pin It

Mis seal salata, mulle meeldib kui ilutooteid pakkuvad brändid püüavad teha meie kehale head sellega, et väldivad oma toodete koostises tuntud halbu komponente. Ent veelgi enam rõõmustab mind see, kui lisaks koostisele panevad nad rõhku ka meie keskkonnale. Love Beauty and Planet on täpselt üks neist brändidest, kes mõtleb mõlemale. Neil on ilus missioon, mis kajastub ka brändi nimes: kõik mis nad teevad, peab lisaks meie ilule toetama ka planeeti. Love Beauty and Planet tooted sobivad veganitele, on julmusevabad ning pakendid valmistatakse ümbertöödeldud plastikust. Eesmärk nende  sünniloo taga on igal juhul õilis ja nagu nad isegi ütlevad, ei pruugi neil esimesel korral kõik ideaalselt õnnestuda, kuid mõte loeb ja nad vähemalt üritavad. Kõigis toodetes on ka looduslikke koostisosi, mida Love Beauty and Planet eetiliselt hangib.

Pin It

Tootevalikus on neil mitmeid kollektsioone ja tooteid. Minul õnnestus proovida kookosvee ja mimoosi ning sheavõi ja sandlipuu õli sarjade tooteid. Sinised kookosveega rikastatud, värskendavad ja juustele kohevust lisavad tooted lõhnavad kõik värskelt ja veidi lilleliselt, ei mingit vihjet imalale kookosele (kui keegi pelgab). Dušigeel on tihke ja seda kulub väga vähe, ihupiim on rikkalik, kuid ei jäta kehale ebameeldivat kihti. Ometi jääb lõhn nahal pikaks ajaks tuntavaks. Mis mulle eriti meeldis, on fakt, et näomask on tehtud biolagunevatest looduslikest kiududest (jään hetkel täpsustuse võlgu, et millega täpselt tegemist). Mask oli samuti mõnusalt niisutav ning hommikul end sellega poputada oli igati värskendav!

Pin It

Pruunil sheavõi kuivale nahale ja juustele mõeldud sarjal on oluliselt sügavam ja soojem lõhn. Ka selle sarja dušigeel on tihke ja seda kulub vähe. See on isegi rikkalikum kui kookosvee oma. Samamoodi katsetasin ka kehalosjooni ning lisaks ka juuksepalsamit. Pontsakast pudelist tuleb välja tihke koostisega kuivadele juustele mõeldud palsam, mis ei muuda minu juukseid raskeks. Kuivade juuste muret mul pole, kuid heast niisutusest nad aeg-ajalt ära ei ütle. Kui palsamit kasutan pigem iga paari pesukorra järel, siis keha kreemitan alati pärast iga pesu. Ütleme nii, et kehakreemide pudelid tühjenevad ikka päris kiirelt, sest ka J kasutab neid. Lõhnad on piisavalt neutraalsed, et ei mõju meesterahva peal imalalt ning kui juba riided seljas ja tualettvesi peale lastud, ei kuma neid ka kusagilt enam läbi.

Pin It

Kindlasti tahan ise proovida veel ka sinise sarja niisutavat kehageeli, mis suviseks ajaks ideaalne tundub, ning kollase sarja juuksemaski, mis peab juustes olema vaid kaks minutit ja kõlab kiiretesse hommikutesse väga mugavalt. Kas te olete seda brändi meie poelettidel juba märganud ja ehk proovinudki? Kui palju te pöörate rõhku sellele, et tooted oleksid julmusevabad, vegan, taastöödeldud pakendites või lausa pakendivabad? Mina olen pisikeste sammudega igatahes liikumas sinnapoole, et aina rohkem oma kodus ja ka iluvalikutes saaks neidsamu linnukesi mõtteis märkida.

 

6 Comments

 1. Liis

  Minul on korduvalt youtubes Love beauty and planeti reklaamid ette tulnud, alguses ei süvenenud asja üldse ja esimesel võimalusel panin reklaamid kinni. Mõniaeg tagasi nädala poodlemist tegema minnes pidin soetama endale ka uue šampooni ja palsami, kuna olen selline inimene, kes ei saa mitu kuud järjest samade toodetega juukseid pesta ja looduslike / vegan tootevalik pole just kõige laiem, siis vaatasin ehk on midagi uut tulnud ka poelettidele ning pidin üllatuma, kui nägin, et Love beauty and planeti tooted pole võrreldes teiste looduslike (ega ka tava) toodetega üldsegi palju kallimad (Prismas olid siis šampoon ja paldam mõlemad 9,99€) ja need lõhnad!!! Alustuseks valisin endale ka kookosvee oma ja mul jätkub ainult kiidusõnu. Vaikselt juba ootan, et saaks ka teisi selle firma tooteid ja lõhnu proovida!

  • LiinaBlogger

   Lõhnad on tõesti väga mõnusad ja teevad oma tööd igati hästi!

  • LiinaBlogger

   Aitäh Sulle! Tean, et Unilever pole just kõige eetilisem ettevõtte, aga…wow.

 2. Kelli

  Love, beauty and planet bränd on suurepärane näide sellest, kuidas korporatsioonid rohepesu teostavad!

  • LiinaBlogger

   Paras õppetund, hakkasin nüüd selle kõige kohta rohkem uurima ja polnud nt “rohepesu” terminit isegi kuulnud varem :\

Leave a Reply

%d bloggers like this: