Tere, 2019!

“Täna pidi olema see päev, kus läheme Jga taas tööle, üle päris pika puhkuse ning väike Preili naaseb taas lasteaeda. Tõsiasi on aga see, et kuna olen meie peres haigustega see last man down, siis pole minust täna veel mingit elulooma. Lausa nii, et kui meenus, et lasteaias valverühm ja väike Preili ei pruugi sinna jääda, võttis J ta hommikuks tööle kaasa, et ma saaksin puhata ja kosuda.

Käisin dušiall (koos väikse bluetooth kõlariga, sest hei, tundus hea mõte end hea muusikaga veidi virgutada), aga see oligi hea vaid senikaua kuni seal olin. Momendil olen näomaskiga voodis pikali, tunnen kõhus suuremat madistamist (Instas sai siin ükspäev väike uudis lagedale laotud ;) ) ja ei jõua oodata, et saaks maski maha võtta ja veidi veel tukkuda. Ööd on olnud nii hakitud unega ja kuna olime kõik kolmekesi haiged, polnud sellist mõnusat puhkuse ärakasutamise aega/võimalust vaat, et üldse.

Eile vedasime (noh, vedasin vist ainult mina) end jõuluturule, et laps kuuse ära näeks, istusime kohvikus ja põikasin kiirelt Viru Rahva raamatust läbi. Tahan sel aastal tavapärase märkmiku asemel bullet journal varianti proovida, niiet käisin sobiva märkmiku jahil. Kas teie seast on keegi bujo usku? Esialgu on kõike nii palju, aga samas ka väga põnev.”

Vot selline mustand istus siin keskkonnas, alates 2. jaanuarist. Ootas ja ootas ja kuigi täna on juba 8. jaanuar, ei ole ma ikka terve. Küll aga olen kaks päeva käinud tööl ja väike Preili lasteaias, niiet tavapärane rütm on taastumas. Loodan, et teie aasta on mõnusamalt alanud! Kodus on küll tore, aga mitte nagu mainitult – kogu pere haige ja midagi teha ei suuda/saa. Märkmikuga olen ka sealmaal, et esmased ideed on sisse kantud ja jookseb juba teine nädal. Siiani on väga põnev ja vaikselt tekib mõtteid, mida veel aja jooksul lisada. Mis jätkub, on vee joomise jälgija ja võin uhkusega öelda, et tänu haigusele küll, olen tänaseni iga päev täiesti piisavalt vedelikke tarbinud. Pidevalt on mul kuum teetass ees või õhtuti laua taga istudes suur kannutäis vett, mille alati kenasti ära joon.

Ja kõige lõpuks lisan pildikese kahest uudisest, mis on kindlasti kahe silma vahele jäänud neil, kes mind Instagramis ei jälgi: sügisel liitus meie perega väike koerapoiss Azure ja kevadel on väiksest Preilist saamas suur õde! Enam kui pool rasedust on läbi, tööl on jäänud käia mõned kuud ja siis saabki kodus veel rahulikult ettevalmistusi teha ja lasta perel kasvada. Soovin, et kõigi värskelt alanud aasta mööduks kasvades ja arenedes, end veelgi paremaks inimeseks muutes, parimaid mälestusi luues ja parimas seltskonnas!

PS: Kuskohast jälgite uute postituste teavitusi enim? Kas kasutate mõnda Bloglovini tüüpi platvormi, hoiate silma peal Facebookil või pigem Instagramil?

11 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

 1. Esiteks palju, palju õnne teile! 😊 Oleks tore lugeda ka teisest rasedusest (kuidas kulgenud ja kas oli plaanitud jms).
  Kasutan bloglovinit, aga aktiivsemalt instagrami ja facebooki.
  PS! Seda ei pea kartma, et su postitused lugemata jääks ☺️

  1. Aitäh :) Ma täitsa mõtlesin ka, et kuigi ma eelmine kord väga selliseid teemasid VIST ei puudutanud, siis sel korral on täitsa tunne, et kahte võrrelda võiks ju küll :)

   Hehe, seda on rõõm kuulda! Aitäh Sulle!

 2. Ma olen nii rõõmus teie pere üle! 🙂💞 Palju-palju õnne ja ilusat uut aastat! Olen kauaaegne jälgija (sellest ajast, kui Sa veel roccas töötasid ja te kusagil seal kandis elasite) ja elanud teile erinevatel perioodidel väga kaasa. Isegi, kui olete otsustanud vahepeal vlogide pausi kasuks, siis Insta on ikka see koht, kus pilk on peal teie tegemistel🙂 (siiani ootan, millal see pulma postitus ka tuleb😀). Teie blogiga on kohe selline hea “oma” tunne – nagu sõbraga, keda pole ammu näinud, aga tead, et on ikka olemas. Ah, mis ma loran, soovin teile kõike head ja ilusat!!

  1. Oiiii, kui vahva seda praegu lugeda oli!
   Me potsatasime jah sellelt vlogireelt natukeseks maha ja ausaltöeldes oli vahelduseks ka väga hea mitte mõelda sellistele asjadele. Nagu tavalisest tööst, on ka sellest aeg-ajalt puhkust vaja :) Nüüd oleme nii pikalt haiged olnud, et kui ongi see “uuel aastal uue hooga” tunne peal, siis kui ikka viisakat häält pole, millega rääkida, siis… :D
   Hingel on kõik see kupatus mul kokku ikka kogu aeg, seega küll millalgi midagi kuhugi ikkagi ilmub! :) Aitäh Sulle kaasa elamast!!

 3. Nii kahju, et Sa enam nii tihedalt videosid ei lisa aga selle asemel oleks tõesti tore kuulata uue raseduse kohta kasvõi blogis. (või videopildis) :) Nii harjunud, et Tirtsu tulekuga sai nii kursis olla kuna sai jälgida Teid läbi videopildi… Loodan, et on oodata veel palju blogipostitusi nii uue raseduse/sünnituse/beebi/imearmsa koera kohta!

  Ja loomulikult palju-palju õnne Teile!

  1. Lubama ei hakka ma midagi, aga päris ära ei lõpe veel miski :) Mõtteid ikka on ja tahaks järje peale tagasi jälle saada. Äkki pisitasa õnnestub :)

   Aitäh!

 4. Tere!

  Kui vloge enam ei tulnud ega tulnud,siis tekkis kahtluseuss,et äkki tuleb varsti uudis ( ma nüüd pole kindel, kas need seotud),aga palju palju õnne teile!

  Minule tuleb infot nii bloglovinist,instast kui ka facebookist.

  Tore,et tagasi oled!!?

  1. Kusjuures ei ole seotud need kaks omavahel :D Suve lõpul võtsime vlogidest natukeseks aja maha, sest laps hakkas lasteaias käima ja siis tahtsime natuke pere-elule rohkem pühenduda. Aga siis see aeg venis nii pikaks, et raske oli ree peale tagasi saada. Ei tulnud seda õiget tunnet peale. Kui nüüd ükskord tervised korda saab, siis ehk saab jälle tihemini miskit filmida (:

 5. Nii tore uudis, palju palju õnne teile! 🙂 Ise ootan esimest beebit ja tähtaeg ka kevadel.
  Uute postituste tulekul hoian silma peal Instagramis kõige rohkem.

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: