MINU HETKE KÜÜNELEMMIKUD

Pikemat aega on mul “hingel” olnud tahtmine jagada kahte oma tänaseks küünerutiini must have lakkidest. Kuna mul on küüntega selles mõttes vedanud, et nad on tugevad ja kasvavad kiiresti, pole ma enamik ajast viitsinud ega tahtnud mingite alus-ja pealislakkidega jännata. Kuni ma suvel Tartus sünnipäeval käies ostsin endale niisama ostmise pärast (kõige hullem põhjus, eks?!) ühe pealislaki… Ja kodus otsisin sahtlist välja Mesauda küüsi tugevdava aluslaki*. Nädalaid hiljem märkasin, et muidu väga ohtrast küünte lakkimisest kollakad küüned on juba pea pool cm roosat küünt kasvatanud. Harilikult on see värske roosa osa ikka kuskil 1-2 mm. Tänaseks on see osa julgelt üle cm ja on siililegi selge, et hea aluslakk ja kvaliteetsed küünelakid on ikka teine asi ja hoiavad küünte tervist oluliselt rohkem. Lakivabu päevi ma ju ei tee, kus küüs “hingata” saaks, seega on aluslakk minu rutiinis nüüd täiesti A ja O. Ning Mesauda Gel Effect pealislakk teeb ausaltöeldes lihtsalt laisaks :D! Kui mul muidu ka lakk väga naljalt küüntelt maha ei kulu, siis see lakk paneb värvilise laki nii hästi püsima, et ma ei viitsi enam nii tihti küünelakki vahetadagi. Küüned näevad ka poolteist nädalat hiljem head välja, kuigi nelja päevaga mu oma silm hakkab juba tõmblema, sest ma ei kannata pisemaidki vigu oma maniküüri juures. Lisaks annab pealislakk väga ilusa läike küüntele, mis samuti kuluma ei kipu. Üks väga hea soodne duo!

PARIM küünelakieemaldi on Zoyal ja siin pole mingit kahtlust. Võtab laki mängleva kergusega maha, valmistab küüned uueks maniküüriks ette. Ei kuivata küüsi ega jäta neil õliseks. Lisaks tuleb supermugavas pumbaga pudelis. Minul läheb seda julgelt viies-kuues pudel. Üks väheseid ilutooteid, millele olen truuks jäänud. Ei kipu muuga üldse katsetamagi.

Ning selle sügise kaks lemmiklakki: Orly sügis 2018 kollektsioonist The New Neutral oliivikarva Olive You Kelly ning nude Snuggle Up. Hea laia pintsliga ja kahe kihiga läbipaistmatud. Avastasin enda jaoks Orly lakid tänu sõbrannale, kes on vägemalt sama suur küünte lakkimise fanatt kui mina. Temal ei möödu ka ühtegi päeva lakkimata küüntega ja temaga saab alati muuhulgas “tühist” küünelakijuttu rääkida :D

Millised lakid teid sel sügisel saadavad? Kas olete pigem sündmusteks lakkija või igapäevane küüntelakkija? Järsku eelistate hoopis geellaki või kunstküüsi? Jutustagem (:

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: