LOST IN THE CITY

Millalgi suve algul liitus minu parfüümikollektsiooniga Miller Harrise kevad-suvisest parfüümiseeriast FORAGE uus lõhn – LOST*. Miller Harrise parfümeerid lõid kollektsiooni, mis on inspireeritud korilusest ning komponentidest, mis Londonis metsikult kasvavad. Triosse kuuluvad: HIDDEN on the rooftops, mis on tseselt inspireeritud Londoni kohal asuvatest mesitarudest ja neist ümbritsevatest lilledest; WANDER through the parks, mille roheline ja mahlane aroom viitab nõgestele ja mahlakatele puuviljadele; LOST in the city, mis seob endasse rabarberit, mustsõstart ja muuhulgas ka Earl Grey teed. LOST on tasakaal värske ja sügava, magusa ning mõrkja vahel. Et parfüüme ja lõhnu üleüldse ongi raske seletada ja igaühele tundub lõhn isemoodi, on mõistlik loomulikult sammud seada poodi neid ise nuusutama. Mind on see lõhn läbi suve saatnud.

Et kogu FORAGE sari on inspireeritud nii linnast kui loodusest, ongi see olnud ideaalne nii linnasuve kui ka väljasõitude jaoks. Kuid mis mind enim rõõmustab? Miller Harrise pakendid on valmistatud keskkonnasõbralikest või taaskasutatud materjalidest, nagu tänavatelt leitud plastik, pudelikorgid või jogurtitopsid. Piltidel see säbruline ese ongi parfüümikarbi põhi, mis on kõigest sellest plastikust kokku sulatatud.

Kas teil muutuvad parfüümid vastavalt aastaajale? Ma leian küll, et on mõned olulisemad, mida kannan aastaringselt ning siis mingid, mida pigem kevadel taas kandma hakkan. Millised teie lemmikparfüümid on?

2 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

  1. ..mul on küll suvelõhnad ja talvised parfüümid..esimesed on kergemad ja värskemad, talvised “rammusamad”..kuid on ka oma lemmik n.ö signatuurlõhn ja selleks on olnud pikemat aega Penhalgionsi gurmeelõhn.

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: