ENAM EI OSTAKS: VITA LIBERATA PHENOMENAL

Harilikult ma pettumust valmistanud toodetest kirjutama ei kipu, aga sel korral on mu nördimus niipalju suur, et esimesest kasutuskorrast saadik on see postitus mu peas keerelnud. Ostsin Jaanipäeva paiku Vita Liberata Phenomenal 2-3 Week DarkTan isepruunistava vahu. Valisin St. Tropez’ ja selle vahel. Hetkel ütlen, et pigem kahetsen, aga samas kui poleks proovinud, oleksin selleni võib-olla hiljem jõudnud.

Lubadused on sellel ilusad: kiiresti kuivav, tume kauakestev päevitus, mis ei lõhna tugevalt isepruunistaja järele. Nõus olen esimese ja viimase lubadusega. Tumedusest pole kahjuks siinkohal haisugi. Jah, pudel ütleb, et parima tulemuse saab siis kui seda 2-3 korda järjest peale kanda aga… ?! Ma tahan ühe korraga pruuniks saada, mitte kolm õhtut järjest end vannitoas möksida, päevitusega magama minna ja siis hommikul duši all näha kuidas ikkagi pool päevitusest äravoolust alla läheb. Ka kahe-kolme korraga ei ehita see vaht minu nahal üles tumedust, mida teiste toodetega olen saanud ühe korraga, lisaks ei püsinud see minu nahal märgatavalt kauem. Lubatud kahest-kolmest nädalast ei saa rääkida. Nädalaga tekib ikkagi tahtmine uus päevitus peale kanda. Üleval pildil ongi näha vasakul pigmenti, mis on ööläbi nahal olnud ja paremal seesama pigment kraani all maha pestult.
Plusspunktideks on tõesti see, et vaht kuivab nahal kiirelt ja ausaltöeldes olen ma teinekord selle ka hommikul peale kandnud ja siis päeva toimetades mööda saatnud ning õhtul nukralt kõik pigmendi maha pesnud. Lõhn on sellel samuti minimaalne, kuid olen ka varem öelnud, et mind isepruunistaja lõhn ei häiri. Maha kulub see väga ilusti ja ühtlaselt.

Seega olen pigem pettunud, kuna ootasin “fenomenaalset ja kauakestvat päevitust”, aga sain lahja päevituse, mis ei püsi peal sugugi kauem kui mõni teine, mis selliseid lubadusi ei anna. Ilusa sügava päevituse jaoks ei viitsi ma seda kohe kindlasti kolm päeva järjest peale kanda või üritada ülipaksu kihti ühtlaseks hõõruda. Kas teie olete seda vahtu proovinud? Milline teie kogemus oli? Minul oli igal juhul hea meel kui see pudel tühjaks sai, kahjuks.

10 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

 1. Sama siin, arvasin juba et ainuke kes Vita Liberata toodetega läbi ei saa. Ostsin esimesel korral nende tavalise Tinted Mousse isepruunistaja, täielik raha raiskamine. Paar kuud hiljem tegin südame kõvaks ja ostsin reisile kaasa nende 2-3 Week DarkTan isepruunistaja ja ei mingit tulemust. Reaalselt võtsin kätte ja testisin kodus kas neil toodetel üldse mingit vahet on? Tõmbasin ühe jala ühega kokku ja teise jala teisega ja no üks-ühele sama moodi käitusid. Kestsid sama kaua, toon sama jne, pointless… Igati jama oli reisil olles end iga õhtu isepruunistajaga üle katta teades, et paar korda basseinis ja oled sama valge edasi. :(

  1. Oeh, seda on nii kurb kuulda. Olen täna juba ka privaatselt üllatavalt palju pettumusi nende kohta kuulnud :\ Aga maru vapper oled, et niimoodi reisil möksida viitsisid!

 2. Olen sinuga nõus. Ma lootsin ka tumedamat tulemust. Mis mulle väga meeldis, oli toote oliviikarva toon, teistel tihtipeale liiga punakas. Kahjuks ei püsinud see kohe kuidagi üle nädala peal ja samamoodi ei ole mul viitsimist kolm ōhtut jutti selle peale määrimisega tegeleda.

  1. Word! Kurb kohe, sest ootused olid tõesti suured. Aga see mitu õhtut tühja möksimine lihtsalt ei ole seda raha väärt. Ei ostaks ka odavana seda enam uuest.

 3. Wow see pilt 😮
  Arvasin pildi põhjal, et parempoolne hele osa on päevitamata. Ulme, et niimoodi maha tuleb pesus :/ Minu lemmik on St.Moriz vaht. Hea hinna ja tugeva jumega.

 4. Minul on ka see sama toode ning samuti arvasin tükk aega, et ma olen ainuke, kes sellega rahul pole:( Kui peale panen, siis tuleb väga kiiresti maha:( Kuivab küll väga kiiresti nagu lubatud, aga minu heledad riided on enamus plekke täis, isegi paari päeva järgselt jäävad plekid (ka tumesinistel teksastel näha). Oeh kurb kohe, aga ära visata ka ei raatsi, sest ikkagi üsna kalli hinna eest ostetud. Rõõm oli näha postitust selle toote kohta ja reaalset arvamust, aitäh 🙂

  1. Arvamused on alati olnud ausad ja reaalsed, lihtsalt negatiivsed kogemused peavad väga põhjapanevad olema, et jõuaks eraldi postitusse (:

   Aga jah, paraku tundub, et ega selle vahuga väga rahul ei olda, kahjuks :(

 5. Ma ka lasin hinnast ja suurtest lubadustest ära petta ja ostsin. Kauapüsivusest ei ole tõesti mingit haisu. Samas mulle see meeldis, et nt enne mingit üritust peale kandes tegi jalad ilusalt ja ühtlaselt pruuniks, aga järgmisel päeval pesust tulles ei olnud sellest enam midagi alles. Seega kasutangi seda ainult nö ühekordsena.

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: