NÄDALA OUTFITID PILTIDES

Olen tänaseks mõned nädalad olnud jälle kontoritööl ja vaikselt küpses peas plaan teha postitus minu tööpäeva riietustest. Kontor on meil vabama stiiliga, seega kes tahab (või on parasjagu vaja) on viksilt ja viisakalt riides ning kes tahab, on pisut mugavamalt riides. Dressides õnneks keegi ringi ei kooserda, aga hästi saab end tunda igaüks. Proovin ära mainida ka praegu saadaolevad riided. Enamik siin piltidel on aga vähemalt eelmisest suvest või veelgi vanemad. Suur “šoppaja” ma pole, puht seetõttu juba, et mul hakkab poodides lihtsalt nii halb. Pea hakkab ringi käima ja ebameeldiv on olla. Siis käingi harva mingeid üksikuid konkreetseid asju ostmas. Näiteks selleks kevad-suve hooajaks oli mul vaja vähe, tahtmine siinkohal oli küll midagi muud. Puudu oli lahtistest suvejalatsitest ja heledatest “käimadest”. Mõlemad sain. Ja siis ma tahtsin, kohe väga, endale teksatagi. Kogu lugu. Ülejäänu on pigem eelmiste aastatega kogunenud kraam. Pildid pole kõik tingimata ideaalsed outfitikad, aga minu mõte ongi nagunii üldpilti näidata. Siit tuleb minu nädal.

Pin It

Esmaspäev – Mai kuus meid kostitanud suur suvesoojus ja päikesepaiste pakkisid pillid natukeseks kotti ja sõitsid puhkama. Ja meile jäi kargem õhk ja nädalat alustas hall taevas (minu silmis) väga oodatud vihmasajuga. Okei, pilt sai ilmselgelt selle viieminutilise päikesepaiste jooksul tehtud. Igatahes pagana külm oli! Ja see pilt on veel tehtud ka hetk pärast seda, kui ma taipasin, et mul vist lendas pepu paljaks suure tuulega :D.

Seljas: must Zara t-särk, H&M’i seelik, Zara kunstnahast tagi, SHUst ostetud “sussid” aka maailma mugavaimad tänavakingad, Zara käekott.

Pin It

Teisipäev – Oli VEEL külmem! Lausa 10 kraadi. Hommikul oli päikest, päeval oli pilvi. Seekord olin hommikul kohe tark ja panin jalga pikad püksid ja peale jope. Ja vahelduse mõttes viskasin õlale hoopis seljakoti. Ilma jopeta nägi muidugi kogu kupatus gramm viisakam välja, aga siinkohal ajan kõik jäise tuule süüks ja palun teil seda lihtsalt ette kujutada. Nii pühendunud ma outfiti-piltidele ka enam pole, et külma tuule käes lühikeste käistega olla :D.

Seljas: valge sõbrannalt saadu “hiinakas” pluus, pikk must ONLY ME vest, Stradivariuse bomber, Mari-Liisilt Bloggersmarketil ostetud Reservedi teksad, Zara helesinine seljakott ja jälle SHUst ostetud “sussid”. Peale jalatsite pole ükski ese pildil “selle hooaja kaup”. 

Pin It

Kolmapäev – Külm ja tuuline ilm jätkus, seega pikad püksid jalas. Eelmise nädalaga võrreldes ikka väga suur vahe, sest eelmisel nädalal kandsin rohkem kleite-seelikuid ja lühikesi pükse. Ja teisipäeval peidus olnud seljakott saab ka siin nüüd kenasti ära näidatud. Mulle meeldib, et see on suviselt sinine, aga kinnitus on küll jube tüütu. Täitsa igatsen endale mõnd lukuga seljakotti, mis veidi mugavam oleks. Mis mind aga üllatas, oli see, et kuigi meil pole reeglit, et ei tohi tossudes või teksades tööl käia, siis mulle meeldib vist ikkagi veidi rohkem sätitud olla ja kleite-seelikuid või viisakamaid pükse kanda.

Seljas: Zarast lühike lilleline pluus, House hallid püksid, Nike Kaishi tossud, Zara seljakott ja Hollisteri teksatagi (uus, kuid kodulehel enam saadaval pole).

Pin It

Neljapäev – Neljapäev oli see tore päev, kus mina, Britta, Anna Elisabeth, Mari-Liis, Triinu ja Lucine lansseerisime ühes L’Occitane’ga oma ühiselt kokkupandud beauty boxi! Oleme tulemuse üle nii uhked. Meie boxi kujundusel oli ka killuke sellist kurkmkollast ja kuna me plaanisime kujunduselt riietuseks inspiratsiooni ammutada, valisingi selle kleidi. Pilti meenus ka muide teha alles kodus, muidugi koos “lastega”, kes ei austa väga neid üksikuid minuteid, mis kiire pildi tegemine võtab :D.

Seljas: Kollane Nelly kleit, ONLY ME vest, Shust ostetud “sussid”, Zara käekott. Hommikupoolikul oli peal ka esmaspäevane kunstnahast tagi, aga pildi tegemise hetkeks oli ilm palju soojem. Pealegi ei olnud teisipäevast seda vesti nii hästi näha.

Pin It

Reede – Ja ongi nädalale joon alla tõmmatud. Nii külm ja tuuline nädal, aga ilma me tellida ei saa. Ja lihtsam on ka ilmale vastavalt riietuda, mitte kurta, et külm on. Paaril hommikul küsis J ka, kas oleks mõistlik lühikesed püksid panna. Et mitte teda külmetamas näha, seadsin reegli, et alla 15 kraadi peavad olema pikad püksid :D. No toimis, pani küll vist vaid ühel päeval pikad püksid ja kurtis, et jube ahistav ja ikkagi juunikuu ju.. Aga vähemalt ei külmetanud! Ja täna panin mina ka jälle pikad riided. Neid roosasid pükse kannaks ma vist seni kuni enam ei kõlba.

Seljas: Hollisteri teksatagi, H&Mi lühike pikkade käistega pluus, Nelly püksid, Nike Kaishi tossud, Zara käekott.

 

Andke märku kas selline postituse formaat võiks teinekordki huvitav olla. Mul oli igatahes väga tore igal hommikul riietust pildistada. Mida teie tööl kannate? Kas on ettenähtud riietus või lihtsalt kirjutamata reeglid soovitusliku riietusstiili kohta?

10 Comments

 1. Svea

  Jaaa, käid tööl armsalt riides:)

  • LiinaBlogger

   Aitäh (:

 2. Sirle

  Väga äge oli näha sellist teistmoodi postitust, sest üldiselt kirjutad ju meigitoodetest. Aga mulle meeldis!!! Ja noo kade olen ka, sest sa kannad ikka kõik asjad välja. :)

  Ilusat suve sulle!

  • LiinaBlogger

   Oi, suur-suur aitäh (: Ma midagi nii ekstravagantset ei kanna, mida keegi teine välja ei kannaks. Aga seest tegid Su sõnad küll olemise soojaks!

   Ilusat suve Sinule ka!

 3. Kai

  Outfit nr4 on lemmik, see kleit on niiii ilus!

  Küsiks hoopis seda, et kas väike E käib hoius juba? :)

  • LiinaBlogger

   See kleit on väga ilus ja hästi pehmest kangast, mugav seljas (:

   E ei käi hoius, aga mul on üks imeline sõbranna, kes käib E koos oma sama vana pojaga hoidmas, pluss minu ja J emad saavad vahepeal hoida ja vahepeal on suve jooksul J ka puhkus. Niiet niimoodi kambapeale on E hoidmine kaetud.

 4. Maarika

  Mulle meeldis taoline formaat kohe väga-väga! Kuna töötan füsioterapeudina, siis kannan igapäevaselt spordiriideid. Selle võrra rohkem naudin nädalavahetusi, mil saan midagi “pidulikumat” kanda :D

  • LiinaBlogger

   Mäletan seda, kui ise käisin tööl, kus pidi mingeid kindlaid rõivaid kandma. Siis olid nädalavahetused tõesti erilised ja sai kanda kõike, mida süda ihkas. :D Praegu ma naudin, pärast pikka kodusolemist, et iga päev on põhjust veidi rohkem pingutada riietusega.

 5. K

  Jaa, edaspidigi oleks huvitav lugeda ja inpiratsiooni saada! Nt see must vest tundub geniaalne asi, peaks endalegi soetama aga pole poodides märganud..Kus või kellena töötad? :)

  • LiinaBlogger

   Kusagil kindlasti midagi taolist on. Nagu paljud asjad mu kapis, on see ka vähemalt paar a vana.
   Töötan ühes IT ettevõttes turunduse peal.

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: