KUIDAS VEETA SÜNNIPÄEVA PÄEVA

Ja seda siis vaba päeva puhul. Igatahes oli mul siis eile hommikul selline situatsioon: istusime väikese E.-ga söögilauas ja sõime hommikusööki. Anna Elisabeth ootas minult ettekannet hommiku kohta ning päevaplaani. Plaan puudus, õigemini oli plaanis rahulikult kodus olla ja lapsega toimetada. Annale see plaan ei sobinud ja käis välja uue, et läheme koos linna. Et sünnipäeval ei sobi ikkagi kodus konutada, kui on võimalus midagi toredat ette võtta. No mõeldud tehtud, tõin endale meigiasjad sinnasamma hommikusöögilauda ja tegin kiire  meigi. Põhjaks REN Perfect Canvas nahka hooldav praimer, Urban Decay NAKED Skin jumestuskreem ja veidi MAC Studio Fix peitekreemi. Päikesepuudriks võtsin MACi päikesepuudri toonis Matte Bronze. Põsepuna valisin Pixi x Chloe Morello paletist ja highlighteriks oli NYX Professional Makeup Born To Glow särapuuder toonis Stand your ground. Kulmud tegin oma vana hea NYX Professional Makeup MicroBrow pliiatsiga. Silmadele läksid Urban Decay Eyeshadow Primer Potion ning segu Naked Ultimate Basics ja Pixi x Chloe Morello paletist. Lihtne ent õrnalt kumav, kergelt halo mõjutustega silmameik. Sünnipäeval ei saa ka kunstripsmeteta ja õrnale meigile sobilikult valisin SocialEyes ripsmed Glamorous. Huultele kandsin Urban Decay huulepulga toonis Naked ning selle peale MAC Lustreglass toonis Love Nectar. Viimane muuseas taastas minu usu huuleläigetesse. See on vist üks kõige ilusamaid huuleläikeid ja minu armastus selle vastu peegeldub täielikult selles, et nähtavalt palju on kasutatud seda.

Kui sain end valmis (muide hea nipp, lokid tee eelmisel õhtul!), lippasime bussile, kus juba kohtusimegi Anna ja tema pojaga. Meil oli õilis plaan teha kiire tiir Kaubamajas ja sealt koju jalutada, et lapsed saaksid kärus magada. Reaalsuses magas minu neiu pool h ja ärkas juba Kadrioru pargis. Tegime seal selle postituse jaoks pilte ja jalutasime, jutustasime, nautisime ilma. Lõpuks ärkas ka Anna poja ja siis tulimegi padavai bussiga koju. Ehk ääretult mõnusad tunnid said veedetud. Meie verivärske kutsupoiss Fletcher nuttis õnnest, kui me jälle koju jõudsime. Pärast oli mu peale natuke solvunud kah, šotlane ikkagi ju! Õhtul käisin veel kiirelt ka Ülemiste keskuses, mis oli minu jaoks pooleldi edukas käik. Siis tõi sõbranna veel lilled ja ühe väga täppi kingi ning käisin veel ka selle kuu koostööpakil järel. Sellesse oli lisatud ka veel üks vahva sünnipäevakink, mis oli niivõrd armas üllatus.

Muide, võtsin ka oma FB profiililt maha sünnipäeva ja teate, nii mõnus oli näha, et sünnipäevaõnnitlused, mis tulid, olid inimestelt, kes päriselt ka tahavad mulle head soovida ja teavad millal mu sünnipäev on. Ei mingit massilist FB postituste laikimist, vaid siirast rõõmu täis sõnad. Niiet seekordne sünnipäev sai väga mõnusate võngete lainel mööda saadetud. Otseselt sel aastal ei tähista ka, aga midagi vahvat on sõpradega selleks nädalavahetuseks meil siiski plaanis. Kas teie tähistate sünnipäevi? Ma olen ikka igal aastal tähistanud, aga sel aastal nagu ei viitsinud. Õigemini tulin sellele mõttele liiga hilja :D.

 

Mantel – kirbukalt ostetud
Pluus – Zara (eelmisel aastal ostetud)
Püksid – Nelly.com
Slip-on’id – House (mitu aastat vanad)
Prillid – Hawkers CO
Kell ja käevõru – Daniel Wellington

4 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

  1. Mul ei ole juba mitu aastat Fb’s märget sünnipäeva kohta ja tore on näha, kes tegelikult mu sünnipäeva meeles peavad.

    Pean iga aasta tagasihoidlikult ikka, minu jaoks see on väga tähtis päev ja põhjus sõpru näha. Muidu kõigil ju oma elud ja väga tihti ei näe.

    Hilinenud ōnnesoovid sulle:)

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: