ROMANTILINE SILMAMEIK VALENTINIPÄEVAKSJuba homme ongi valentinipäev ja selleks puhuks on mul filmitud üks romantiline, pehme ja täiesti roosamanna silmameik. Neutraalne huul tõmbab roosat tagasi ja aitab üldpilti väga hästi tasakaalustada. Inspiratsiooniks oli sel korral NYX Professional Makeup uus Love You So Mochi kollektsioon. Mida täpselt ja kuidas kasutasin, näeb juba lähemalt videost. Kes tähistavad homset sõbrapäeva? Mäletan, kuidas kooliajal sai eelmisel õhtul alati sõbrapäevakaarte meisterdatud, need hommikul “sõbraposti” pistetud ning siis päeva jooksul oodata kes mulle kaardi saatnud on ja vaadata millised teiste seekordsed kaardid on. Kooliajal oligi vist sõbrapäeval minu jaoks suurem tähendus, kui seda on täna. Alles üksõhtu kinnitasime J-ga üle oma tava, sõnades teineteisele: “Kinke ei tee, eks?” “Ei”. Me pole vist aaaaastaid sõbrapäeva tähistanud, kui üldse. Otsustasime, et vaatame hoopis mingit head filmi (Siinkohal ootangi teie soovitusi! Eelistame actionit, ulmet jmt. Komöödiasoovitused on ka teretulnud, klassikalised naistekad jätaks pigem kõrvale seekord.) suure kausi popkorniga. Isegi šokolaadile ütlesime ei, kuigi tõele au andes on mul täna tohutu šokolaadinälg! Kas teil on homseks mingeid plaane või on homne teie jaoks üks tavaline kolmapäev?

6 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

  1. Meie elukaaslasega samuti ei tähista sõbrapäeva, kooliajal oli see tõesti erilisem ja suurema tähendusega. Kindlasti pidi sel päeval seljas olema midagi roosat või punast :)

    Meik on väga kaunis, kuid tahaksin hoopis teada, kuidas sa teed endale sellised kerged lained juustesse? Või on see loomulik lokk? :)

    1. Aitäh! Mu loomulik juus on praktiliselt nii sirge, et sirgendama ei peagi :D Aga teen kõik lokid alati sirgendajaga ja nii ka need. Ühe keeru ainult keerasin vist sisse (:

  2. Kunstripsmete videot ootaks küll, ma alati nii kaua pusin nende kallal, kuid lõpuks ikkagi loobun, sest ei saa neid perfektselt ripsmepiirile 🙈

  3. Peale kooli pole kunagi sõbrapäeva tähistanud kuid nüüd see aasta mõtlesin et kaasan teatri ja sõbrad ühte kohta. Täpselt sõbrapäeval esineb Normann oma monotükiga ühes pubis ja plaanisime emaga kes on ka mu suurim sõber et lähme kindlasti sinna. Küsisin kahelt sõbrannalt kes on ka ühtlasi mu töökaaslased et kas nad peavad valentinipäeva või sõbrapäeva.. Valentinipäeva saab alati pidada seega lähmegi neljakesi “teatrit” vaatama ja veedame õhtu koos 🙂

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: