WHEN THE SUN IS OUT

Kui päike paistab, on ka iga eestlane vist perega väljas. Vähemalt meie talitasime eilsel imeilusal pühapäeval samamoodi. Muide, meie peagi pooleteise aastane tütar saab ka aru, et päike on nii haruldane nähtus siinkandis. Iga kord kui päike paistab, kilkab ta rõõmsalt “päike paistab”. Kallis abikaasa pookis endale eelmiseks nädalavahetuseks külge mingi kerge viiruse, mida ta pool nädalat ravis. Selle nädala lõpuks andis ta teatepulga lahkelt mulle üle ja kui reedel tundsin end lihtsalt halvasti, olin pool laupäeva täiesti siruli maas. Üllatavalt oli aga laupäeva õhtuks juba parem ja nii saime meie ka pühapäeval kenasti päikest imetlema minna. Lapsel läks haigusega veel eriti kergelt, ühel õhtul läks palavikuga magama, järgmiseks õhtuks oli seegi läinud. Seega mingi naljakas “lahja” haigus käis meil külas. Üleüldse käis aasta lõpuga vist küll enamikest üle mingi jube haigustelaine. Loodan, et jäite sellest puutumata! (Lootsin meie perele sama, kuni järsku J haigeks jäi, kes harilikult meist viimane on).

Kui eelmine aasta liitus mu talvevarustusega see Didriksonsi parka (ja olen ka korduvalt maininud, et kandsin seda ka juuli lõpus?!), siis selleaastased “uued tulijad” on Timberland Killington saapad (Junior mudel, sest hei, väikse jala rõõmud, et mõningaid jalatseid saan ka lasteosakonnast osta). Sisse mahuvad veel täpselt ka klassiõe kootud villased sokid (tsau, Laura!) ja ongi mõnus sellise ilmaga väljas käia. Päris süvatalve ja paksu lume jaoks on mul Crocsi maru soojad saapad. Saapad ostsin vist lausa J järgi, sest temal on juba aasta aega jalas Timberland Killington meestemudel. Kui lõpuks oma saapad ära ostsin, siis taipasin ja muigasin kuidas on selgelt näha, et me päris  kaua koos oleme olnud. Parkad sarnased, jalanõud samasugused. Sõrmed, muide, hoiab mul soojas Studio Hõbe imekaunis looming.

Mida teie selliste ilmadega selga panete? Kas olete ka avastanud (või tahtlikult sellise olukorra tekitanud), et mõned riided/jalatsid on elukaaslasega sarnased?

8 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

  1. Hahaa, see lasteosakonnast asjade ostmine. Teen seda isegi ja mu pere lihtsalt igakord naerab end herneks :D Saapaid ma ei saa, aga see-eest trenniriided võivad teismelistel tüdrukutel olla sama suured ja kvaliteetsed, kusjuures tihti isegi poole odavamad.

    PS. Ja kui ilusad kindad!

  2. Kusjuures, mul on ikka täitsa lapse jalanr ja juniori omad algavad 36ga, ehk mulle ikka veel suur :D. (mul jalg 35). Aga enamasti on tõesti meil elukaaslasega sama firma asjad jalas/seljas. Kõige huvitavam on see, et kui üks paneb riidesse ühes toas ja teine teises, siis välja tuleme sama värvi riietega, kuigi pole kokku leppinud :D (hall, valge, must, lilla, punane).

    1. Kui head kokkusattumused teil :D ja naljanumber Sul tõesti väike. Enne rasedust läksid mulle mõned 36 jalatsid jalga ja siis juba sõbrad naersid, et kellel NII väike jalg.

  3. Mul ka endal vana ustav Didriksonsi parka ja saabasteks Vagabondi saapad https://newmood.ee/p/vagabond/naiste-poolsaapad/4230-101-20?ap=1%2C77%2C78%2C83 mis mulle meeldivad, sest neil natuke sellisem robustsem välimus. Jalas on tavalised teksad, aga kui on külmem ilm, siis kindlasti sukkpüksid alla, et oleks väheke soojem olla.
    Stuudio Hõbe asju pidin kohe piiluma. Algul nime pärast, aga nüüd kui lehe avasin, siis ei saa vast neid Moth käpikuid ostmata ka jätta!

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: