ADDING THAT EXTRA SOMETHING TO EYE MAKEUP

Kunstripsmetega on mul kergelt love-hate suhe. Nimelt just selles mõttes, et kui mul on “tuhin” peal, kannan neid tihti, palju ja naudin südamest. Ja siis unustan nad kogu täiega ära ja käin niisama sahtlis imetlemas. Kui on aga vähegi põhjust, meeldib mulle üks kaunis ripsmepaar enda omadele lisada. Täpselt jõuludeks jõudis minu postkasti Kanada brändi Esqido Lashes karbike ja nii ongi üks pilt just jõulumeeleolus. Tegu on Esqido Lashes mudeliga Nimbus*, mis saab volüümi osas 4 tärni 5-st. Kõik Esqido Lashes ripsmed on käsitsi valmistatud. Ripsmed on pigem kallimas hinnaklassis. Pakend on imeilus ja näha, et sinna alla on väga palju panustatud. Kodulehelt oli väga lihtne oma soovi järgi sobivad ripsmed välja valida. Seal on nii näidispilte kui tootepilte, arvustusi kui ka brändi enda kirjeldusi. Ühe äärmusena armastan tihedaid ja kohevaid ripsmeid. Täpselt sellised Nimbus ripsmed ka on. Imeilusad, paksud, tihedad, pikad. Väga dramaatilised ja sobivad pigem mõnele uhkemale üritusele kanda. Või minusugustele, kes ka kodustel pidudel tahab lopsakaid ripsmeid kanda :D. Läksin veel eraldi näidispilti neist vaatama ja ma ei ole kindel, et modellil just see mudel peal on. Minu paar on oluliselt tihedam ja paksem ning tootepildiga sarnasem kui näidispildiga. Lisaks ripsmetele pandi kaasa ka Esqido Lashes ripsmeliim. Ei ühtegi halba sõna selle kohta. Jällegi, väga ilus pakend, mugav pintselaplikaator ja korralikult toimiv latseksivaba liim. Erinevalt paljudest populaarsetest ripsmeliimidest pole sellel kohutavat “kalahaisu”. Suur võit! Kes on varem kunstripsmeid kasutanud, kirjutage mis brände olete proovinud ja millised meeldivad? Kas olete varem Esqido Lashes ripsmetega kokku puutunud? Olin ise vaid YouTube’i vahendusel neist kuulnud.

//I have a love-hate relationship with false eyelashes. When I feel like wearing them, I’ll wear them A LOT. And then I’ll just admire them for months, won’t even touch them. Esqido Lashes let me pick a lash style from their website. As it was a pre-holiday season, I went for the full and “fluffy” Nimbus* lashes. They arrived just in time for Christmas, so that explains the Christmas-y vibes from that one photo. The lashes feel of great quality, you can see the company has put a lot of thought in the packaging (it’s gorgeous). I also got to try out their lash glue. No bad words to say about it. The latex-free glue doesn’t stink (like many popular lash glues), works well and is easily applied with the brush applicator. Have you ever tried Esqido Lashes? What other brands have you tried and liked? 

 

 

*Tegu on PR kingitusega. // This is a PR gift.

2 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

  1. Selline hästi blond küsimus, et kas need kunstripsmed on korduv kasutatavad? Et kui ja, siis kuidas sa neid hiljem hooldad või puhastad liimist?
    Mul endal on ELF firma omad ammu juba ootel, aga pole neid enne kordagi kasutanud, seega võtan hoogu, et neid proovida.

    Kas sul on ka nn, enda nipp, kuidas lihtsalt/kergelt /kiirelt kunstripsmeid paigaldada?

    1. Jaa, sellised kunstripsmed on korduvkasutatavad (: Need tuleb ettevaatlikult silmalt eemaldada ja õrnalt siis liim ära nokkida. Kui mingit meigieemaldusvahendit kasutada, peab ekstra ettevaatlik olema, sest see võib õrnemad riismed ära lõhkuda.

      Nipp on palju harjutamist :D Kirjapildis on raske seletada, aga ega väga muud polegi kui mõõta ripsmed ära, et nad mugavalt oleks silmal, üritada ripsmed võimalikult keskele sihtida ja siis nurgad kinni vajutada. Desi Perkinsil peaks olema YouTube’s üks hea video, mille järgi mina ka oma tehnikat viimistlesin.

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: