THE GREAT CAUSE OF MAC VIVA GLAM

Pin It

Pin It

Usun, et enamik meist on kuulnud M.A.C Viva Glam kollektsioonist. Kui paljud aga teavad sellei tagamaid? Lühidalt lugu järgmine: Alates 1994. aastast on M.A.C Cosmetics annetanud kogu kollektsiooni Viva Glam erisarja huulepulkade ning -läigete müügikäibe brändi asutatud AIDSi-fondi, et tõsta inimeste teadlikkust, ennetada HIV ning AIDSi levikut ja parandada haigestunute elukvaliteeti. Erikollektsiooni huulepulkadele on oma nimed taha pannud mitmed maailmakuulsad inimesed. Sel korral löödi teistkordselt käed USA näitlejanna Taraji P. Hensoniga. Huulepulk ja läige on pronksja alatooniga ning huuleläikes on tugevalt kuldset sära, mis huultel mõjub äärmiselt glamuurselt ja jätab mõnusa wet look-i. Et täna, 1. detsembril, on World AIDS Day, on absoluutselt paslik sel teemal sõna võtta. Keda vähegi kõnetavad Viva Glam kollektsioonide toonid, soetage need tooted kindlasti. Oma meigiriiul saab kauni täienduse ning heategude nimekiri saab kenasti uue linnukese kirja. Ühe Viva Glam huulepulga müügist laekunud rahasumma eest saaks spetsiaalne fond osta näiteks jalanõud ühele haiguse tõttu orvuks jäänud lapsele, tagada AIDSi haigestunud emale ja lapsele ühenädalase värskete toiduainete varu, pakkuda 10 toitvat ning spetsiaalselt koostatud toidukorda HIVi või AIDSi haigestunule või jagada laiali 254 kondoomi, et tõkestada haiguse levikut. Kas see ei kõla mitte hästi? Kas teil on mõni Viva Glam erikollektsiooni toode kodus?

3 Comments

 1. Mia

  Ei ole veel neid tooteid, aga kõlab hästi:)

 2. Riin

  Hei! Kindlasti 100x küsitud küsimus ja tãitsa offtopic aga kas ma arvan õigesti, et teie coolid matchivad peegelpãiksekad on Hawkersi omad? Kui jah, siis kas tellid nende enda uk kodulehelt ja kas nad shippivad ka Eestisse ning kui palju ligikaudu on postikulu?
  Suured tãnud juba ette!

  • LiinaBlogger

   Hei, oled õigel teel. Hawkers CO prillid meil on ja oleme tellinud hawkersco.com – postikulu leiad kindlasti sealt üles ja kohale tuleb tavaliselt 2-3 päevaga (:

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: