HAPPILY ON CLOUD PÕLDARU!

That awkward moment kui olen UNUSTANUD esiteks üldse blogis midagi korralikult iitsatada suvise abiellumise kohta (mainisin ju nii muuseas seda, et see võis väga paljudel kahe silma vahele jääda)! Häbi, häbi, häbi. Kuid, tulen siia rõõmsalt oma “pattu” kahetsema ja heastama üheaegselt, sest jagan teiega veidi pilte ühest mu elu olulisimast päevast. Tegu oli hästi lihtsa “isetehtud” peoga. Ma arvan, et midagi täpsemat võiksime Jga ehk koos mõnes videos rääkida, seega kel on küsimusi, siis tulistage. Põhidetailid saab siin kohe jagatud. Ega kirjapildis seda emotsiooni nagunii nii hästi edasi ei anna. Aga, et pildid räägivad oma keelt, lasen teil neid imetleda. Fotod tegi Maris Sits, kes oligi üleüldse mu ainus valik. Teadsin kohe, et valime tema ja ma ei saaks enam rahul olla. Vähe sellest, et pildid on imelised, tegi ta need ka väga kiirelt valmis! Lisaks oli ka ilmataat meie vastu helde, sest kuigi ähvardati meid jaheda ja vihmase ilmaga (pidu toimus õues), saime me väga mõnusa, sooja ja päikesepaistelise ilma. Selline veidi filmiklišeelik olukord. Ja hoiatan, et pilte on päris päris mitu, sest 700 pildi seast on natuke raske neid välja valida.

Liina & Joel
8. juuli 2017
Põnka Puhketalu
Fotograaf: Maris Sits
Pruutkleit: HM Conscious Exclusive
Kõrvarõngad: Streetwear by Kirju
Peaehe: ema pulmaehe
Jumestus: Liina Põldaru
Soeng: Sandra Reile
Peiu riietus: Zara, River Island
Käekell: MVMT
Sõrmused: Made in PAJU, Damaskuse teras + valge kuld
Tort: Zefiir Catering ja Peokorraldus
Kaunistused: enamik ise tehtud

17 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

 1. Nii, nii ilus!
  Küsin paar küsimust ka:
  1)Kuidas tegi Joel ettepaneku?
  2)Milline oli eelarve?
  3)Kas midagi läks ka viltu?

 2. Imeline!
  Küsimus: Kui saaksite miskite tagant järgi muuta, siis mis see oleks või oli kõik nii, nagu algselt plaanitud?

 3. Imeilusad pildid! Unistan ka niiväga oma pulmapäevast.. :)
  Küsiks ka eelarve kohta, et kui suur see oli, kas tuli ette ootamatusi? Kui kaua olite enne abiellumist kihlatud ja kas ei oleks tahtnud enne lapse saamist juba abielus olla?

 4. Kas teie pered osalesid ka pulmas? (Kes sul seal käevangus J’ni viis?)
  Mida soovisite pulmakingiks?
  Kus ööbiti?

 5. Väga kaunid pildid.
  Mind huvitaks hoopis see, kuidas oli nii pisikese lapsega pulma pidada? Kas tal oli hoidja ? Ja kas pulmas oli ka teisi lapsi?

 6. Imelised fotod!
  Kas kleit sobiski nii valatult või pidid laskma korrigeerida?
  Kuna meil plaanis järgmisel suvel umbes 6-kuuse beebiga abielluda, siis milliseid soovitusi oskad jagada? Millega peaksime arvestama, kui beebi pulmas?
  Kuidas torditegija leidsite? Ja kuidas rahule jäite?
  Aitäh 🙂

 7. Imelised fotod! Maris on ka meie fotograaf järgmisel suvel 🙂 ❤

  Mul on küsimus teie peo hashtagi kohta: mida see cloud seal ees tähistab ja kas Sind ei häirinud, et Sinust lisati pilte peo ajal ilma, et sa omaks täielikku kontrolli selle üle, milliseid pilte lisatakse 😀 (+ sa ei saa ise esimesena postitada :D)? #kontrollfriikjep

 8. Imelised pildid ja teiegi olete imelised! Ma olen Sinu blogi jälginud….uhh, aastast kui-sa-töötasid-rocca-al-mares ja elasite kusagil seal kandis. Te olete koos kasvanud, arenenud ja teie pisiperegi on meie silmade all saanud uue kuue 🙂 Elan teile alati kaasa, küll vaikimisi ja mitte kommenteerides, aga olen teile salamisi alati häid mõtteid saatnud.
  Pulmade kohta on küsimus aga selline, kas arvestasite ka vihmasajuga ja juhul kui oleks ilm ikka väga käest läinud, mis oleks varuvariant olnud? Ja ühest esimese asjana märkasin, et kasutasid oma ema pulma peaehet 🙂 Super, et tal see alles oli ja veel rohkem super, et sina seda kasutasid 🙂

 9. Vau..selline kleit H&M’st. Ma arvasin, et see on mingi kallis disainerkleit.

  Küsiks, et mille järgi külalisi kutsusite? Tihtipeale võivad mõned sugulased solvuda kui neid ei kutsuta. Ja vaatasin, et Anna Elusabethi polnud ka pulmad. Kas te ei suhtle enam nii tihedalt kui varasemalt?

 10. Väga armsad pildid :)
  Kas millalgi on ka teist pisikest oodata?
  Mida soovitaksid esmarasedatele, kes hakkavad alles beebiasju koju soetama, mis peaks olema enne beebi tulekut must-be, mida võiks beebi ajal allea soetada?

  1. See enam ei lähe pulma teema alla, niiet vastan Sulle pigem siin kommentaari all. Kunagi vast tuleb ikka teine laps veel.

   Beebi jaoks must have tooted on turvahäll, et beebiga üleüldse koju saada, mõned riided, mähkmed ja palju armastust. Oma mugavuse jaoks võiks olemas olla veel voodi ja vanker, beebivann ja ilmselt mingid lapid tagasiheite ja ila pühkimiseks. Minul oli A ja O imetamispadi. Palju tilu-lilu, mis võib kuluda marjaks ära, ent ei pruugi, saab apteegi beebipakkidest. Ja muu on kõik selline, mis ilmutab oma vajadust alles siis kui beebiga juba mõnda aega olnud oled (:

 11. Nii ilusad pildid! Ja mul on seda kohe eriti tore näha, sest ka meie järgmisel suvel toimuva pulma fotograafiks on Maris. :)
  Tegelikult tahtsin küsida, et kust on sinu hommikumantel pärit? :)

 12. kuna planeerin ka hetkel enda pulma siis küsiks et kas teil ka pulmaisa ja live muusika ka oli? piltidrlt ei paista selleparast ka minu küsimus 🙂
  ja palju oli külalisi kokku?
  ja mida arvad Sina/teie isiklikult pulmavideost?
  plaanin ise ka nii pulma et neid ei kutsu, kellega enam ei suhtle. ei näe lihtsalt vajadust 🙂

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: