SHORT HAIR, DON’T CARE!

Hei-hei! Tervitan teid laevalt, suunaga Helsingi poole. Ees ootab väike autoreis perega. Aga tahtsin ühe kiire postituse veel üles visata, kuna paar uut tuulekest on siin puhumas. Alustuseks, jõudsin ringiga tagasi lühikeste juuste juurde! Kes mäletab, siis mõni aasta tagasi lasin ka käärid juustele kallale. Ja nüüd siis jälle. Teisipäeval käisin Monika juures juukseid lõikamas ja ma ei saaks enam rahul olla. Tõesti! Iga kord peeglist mööda minnes korra ikka heidan pilgu sinna ja imetlen uut soengut. Ja miks mitte soengu-uuendusega värskendada ka natuke blogi välimust ning jah, ka NIME! Kui ma päris aus olen, siis see nimi Miss Liina näris mind juba kuidagi eriti pikalt. No ei tundunud enam õige ja päris see. Mitu mitu kuud tagasi mõtlesin, et okei, pärast abiellumist ei ole ma enam “preili”, lisaks ei meeldi see nimi mulle ega tundu enam SEE. Seega, miks mitte blogil ka nimi ära vahetada. Ühes sellega muutus siis ka domeeni nimi, aga ärge muretsege, esialgu toimib ka vana aadress. Seega ka missliina.com juhatab teid “uuele” liinapoldaru.ee lehele. Kel on olnud põhjust minuga blogimeili teel suhelda, siis asjade lihtsustamiseks on uue domeeninimega kaasas ka uus meiliaadress, kuid jällegi, vanalt aadressilt jõuab esialgu veel kõik kohale. Oma nimi tundub palju parem ja kõigele lisaks tuleb motivatsiooni ka juurde. Viimased kuud olid küll tegusad tänu pulmakorraldusele, aga natuke jäi sellest õigest energiast ka puudu, et blogida. Vaikselt tunnen, kuidas hakkan jälle ärkama. Ei luba ma siin mingit suurt comebacki, sest eriti tegus aeg pole veel läbi. Seega ei mingeid lubadusi vaid lihtsalt üks väike tervitus värske nime, soengu ja blogiga minult (: Ja loodan, et väike värskendus siin blogis läheb sujuvalt ning mingeid segadusi ei mulle ega teile tekita. Veel lõppu ka suur, suur tänu selle eest, et ikka käite siin lugemas, kaasa rääkimas ja toetamas, ka pärast kõiki vaiksemaid ja aktiivsemaid perioode. See tähendab mulle niiiiiiiii tohutult palju!

PS: pulmajuttu räägin siis kui kõik pildid on käes (:

//Back to short hair! If you remember, then a couple of years ago I already had short hair. So now again. I had Monika do my hair on Tuesday and I love it! So with my new name and my new hair, I felt the blog needs a little restart as well. Welcome new design and new domain name, liinapoldaru.ee. Not to worry, missliina.com will work for some time as well. If you’ve ever e-mailed me via the blog email, then that’s new as well. And again, the old e-mail still works but I’ll just reply from the new one. I wasn’t really feeling Miss Liina anymore and I thought I might as well change it after the wedding, as I’m no “miss” anymore. My own name feels so much better! 

11 Comments

 1. Mari-Liis

  Juba veidi aega olen vaadanud, et uus soeng on niii ilus. Kuigi, sa oled kogu aeg ilus!

  • LiinaBlogger

   Aitäh (:

 2. Marili

  Super ilus oled 🙂

  • LiinaBlogger

   Aitäh! (:

 3. Hälis

  Lühikesed juuksed on nii mugavad ja stiilsed, lasin ka endal ca aasta tagasi juuksed lühikeseks lõigata ja super tunne! Olen ülimalt rahul, soengut on palju lihtsam sättida 🙂 Liina! Sinu sära paneb ka teised särama 🙂

  • LiinaBlogger

   Üli mõnus ja kerge on olla, tõesti (: ma ideaalis võiks veidi iga kord lokke teha, sest kui niisked juuksed läbi kammin, kuivavad nad pulksirgeks :’D
   Aitäh!!

 4. M

  Minu vaimusilmas sobiks jube hästi, kui Liina Põldaru oleks kirjutatud Sinu oma käekirjaga või mõnes fondis, mis meenutaks käsitsi kirjutatud teksti. Lihtsalt kaalumiseks :)

 5. Tuuliki

  Lühikesed juuksed sobivad sulle väga hästi!
  Ootan juba väga pulmapostitusi. :)

  • LiinaBlogger

   Aitäh (:

 6. Liina

  Sa oled tõesti iga soengu ja juuksevärviga kaunis, aga praegune on kohe errriti ilus!

  • LiinaBlogger

   Suur, suuuur aitäh! (:

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: