OH SUNSHINE, WHERE ART THOU?

Nädal tagasi, mu sünnipäeval, sai need klõpsud kiirelt tehtud tuulisel ent päikselisel õhtupoolikul. Täna päike justkui annaks lootust, et tuleb meid soojendama ja siis kaob jälle halli vati sisse. Mis siin salata, olen täielik päikesejänku ja ei jaksa kaua halli ja külma ilma kannatada. Siis ei taha ma isegi lapsega õue istuma minna, sest külma ilmaga lihtsalt pole üldse mõnus praegu õues olla. Ootan väga, et ilm stabiilselt soe oleks! Kuidas teiega? Aga mõned päevad on vahepeal soojemad ka ja siis saab õhemad riided selga panna ja end mugavalt tunda. Kuna Daniel Wellingtoni uuele Classic Petite kellale on nüüd saadaval ka nahkrihmad, valisingi enda omale klassikalise musta rihma. Mõtlesin küll korra ka pruunile, aga see ei tundunud päris see. Hõbedasele rihmale on see hea, veidi igapäevasem vaheldus. PS: Veel selle kuu lõpuni saab koodiga “MISSLIINA” Daniel Wellingtoni lehelt -15%! Loodan, et jaksate veel seda külma ilma veidi taluda. Veidi sooja juba ilmateatest paistab!

PPS! Juba sel pühapäeval (21.05), kell 11-15 toimub järjekorras VIIES Bloggersmarket! Asukohaks sel korral mõnus disainpood Tali.

//A week ago, on my birthday, the weather was sunny, although a bit windy. We took these shots really fast, because it wasn’t really that warm . But since we didn’t spend any more time outside, it was just fine. Now that  you can use leather straps for the Daniel Wellington Classic Petite watch, I had to switch out my silver straps. I think the leather ones are a bit more casual and classic. Mine is the simple black one, although I did think of getting a brown strap instead. PS: Until the end of this month you can use the code “MISSLIINA” to get -15% on Daniel Wellington.  I hope the weather gets warm soon. I’m soooo tired of this cold! What’s the weather like where you are? 

Dress, boots – House
Jacket – H&M (old)
Bag – Mango (old)
Sunglasses – Hawkers Co
Watch, cuff – Daniel Wellingotn

6 Comments

 1. Liina

  Mulle nii medivad sellise tegumoega kleidid ja olen ka ise just sellise otsingul. Mugav, aga samas armas. :)

  • LiinaBlogger

   Täiesti nõus! See alumine osa natuke võib tagantpoolt lendu panna, aga eks iga veidigi lendleva seeliku/kleidiga teada, et tuulega tasub ettevaatlik olla :D Ja mul läks väga kaua, et üldse meeldima hakkaks sellised. Selle kleidi ostsin ka nii, et ei proovinud selga üldse. Aga õnneks meeldib ikka (:

 2. Tuuliki

  Ooo, see riietus meeldib mulle täiega. Väga armas kleit tundub olevat :)

  • LiinaBlogger

   Aitäh! Tahtsin jakita ka pilti teha, aga selleks oli liiga külm :D Hetke kõige minulikum riietus (:

 3. Mari-Liis Suvi

  Jaa, mulle ka see sats meeldib! Täspelt selline pikkus ka, et väga hästi sobib teksadega (kui ei taha, et tuulega pee paljas oleks :D ).

  • LiinaBlogger

   Jaa, nõus! 👌🏼

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: