MOTHER’S DAY GIFT IDEA: EUCERIN ELASTICITY FILLER

Emadepäev on ukse ees ja kui teil pole veel oma emale kinki, siis siin on üks väike idee teile. Eucerin pakkus mu emale proovida nende uut Elasticity Filler sarja ning täna räägingi teile tema kogemusest. Elasticity Filler sari on mõeldud küpsele nahale, mis on kaotamas elastsust, tugevust ja sära. Sari on spetsiaalselt välja töötatud nende probleemide vastu võitlemiseks ning pakub mitmekülgset vananemisvastast toimet. Põhilised toimeained: hariliku maarjaohaka viljas sisalduv silimariin on võimas antioksüdant, mis aktiveerib nahas toimuvat mikroringlussüsteeemi rakutasandil, tugevdav rakumembraane ja kaitseb nahka oksüdatiivse stressi eest; hüaluroonhape, millel on täitev toime naha pealmistes kihtides, kus moodustuvad peenikesed jooned ja kortsud ning ka sügavamates epidermise kihtides, kus tekivad sügavamad kortsud; arktiin e loodusidentne ohakaviljast saadav ekstrakt, mis kiirendab naharakkudes kollageeni uuendamise protsessi.

Eucerin Elasticity Filler sarja kuuluvad päevakreem (50ml), öökreem (50ml) ja näoõli (30ml). Sarja kasutamise näidustuseks ongi vähese elastsuse, sügavate kortsude ja kahvatu jumega küps nahk. Minu jaoks on veel ka oluline mainida, et päevakreemis on SPF15 ning UVA kaitse.

Ja mida mu ema rääkis kui küsisin temalt milline tema kogemus seni on olnud?

“Olen kõiki kolme regulaarselt kasutanud, õli, päeva- ja öökreemi. Olen õli kreemide alla pannud ja kasutan nii näol kui kaelal. Nahk on pehme, siidine. Pärast sauna on väga mõnus neid kasutada. Imenduvad hästi, ei jää nahale mingit ebameeldivat kihti. Ei tunne neid pärast nahal. Päevakreemile on hea meiki peale kanda, ei reageeri omavahel kuidagi halvasti. Nahka ka ei ärrita (emal on punetav nahk aga kreemid seda kuidagi hullemaks ei tee).

Lõhn on meeldiv, ei ole häiriv. Mulle magusad lõhnad ei meeldi. Päevakreem ei ole liiga vedel, hea rammus. Öökreem on pisut paksem ja õlil on ka hea tekstuur. Ja veel meeldib õli pump, nupuga pipett. Hea, mugav kasutada.

Kreemi ülejäägid saab panna käenahale kui juhtudki ohtralt võtma kreemi. Käsi jääb ka pehme. Väga hea tunne on.”

Võib öelda, et temale need tooted väga meeldivad. Veel olen kirja pannud kaks lauset mis ta ütles: “Võib tekitada sõltuvust” ja “Väga hea, too veel”. Seega Elasticity Filler on täiesti mom-approved! Ja loodan, et leidsite siit ühe hea viimase hetke kingi-idee oma emale.

 

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: