MAC’i MEIGIKONSULTATSIOON

Ae-ae! Minu peaaegu (virtuaalse) tolmu alla mattunud YouTube’i kanal on saanud värskendust ühe uue video näol. Juhuu! Etteruttavalt võin juba öelda, et kuna nüüd on mul olemas taust, millega rahul olen ning valgustus (ja puudu on vaid mikker, et ka helikvaliteet parem oleks), on aeg filmimise masinavärk jälle käima lükata ja otsa teengi lahti siin. Aga poindi juurde. Käisin neljapäeval Kaubamajas MAC’i letis meigikonsultatsioonil. Kui osta MAC’i letis vähemalt kolm toodet summas 55€, saabki võimaluse endale meigiaeg kirja panna. Ja enne kui unustan, siis veel täna ja homme (so kuni 19.3) saab vähemalt 40€ ostuga kaasa MAC Huggable huulepulga! Ega pikka juttu polegi. Meik, mis mulle tehti, on nähtav videos ning ühtlasi näitan seal ka mind oodanud kingikotti ning mis seal salata, ostsin ise ka paar toodet veel koju kaasa. Mõnusat vaatamist ja ilusat nädalavahetust teile! PS: loos toimub YouTube’s! 


6 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

  1. Väga tihti ei julge katsetada uusi asju ja tehnikaid meigis, aga vahest on seda vaja. Kui tuju ja tahtmine midagi uut proovida ja katseda on siis ikka ka seda teen, aga seda ei juhtu just väga tihti, kuna on mingid kindlad toonid ja stiil mis meeldivad :)

  2. Uut väga tihti ei kasuta kuna kindel meik on juba üsna välja kujunenud, sama tüüpi toodetel küll uusi tegijaid mõnikord. Huulepulk ja tugevamad huulevärvid on midagi mida küll üritan aeg-ajalt sisse tuua, sest igapäevasesse meiki see ei kuulu. MACi toodete proovimiseni veel jõudnud ei ole.

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: