IRRESISTIBLE ME HAIR EXTENSIONS

Mõnda aega tagasi saatis Irresistible Me mulle oma Silky Touch sarjast juuksepikendused. Valisin tooniks 613 – Silky Platinum Blonde, et saaksin neid oma juustega sobivaks toonida. Aega läks, sest kord olid oma juuksed roosakamad kui pikendused, siis pikendused roosakamad ja nii edasi. Selline edasi-tagasi mäng, sest segan kokku mitut palsamit ja ühte kindlat retsepti mul pole. Aga sain lõpuks nad peaaegu sama tooni. Kui välja arvata, et tukk ja osad juuksed eest on praegu otstest oluliselt roosamad kui kõik muu :D. Tegu on kirjade järgi 100% Remy juustega. Juuksed olid otstest terved ning välja tuleb neid minimaalselt. Nende kammimist kindlasti kartma ei pea. Küll olid mu blondides salkudes ka mõned üksikud tumedad karvad, mida olen kuulnud, et leidub ka mõndade teiste brändide blondides komplektides.

Pikendused on pehmed, kuid mu oma juus on peenem ja sellevõrra veidi siidisem. Neid on kerge lokitada ja sirgendada ja isegi palsamiga toonimine võttis umbes sama kaua aega kui šampooniga pesemine. Mul on varem olnud üks komplekt pikendusi ning nii neil kui praegustel, on ilmselt siis pikendusele iseloomulik lõhn. Sõbranna ütles, et ka tema teise firma pikendusel on sama lõhn. Mis mulle ei meeldi, on see, et need lähevad otstest üsna õhukeseks. Kodulehe järgi ongi nad mõeldud selliselt, ent minu jaoks jäi see kõik siiski liiga ebaloomulik. Eriti, et mu oma juuksed on sirgelt lõigatud ning pole järkus. Teise sarja pikendused peaksid ka otstest olema paksemad. Minu komplekt oli 20″ ning lõikasin otstest ca 7-8cm maha. Nii on otsad paksemad ja tunduvad oluliselt loomulikumad, sulavad paremini minu omadega kokku. Volüümi ja paksust lisavad need aga küllaga. Ma ei pane isegi kõiki salke tavaliselt pähe. Lainete-lokkidega on mu oma juuksed kuskile kaenlaauguni ning need lisavad kena 15-20 cm veel otsa. Nüüd, kus nad toonilt üsna sarnased on, on neid lihtne kanda. Kuna üks väike seitsmekuune armastab tohutult mu juukseid (teda on nendega lihtne naerutada), saan neid pigem vähem kanda ja seega tõenäoliselt ka oma pulmas soengule volüümi lisamiseks kanda. Kuigi kas poleks mitte tore üks täiesti tutikas komplekt :D. Kas olete juuksepikendusi proovinud? Milliseid?

//A little while back Irresistible Me sent me their Sikly Touch clip-in hair extensions. I chose the shade 613 – Silky Platinum Blonde, so I could tone them to match my own hair. It took a little practice but at the moment they’re a pretty close match. The extensions should be 100% Remy hair. There were no split ends, but a few black hairs in my blonde set. I’ve heard some other brands have also had a few black hairs in blonde sets. 

The hair is soft, although my own is a tad bit softer. They blend well, especially after I cut the ends. My set was 20″ and I took about 7-8 cm off the ends, since they were a little too thin for my liking. My hair is cut straight and is currently not layered, so thin ends made blending the extensions into my own hair really difficult. It looked really fake and well, ugly. But after trimming the extensions, they look great. They add tons of body and volume to the hair. I don’t even usually clip in all the pieces. Since there’s a little seven-month-old that loves my hair, I can’t wear the extensions as much as I want. So I’ll probably wear them in my wedding to add some oomph to my hair. But I wouldn’t say no to a fresh set of extensions :D. What hair extension types and/or brands have you tried? 

4 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: