ALTERNA BAMBOO SMOOTH

Alterna Bamboo Smooth

Jätkan juuste teemal ning näitan teile mu hetke lemmikut juuksehoolduskomplekti. Salon+ lahkelt saatis mulle Alterna Bamboo Smooth sarja tooteid. Alterna Bamboo Smooth sari on mõeldud juustest kahu eemaldama. Võin kohe öelda, et sellega saavad need tõesti hästi hakkama. Juuksed kuivavad ka läbi kammimata mõnusalt siledaks ja pehmeks, mingitest kahustest juustest pole jälgegi. Peamisteks koostisosadeks selles sarjas on orgaaniline bambuse ekstrakt ning kendi õli. Mõlemad kaitsevad juuksed edasiste kahjustuste eest. Lõhna kirjeldatakse järgmiselt: lummava valge freesia, sitsiilia sidruni, maikellukese, eksootilise orhidee, rohelise tee lehtede segu. Ja lummav see lõhn ka on!

Karpi avades tundsin juba selle sarja toodete mõnusalt värsket lõhna. Minu lõhnaeelistused on üldse kahes äärmuses: kas midagi väga magusat ja sooja või midagi kargelt värsket. Bamboo Smooth sarja lõhn langeb just sinna teise kategooriasse. Tooted lõhnavad väga meeldivalt värskelt ja see lõhn jääb kergelt ka juustesse. Lisaks klassikalisele šampoonile ja palsamile on minu käsutuses ka nö hommikune ja õhtune palsam. Kahesammulise süsteemi esimene täht on ALTERNA Bamboo PM Overnight Smoothing Treatment. Tegu on ööseks juustessejäetava kreemiga, mis niisutab, silub ja hooldab juukseid. See imendub kiirelt juustesse ning ei määri voodipesu. Kindluse mõttes olen alati juuksed pealaele krunni seadnud, et mitte riskida nahaärritusega. Kes teab kuidas nahk reageerib sellele kui mingi toode, mis nahale mõeldud pole, ööläbi sinna “ronida” tahab. Olen varem ka maske ööseks pähe jätnud, ent teha seda spetsiaalse tootega, on oluliselt parem. Mis aga on lisaks selle tõesti heale toimele veel oluline, on see, et välja tuleb see pesta väga hoolikalt. Sellised üleöö tooted kipuvad juustest väga tragilt kinni hoidma, seega pärast pesu mustade juuste vältimiseks tuleks juukseloputus tõesti topeltpõhjalik teha. Teiseks põnevaks “palsamiks” on ALTERNA Bamboo AM Daytime Smoothing Blowout Balm, mis ausalt öeldes minul vähe kasutust leiab. Küll aga on see ära testitud ja need korrad, kus tean, et fööni järele haaran (mida juhtub võib-olla korra paari kuu jooksul), saab ka see kreem juustesse kantud. Kreem lukustab niiskuse ja juuste sileduse ning pakub juustele ka kuumakaitset. Kui teha öömaski, kasutada sama sarja šampooni-palsamit ning panna punkt päevase kreemiga, on tulemuseks tõeliselt siledad, siidised ja pehmed juuksed. Minu juuksed on sellest sarjast täiesti lummatud (ammu pole ükski juuksehoolduskomplekt mind nii elevile ajanud :D) ja mina samuti! Kas te olete Alterna tooteid proovinud?

//Continuing on hair, I want to introduce you my current favourite hair care line. Alterna Bamboo Smooth line is meant to fight frizz and it does that just perfectly. I have the AM Daytime Smoothing Blowout Balm, PM Overnight Smoothing Treatment, plus the usual shampoo and conditioner and let me tell you, whenever I use the whole set, my hair just sings. The whole set smells just amazing. It’s fresh, slightly floral and really compelling. And the products leave a light scent in my hair also. The shampoo and conditioner alone work well, but when you add the 2-step AM-PM system, the hair will be silky, smooth and frizz-free. My hair is happy and I’m extremely happy (it’s been a long while since any hair care products have made me this excited). Have you tried any Alterna products? 

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: