NICE TO MEET YOU, LITTLE ONE

The past nine months flew by in a blink of an eye. I remember how a year ago we decided it was time for something big. We felt it was time to give the green light for a baby. A few months later, in November, we got a positive pregnancy test. And now, a year after our initial decision and 9 months after the positive test, a new chapter of our lives has begun. Even though the last weeks seemed to go by a bit slower (I had false labour too many times to even count during the past 6 weeks or so), the wait is finally over. Welcome to the world, little Cricket! First off I want to mention that I won’t be using her real name in future posts and when you leave comments, I kindly ask you to do the same. Otherwise I’ll just edit your comments, with your  kind permission, when necessary. The initial and a nickname are perfectly fine, let’s just keep the name out (: And so it begins, a new magical chapter in our lives!

Viimased üheksa kuud lendasid küll linntiivul. Mäletan, kuidas aasta tagasi otsustasime, et on aeg millekski suureks. Otsustasime, et on aeg ühele beebile roheline tuli anda. Mõni kuu hiljem, novembris, vaatasid meile rasedustestilt vastu kaks triipu. Nüüd, aasta pärast esimest otsust ja üheksa kuud pärast triibulist testi, algab meie elus uus peatükk. Viimased nädalad võisid küll venida (tervist kuus nädalat valesünnitust), kuid ootamine sai lõpuks läbi. Teretulemast, väike Tirts! Ütlen kohe ära, et postitustes neiu nimi ilmuma ei hakka ja palun ka teilt seda diskreetsust. Nime initsiaal on täiesti okei ning hüüdnime kasutamine samuti. Ent teie lahkel loal modereerin tulevikus preili nime kommentaarides vajadusel siiski initsiaaliks või hüüdnimeks. Meie vlogikanalil saab preiliga kindlasti rohkem tutvust teha ja seda ju ka hoopis mõnusamas vormis kui lihtsalt tekst ja pildid. Seega kutsun teid julgelt meie igapäevatoimetusi jälgima just seal. (Blogi ülaservas on link, kustkaudu pääseb ligi näiteks meie vlogide playlistile. Seni oleme uusi videoid üles laadinud esmaspäeviti, ent praegu, uue eluga harjudes, ei julge 100% graafikust kinnipidamist lubada. Usun, et mõistate (: Ja algabki meie elus uus maagiline peatükk!   

liina

48 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

 1. Mis, 6 nädalat käisid liblikad?

  Palju õnne Teile! Ootan nüüd veel suurema tuhinaga uut vlogi :)

  PS! Imearmsad väiksed varbad :)

  1. Hahaha ma eeldan, et Sa kirjutasid telefonist kommentaari ja telefon parandas ‘libakad’ ära :D Vastasel juhul on vastus ei, sest liblikatega ma kimpus polnud :D
   Aga suur aitäh! (:

 2. Palju, palju õnne teie pisikesele perele, mul on nii hea meel teie üle! Nii tore uudis, ootasin seda pikkisilmi :) Ja kindlasti jätkan nüüd suure huviga teie vlogide vaatamist!

  1. Aitäh (:
   Neiu tunneb elust mõnu, on rahulik ja sööb ja magab palju. Ma veel väga liikuv pole, aga iga päev on aina parem. Ja eks vaid neli päeva ju sünnitusest möödas, ei peagi veel mööda maja ringi tuhisema (:

 3. Palju õnne värsketele vanematele! Olen teile elanud väga kaasa sellel teekonnal. Nii kihvt! Kas täna on ka juba ootata uut vlogi :)?

  1. Aitäh! (:
   Hetkel pisikese järjekordse talveune kõrvalt monteerin videot ja üritan täna valmis saada. Kui täna õhtul üles ei jõua, siis homme vast ikka (:

  1. Aitäh (:
   Ma naudin seda rahulikkust, alles neljas päev ju. Ei tea mis tulevik tuua võib, aga harjuda ja taastuda sellise musterbeebiga on küll tõeline kingitus (:

 4. Palju palju õnne teile armsad inimesed :)
  Olen teile niipikalt kaasa elanud ja no siiras rõõm teie üle.
  Olete imearmsad ! Edu ja palju armastust teie perre.

  1. Suur aitäh Signe nii heade sõnade ja soovide eest (: me oleme tõeliselt õnnistatud kõigi heade inimeste toetust ja kaasaelamist tundes!

 5. Palju palju õnne! :)
  Olen Su blogi juba ammu jälginud ja suve algusest ka Teie vloge. Sellest ajast saati kui sain teada, et ootan ka ise enda esimest titat, on need veelgi põnevamaks läinud ja ootan põnevusega uusi. :)

  1. Aitäh!
   Ilusat ootusaega ja kannatlikku meelt Sulle! Kõlab klišeena, aga see aeg tõesti lendab nii kiiresti ja õige pea ongi pisike juba Su kätevahel (:

 6. Palju õnne teile!
  Mul on väga heameel teie üle ja ootan juba põnevusega teie vloge, sest olen jätkuvalt nende suur fänn, aga eriline youtubes kommija pole. Nii et annan siin siis teada, et videod on alati mõnusalt pikad ja alati esmaspäeval piilun mitmeid kordi teie yt kanalit :)

 7. Palju õnne teile! Nagu oma sõbranna oleks lapse saanud:) Nii hea meel teie üle!

  Viimane vlog oli super:) Nii tore, et ka haiglas filmisite:) Ja Joelil oli ka see beebiga toimetamine päris käpas:) Kas plaanid lähemalt ka rääkida, kuidas sünnitus oli? Kas oskasid midagi sellist ette kujutada jne.

 8. Suurimad õnnesoovid! Oleme (koos elukaaslasega) Teie tegemistele pikalt kaasa elanud ja ootame ka ise nädala-paari pärast pisikese printsessi saabumist :) Nii hea oli vaadata kuidas Joel pisikesega toimetas, tundus et minu kaasa sai tänu talle eelseisvaks julgust tublisti juurde :D
  Mõnusat kosumist.

  1. Aitäh!
   Haiglas tõesti tehti isadele väike õppetunnike ja kuna paar päeva ma ei liikunud ka väga ringi, siis oli sunniviisiline kiirharjumine beebiga tal (:

 9. … teie pisike magab, tal pöial on suus,
  on uni nii hea, kui oled veel uus…

  Õnnelikku kooskasvamist Teile kõigile!

 10. Kas millalgi plaanis tirtsust ka postitus teha? Kuna ise olen ka ema, siis huvitav oleks teada et milline teil päevalpaan on (mitme h tagant sööb ja kui pikalt päeval ja öösel magab) :)
  Ja kas tirtsule lutti on ka plaanis andm hakata?

  1. Oh ma ei teagi. Ma arvan, et võib-olla midagi äkki millalgi kirjutaks. Niikuinii on mõttes tema ‘nurgakest’ näidata (: Lutti ta juba saab, sest vahepeal on natuke ‘vaja’ läinud. Kasutan Avent Soothiet ja see on algusest peale õnneks sobinud. Ei tohiks hambumisele mõjuda ja imemisvõtet pole ka mõjutanud. Üle paari minuti ta seda üldiselt korraga õnneks ei ime ka (:

  1. Aitäh! Ma olen selle peegli peale mõelnud küll, aga pole jõudnud selleni veel. Pooled sõidud istun temaga veel taga ja siis pole vajadus nii tugevalt peale pressinud :D

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: