NICE TO MEET YOU, LITTLE ONE

The past nine months flew by in a blink of an eye. I remember how a year ago we decided it was time for something big. We felt it was time to give the green light for a baby. A few months later, in November, we got a positive pregnancy test. And now, a year after our initial decision and 9 months after the positive test, a new chapter of our lives has begun. Even though the last weeks seemed to go by a bit slower (I had false labour too many times to even count during the past 6 weeks or so), the wait is finally over. Welcome to the world, little Cricket! First off I want to mention that I won’t be using her real name in future posts and when you leave comments, I kindly ask you to do the same. Otherwise I’ll just edit your comments, with your  kind permission, when necessary. The initial and a nickname are perfectly fine, let’s just keep the name out (: And so it begins, a new magical chapter in our lives!

Viimased üheksa kuud lendasid küll linntiivul. Mäletan, kuidas aasta tagasi otsustasime, et on aeg millekski suureks. Otsustasime, et on aeg ühele beebile roheline tuli anda. Mõni kuu hiljem, novembris, vaatasid meile rasedustestilt vastu kaks triipu. Nüüd, aasta pärast esimest otsust ja üheksa kuud pärast triibulist testi, algab meie elus uus peatükk. Viimased nädalad võisid küll venida (tervist kuus nädalat valesünnitust), kuid ootamine sai lõpuks läbi. Teretulemast, väike Tirts! Ütlen kohe ära, et postitustes neiu nimi ilmuma ei hakka ja palun ka teilt seda diskreetsust. Nime initsiaal on täiesti okei ning hüüdnime kasutamine samuti. Ent teie lahkel loal modereerin tulevikus preili nime kommentaarides vajadusel siiski initsiaaliks või hüüdnimeks. Meie vlogikanalil saab preiliga kindlasti rohkem tutvust teha ja seda ju ka hoopis mõnusamas vormis kui lihtsalt tekst ja pildid. Seega kutsun teid julgelt meie igapäevatoimetusi jälgima just seal. (Blogi ülaservas on link, kustkaudu pääseb ligi näiteks meie vlogide playlistile. Seni oleme uusi videoid üles laadinud esmaspäeviti, ent praegu, uue eluga harjudes, ei julge 100% graafikust kinnipidamist lubada. Usun, et mõistate (: Ja algabki meie elus uus maagiline peatükk!   

liina

48 Comments

 1. Elen

  Palju palju õnne Teile ning mõnusat uut peatükki elus! :)

  • LiinaBlogger

   Suur, suur aitäh (:

 2. Sirle

  Palju palju õnne teile! Palju naeru ja rõõmu teie majja!

  • LiinaBlogger

   Aitäh (:

 3. Mai

  Oi, millised armsad uudised! :) Palju-palju õnne!

  • LiinaBlogger

   Suur aitäh (:

 4. Kerli

  Mis, 6 nädalat käisid liblikad?

  Palju õnne Teile! Ootan nüüd veel suurema tuhinaga uut vlogi :)

  PS! Imearmsad väiksed varbad :)

  • LiinaBlogger

   Hahaha ma eeldan, et Sa kirjutasid telefonist kommentaari ja telefon parandas ‘libakad’ ära :D Vastasel juhul on vastus ei, sest liblikatega ma kimpus polnud :D
   Aga suur aitäh! (:

   • Kerli

    Issand jah, sorri :D libakaid mõtlesin :D

    • LiinaBlogger

     Pole hullu, õnneks sain aru :D

 5. Anni K

  Palju palju õnne!

  • LiinaBlogger

   Aitäh (:

 6. Kati

  Palju, palju õnne teie pisikesele perele, mul on nii hea meel teie üle! Nii tore uudis, ootasin seda pikkisilmi :) Ja kindlasti jätkan nüüd suure huviga teie vlogide vaatamist!

  • LiinaBlogger

   Suur aitäh! (:

  • LiinaBlogger

   Ihii, jaaaa varsti ehk saab (:

 7. Hälis

  Palju palju õnne! Ning väga ilus nimi printsessil!
  Kuidas teil läheb? :)

  • LiinaBlogger

   Aitäh (:
   Neiu tunneb elust mõnu, on rahulik ja sööb ja magab palju. Ma veel väga liikuv pole, aga iga päev on aina parem. Ja eks vaid neli päeva ju sünnitusest möödas, ei peagi veel mööda maja ringi tuhisema (:

 8. M.

  Palju õnne värsketele vanematele! Olen teile elanud väga kaasa sellel teekonnal. Nii kihvt! Kas täna on ka juba ootata uut vlogi :)?

  • LiinaBlogger

   Aitäh! (:
   Hetkel pisikese järjekordse talveune kõrvalt monteerin videot ja üritan täna valmis saada. Kui täna õhtul üles ei jõua, siis homme vast ikka (:

 9. Katrin

  Palju palju õnne teile! Mina ei tea rahulikust beebist midagi, nii et olen kade. :D

  • LiinaBlogger

   Aitäh (:
   Ma naudin seda rahulikkust, alles neljas päev ju. Ei tea mis tulevik tuua võib, aga harjuda ja taastuda sellise musterbeebiga on küll tõeline kingitus (:

 10. Signe

  Palju palju õnne teile armsad inimesed :)
  Olen teile niipikalt kaasa elanud ja no siiras rõõm teie üle.
  Olete imearmsad ! Edu ja palju armastust teie perre.

  • LiinaBlogger

   Suur aitäh Signe nii heade sõnade ja soovide eest (: me oleme tõeliselt õnnistatud kõigi heade inimeste toetust ja kaasaelamist tundes!

 11. Ann

  Kui armsasd varbad! Suured õnnesoovid värske ilmakodaniku puhul!

  • LiinaBlogger

   Täname (:

 12. Eliise

  Palju palju õnne! :)
  Olen Su blogi juba ammu jälginud ja suve algusest ka Teie vloge. Sellest ajast saati kui sain teada, et ootan ka ise enda esimest titat, on need veelgi põnevamaks läinud ja ootan põnevusega uusi. :)

  • LiinaBlogger

   Aitäh!
   Ilusat ootusaega ja kannatlikku meelt Sulle! Kõlab klišeena, aga see aeg tõesti lendab nii kiiresti ja õige pea ongi pisike juba Su kätevahel (:

 13. Eneli

  Õnnesoovid ka minu poolt, niiii vahva! Nimi on ka väga kaunis! :)

  • LiinaBlogger

   Suur aitäh meie poolt (:

 14. Tuuliki

  Palju õnne teile!
  Mul on väga heameel teie üle ja ootan juba põnevusega teie vloge, sest olen jätkuvalt nende suur fänn, aga eriline youtubes kommija pole. Nii et annan siin siis teada, et videod on alati mõnusalt pikad ja alati esmaspäeval piilun mitmeid kordi teie yt kanalit :)

  • LiinaBlogger

   Aitäh, armas Tuuliki (:
   Nii tore on selliseid asju kuulda!

 15. Mia

  Palju õnne teile! Nagu oma sõbranna oleks lapse saanud:) Nii hea meel teie üle!

  Viimane vlog oli super:) Nii tore, et ka haiglas filmisite:) Ja Joelil oli ka see beebiga toimetamine päris käpas:) Kas plaanid lähemalt ka rääkida, kuidas sünnitus oli? Kas oskasid midagi sellist ette kujutada jne.

  • LiinaBlogger

   Aitäh (:
   võib-olla uues vlogis paari sõnaga räägin.

 16. K.

  Paljh õnne ! Sooviksin ka näha vlogi. Kust selle leida võiksin :)?

  • LiinaBlogger

   Aitäh (:
   Lehe ülaservas on link meie vlogide playlistini.

 17. kristiina

  Tuleb nostalgia . mil poja sündis .Praegu poja 1a6k . Õnne ja jõudu :)

  • LiinaBlogger

   Täname (:

 18. Kadri

  Suurimad õnnesoovid! Oleme (koos elukaaslasega) Teie tegemistele pikalt kaasa elanud ja ootame ka ise nädala-paari pärast pisikese printsessi saabumist :) Nii hea oli vaadata kuidas Joel pisikesega toimetas, tundus et minu kaasa sai tänu talle eelseisvaks julgust tublisti juurde :D
  Mõnusat kosumist.

  • LiinaBlogger

   Aitäh!
   Haiglas tõesti tehti isadele väike õppetunnike ja kuna paar päeva ma ei liikunud ka väga ringi, siis oli sunniviisiline kiirharjumine beebiga tal (:

 19. Kait

  … teie pisike magab, tal pöial on suus,
  on uni nii hea, kui oled veel uus…

  Õnnelikku kooskasvamist Teile kõigile!

  • LiinaBlogger

   Aitäh (:

 20. Marta

  Palju õnne, ootan alati teie vloge, ilus pere olete!

  • LiinaBlogger

   Aitäh (:

 21. Grete

  Kas millalgi plaanis tirtsust ka postitus teha? Kuna ise olen ka ema, siis huvitav oleks teada et milline teil päevalpaan on (mitme h tagant sööb ja kui pikalt päeval ja öösel magab) :)
  Ja kas tirtsule lutti on ka plaanis andm hakata?

  • LiinaBlogger

   Oh ma ei teagi. Ma arvan, et võib-olla midagi äkki millalgi kirjutaks. Niikuinii on mõttes tema ‘nurgakest’ näidata (: Lutti ta juba saab, sest vahepeal on natuke ‘vaja’ läinud. Kasutan Avent Soothiet ja see on algusest peale õnneks sobinud. Ei tohiks hambumisele mõjuda ja imemisvõtet pole ka mõjutanud. Üle paari minuti ta seda üldiselt korraga õnneks ei ime ka (:

 22. K

  Hei!
  Nägin just su auto vlogi, kus üksinda sõitsid. Soovitan sellise peegli osta. Endal kindlam, kui näed mida laps taga teeb! Vanemast peast õpib laps ära peeglisse vaatamise ja tunneb ka ennast kindlamalt, kui sinu nägu näeb :) http://beebicenter.ee/et/reisitarbed/2321-lindam-peegel.html

  • LiinaBlogger

   Aitäh! Ma olen selle peegli peale mõelnud küll, aga pole jõudnud selleni veel. Pooled sõidud istun temaga veel taga ja siis pole vajadus nii tugevalt peale pressinud :D

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: