A SATURDAY IN OSLO

For my birthday J got me a little weekend trip to Norway. Though my birthday was in the beginning of the month, we chose to go on the last weekend of May. It was a very welcome getaway and was like a little babymoon for us – our last trip abroad before the baby arrives. We spent Saturday in Oslo and took some outfit photos in front of the Oslo Opera House. It’s made of white marble and is quite the architectural spectacle. To tell you the truth, even though the sky was cloudy, it was super hard keeping my eyes open while we took the photos :D. All the white marble was just too much for my eyes. I wish I had some more photos to share from our Sunday as well. Since the weather was bad and we drove around a ton, we didn’t take too many pictures. But the last photo you see is a special one. Why? Because before we took that photo, J proposed to me and well of course I said yes!  (:

 

//J kinkis mulle sünnipäevaks nädalavahetuse reisi Norrasse. Kuigi sünnipäev oli kuu alguses, otsustasime reisi jätta kõige viimasele nädalavahetusele. Ja see oli väga mõnus vaheldus. Veidi ka justkui babymoon – viimane reis Eestist välja enne kui pisike meiega liitub. Laupäeva veetsime Oslos ringi jalutades ja lõunatades. Tegime Oslo ooperimaja ees pilte ja seal oli päris raske silmi lahti hoida :D. Oslo ooperimaja on arhitektuuri mõistes paras vaatepilt, juba ainuüksi seetõttu, et välisfassaad on valgest marmorist. See ja pilvine ilm koos olid minu silmadele ikka liiast :D. Pühapäevast meil eriti pilte jagada pole. Ilm oli vihmane (noh, nii paduvihmane) ja veetsime päeva põhiliselt autoga ringi sõites. Aga viimane pilt, mis siin postituses on, on väga eriline. Mõned hetked enne pildi tegemist tegi J mulle abieluettepaneku ja loomulikult oli mu vastuseks “jah”! (:
PS: Nädalavahetuse vlog on ka üleval ja selle leiate SIIT. Hoiatan, et materjali on kokku pool tundi, seega võtke snäkid või mõni hea jook kõrvale :D

Oslo Saturday

Oslo Saturday

Oslo Saturday

Oslo Saturday

Oslo Saturday

Oslo Saturday

Oslo Saturday

Oslo Saturday

Norway

Jacket – H&M (old)
Dress – Lindex
Espadrilles – ASOS
Bag – Lindex
Bracelet – a handmade gift from one of my sweet clients

liina

28 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

 1. Nii tore! Palju õnne!
  Elan teile alati kaasa nagu oma tuttavatele. Teie pilte ja vloge vaadates tuleb alati hea tunne sisse! :)

 2. PaljuPalju Õnne teile, et see kõik muudaks teid aina lähedamateks ja lähedamateks. :)
  Ja Palju Õnne ka kõhubeebi puhul! :)

 3. Teie vlogi klipist, kus te kahekesi linna peal jalutamas käisite oli näha, et teil on raske teineteiselt silmi saada:) Tundute üliõnnelikud ja rahul olevat, mis on ainult rõõm:) Aga nüüd siis on teada, mis sündmus teil seal aset leidis:)

  Kõike kaunist teile ja palju armastust:)

  1. Hehe, kusjuures esimesed klipid on enne ettepanekut filmitud :D Aga meil oli mõlemal selle jalutuskäigu algusest peale selline ‘esimese kohtingu tunne’, liblikatega kõhus ja puha (:
   Aitäh!

    1. Ei aimanud, kuigi tajusin ise ka seda hetke. Üllatus oli siiski kordades suurem, sest kuna õige sõrmus alles tuleb, siis ei olnud J ka närvis vaid kasutas ära ideaalse momendi (: niiet miski ei saanud tema kavatsusi reeta.

 4. Palju õnne ja armastust Teile! Teie vlogid on super toredad. Ja no viimasest pildist kiirgab armastust! :)

 5. Kuigi ma teid üldse ei tea, kuid olen pikalt jälginud sinu blogi ning vloge, siis on nii hea meel teie üle, täpselt nagu oma tuttavad saaksid lapse ja kihluksid :) Palju palju õnne ning armastust teie ühisele teele!

 6. Liina, palju palju õnne Teile! Mul on Sinu ja Joeli üle siiralt hea meel, kohe näha et sobite suurepäraselt kokku ja olete meeletult õnnelikud inimesed :) Süda alati heldib te vloge ja kõiki su postitusi vaadates.

  Ja nii vahva näha, et käevõru saab kohe rohkemalt täitsa kasutust :)

 7. Ei saa kohe ütlemata jätta, et beebiootus on Teid veel rohkem särama pannud ja Liina, Sa näed imeilus välja! Nagu üks kommenteerija varem kirjutas, siis elan ka Teie tegemistele väga kaasa, kuigi ei tunne Teid. Palju õnne, rõõmu & armastust Teile edaspidiseks! :)

 8. Palju õnne ja armastust teile mõlemale! Olete nii toredad koos ja lausa särate! :)

  Ja muide – seda imelikku pruuni Norra juustu, mis oleks nagu magus aga samas soolane, on ka Juustukuningates saada!;)

 9. Nii tore uudis! Palju palju õnne Teile :). Palju armastust ja kauneid hetki!

  Alati vaatan huviga teie vlogisid ja sinu blogipostitusi – imetlen sind!

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: