RIGA FAHSION WEEK x MAYBELLINE

This past Saturday me and several other Estonian bloggers had the chance to visit the Riga Fashion Week with Maybelline. I made a little video to share the experience with you guys as well. What I didn’t show in the video, was that Maybelline gave us all little gifts with new products. That was a really nice surprise. The whole trip was super fun and something I hope to take part in in the future. Little trips with fellow bloggers are just so amazing. Thank you Maybelline and Polhem PR for the experience!

//Möödunud laupäeval sõidutas Maybelline mind ja mitmeid teisi Eesti blogijaid Riia moenädalale. Tegin meie ühepäevasest reisist pisikese video ka. Välja jäi kink, mis kõiki Maybelline’i poolt ootas, ent pildi kujul on ta siin olemas. Sellised ühisreisid-väljasõidud on alati nii kihvtid ja loodan, et tulevikus saan veel mõnest sellisest osa võtta! Aitäh Maybelline ja Polhem PR selle kogemuse eest! 

Maybelline x Riga Fashion Week
Maybelline gifts: Colossal GO Chaotic mascara, Dream Fresh BB cream with Soy Extract, Master Contour V stick, ColorSensational lipstick in 540 Holywood Red

liina

10 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

 1. Mulle meeldis video ülesehitus, samuti sobis sinna nö voice-over. Vaatasin ka Grete blogis antud ürituse videot. Võrreldes teiste riikide beauty-bloggeritega (sh Soome, Rootsi) on päris naljakas, kuidas reisi põhisponsor jätab tuppa üllatuseks vaid 4 tootelise kingi koos kahe trühvliga :D Samuti oli toad kuidagi väga lihtsad ja pigem odavad?. Loodan, et ka Eestis saavad sponsorid aru, et blogijad on noorte jaoks põhiline reklaamikoht. Hetkel nägi see üritus kuidagi “niru” välja võrreldes välismaiste ürituste korral.

  1. Eks jah, ainuüksi Skandinaavia blogimaailm on meist mitu pikka sammu ees ja paraku ei saa võrrelda meie üritusi. Selliseid, kuhu Baltikumi blogijaid kokku viiakse, on väga vähe üldse olnud ka. Ehk et need alles vaikselt tulevad-tekivad. Hotelliga oli tegelikult see, et kõik olid väga erinevates tubades, kuna nad olid nii täis :D meie viimase sissekirjutusega läks ka viimane tuba. Igatahes ma näen Su pointi, aga paraku jah ei saa üldse võrrelda väga teiste maade üritustega puhtalt juba selle põhjal, et mis seisus blogimine meil siin on vs lähiriikides. Niiet praegu saame olla õnnelikud, et üldse transpordi ja ööbimisega ettevõtmisi vaikselt tuleb.

     1. Ma kõhu suuruse järgi pakun, et su beebi tähtaeg on nädal pärast su vanaema sünnipäeva. Pakkusin õigesti? :)
      Ise tahaksin ka ideaalis juulis beebit saada, aga kahjuks ei käi see rasestumine kõigil nii kergelt, et saaks kuud valida. Hetkel on lootus jaanuari peal :)

     2. Ei pakkunud õigesti. Huvitav, et üldse mäletad millal mu vanaema sünnipäev on :D
      Head triibupüüdmist (:

 2. Väga tahaks teada, kas see Contour V stick ka hea on :) Sa vist väga palju küll ei kontuuri, kuid kunagi ehk näitad ka tulemust mõnes videos..

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: