9 RANDOM FACTS ABOUT ME

As 9 is my favourite number (oops, here’s the 10th fact :D) and for example Britta and Aljona also shared some facts about them, I thought it’s about time for another fact post. They should all be fairly new to you as I don’t remember sharing them, but if you recognise any of them, please don’t mind (: Please share some facts about yourself too, I’d love to get to know you guys a little better! 

 • I’m such a dog person I have that annoying “doggy voice” when I’m speaking to dogs. Especially with strangers’ dogs. I usually try to spare my own dog, because he might start avoiding me :D
 • Fantasy world and sci-fi all the way! My older readers should know that I like playing computer games (WoW for example) and my favourite movies to go see are action/sci-fi. Oh and books too, I especially enjoy dystopian books.
 • Even though I’m a huuuuuuge sweet tooth, I’m not a big fan of cakes. I do eat (and bake) them, but I don’t enjoy them too much and don’t usually see what all the fuss is about :D. Or maybe it’s just because years ago in Portugal I enjoyed the best chocolate cake and no other cake can even compare to it :D.
 • Whenever I ride a bus, I’m terrified that if my hair should hang over the edge of the seat, the person behind me will either cut my hair or set it on fire. You can only imagine how many times I have to check if I really do have all my hair gathered in the front :D.
 • I’m such a night owl. I do love my early mornings and waking up with the sun rising, but it’s extremely hard for me. Since I was a kid I’ve stayed up really late and woken up really late too. My internal clock seems to be 2-3 hours behind :D Of course, being an adult doesn’t allow me to wake up late every day, but I can’t force myself to go to bed early. My mind wakes up and I get all these ideas and inspiration when it’s really late. 
 • I’m from Tallinn, a city girl born and raised (Tallinn is the capital of Estonia). 
 • I’m not afraid of electronics, technology or cars. I could even see myself working in IT (I don’t have the know-how, but when guys are talking about IT stuff, it doesn’t sound like Chinese to me) and all of my computer problems I usually fix myself. And I’d be more than happy to test cars and then write about them :D. 
 • Spending the night home alone terrifies me! A few years ago it was pretty usual to spend several nights in a month alone. All lights had to be lit, the front door checked about 50 times and well I can’t say I fell asleep easily.. I usually have to check the front yard all night to see if there’s anything suspicious and my dog has to sleep next to me even if he gets super hot :D. It’s easier for me to pull an all nighter than to try to fall asleep on those nights :D.
 • I absolutely adore singing and I sing a lot. I hardly ever sing in front of my friends but as of this year, there have been a few situations when I’ve opened up a bit :D. Unfortunately it doesn’t come naturally for me and I have to practise, but I love it nevertheless. Whenever I’m in the car, I sing loud and proud :D. My mom told me once, that in kindergarten the teachers said I will never be a good singer and so my mom never put me to singing classes, even though she had planned. When I heard that, I was sad, because maybe I’d be really good at singing right now.. 

_DSC0785

9 on mu lemmiknumber (ops, see võis siin juba kümnes fakt olla) ja, et ka näiteks Britta ja Aljona tegid samuti faktipostitused, otsustasin ka omaltpoolt midagi kirja panna. Olen varasemalt vist mõned teinud. Kontrollima ma neid ei lähe, seega kui mõni fakt teile tuttav on, ärge väga pahandage (: Jagage ka palun enda kohta mõnda fakti, tahaksin väga ka teid pisut paremini tundma õppida!

 • Olen täielik koerainimene ja paraku kuulun ka sellesse inimgruppi, kellel on koertega rääkides see tüütu “koerahääl”. Oma koera üritan sellest ikka päästa, sest ma kardan, et ta hakkaks mind täielikult ignoreerima siis. Võõraste koertega on selle välitimine aga paaaaaalju raskem :D.
 • Fantaasiamaailm ja ulmekad on mu jaoks täielik sõltuvus! Pikemaajalised lugejad juba teavad, et armastan mängida arvutimänge (näiteks WoW). Filmi- ja raamatueelistused on ka enamjaolt ulmekad ja raamatutest armastan näiteks düstoopiat (tulevikumaailm/ühiskond, mis meie ühiskonnas tunduks vastuvõetamatu, utoopia vastand).
 • Kuigi olen toooohutu magusasõber, ei ole ma kõige suurem kookide fänn. Kuidagi lihtsalt ei mõista, mis neis nüüd NII head on. Samas võib asi ka vabalt selles olla, et aastaid tagasi Portugalis sain maailma parimat šokolaadikooki ja ükski teine kook pole sellele ligilähedalegi küündinud :D.
 • Bussiga sõites on mul alati kohutav hirm, et kui mu juuksed ripuvad üle tooli seljatoe, paneb mu taga istuv inimene need kas põlema või lõikab maha! Võite isegi arvata, et ma kontrollin sõidu ajal kordi ja kordi, kas kõik mu juuksed on ikka seljatagant ette tõmmatud :D.
 • Öökull võiks olla mu teine nimi – olen ööinimene ja lihtsalt ei suuda normaalsel ajal voodisse minna. Väiksest peale olen olnud hilise ärkamisega ja kuigi täiskasvanuks saamise luksuste hulka pikalt magamine ei kuulu, on see minu jaoks ikkagi tohutult raske. On isegi paar korda ette tulnud, kus mu jaoks hommikul ärkamine ja voodist tõusmine lausa füüsiliselt valus on (ma ei mõtle siinkohal seda, et trennist on keha kange või muud sellist). Hiline kellaaeg äratab mu mõtted, ideed ja inspiratsioon tulevad iseenesest.
 • See fakt sai sisse puhtalt seetõttu, et keegi tuttav kunagi rääkis, kuidas kuulis, et mind on ka “Pärnust pärit blogijaks” peetud. Tegelikkuses ei saa see kuidagi tõsi olla, sest olen läbi ja lõhki Tallinna laps. Siin sündinud ja kasvanud (: Niiet kes seni veel kahtles, siis ma olen ikka Tallinnast pärit.
 • Ma ei pelga tehnikat, autosid jms. Jällegi nii mõnigi pikemaaegsem lugeja ilmselt teab/aimab, et sellised asjad mulle meeldivad. Täiesti vabalt võiksin IT-ga tegeleda (praegu pole küll piisavalt teadmisi, ent kui mehed kõrval arvutijutte räägivad, siis üleni hiina keelena see mulle ei kõla ja oma arvutialased probleemid lahendan üldjuhul ise). Autosid võiksin ka vabalt testida ja siis neist pärast kirjutada :D.
 • Kardan öösel üksi kodus olla. Mõned aastad tagasi tuli seda päris palju ette ja siis olid ööd ikka väga rahutud. Küll tuli kõik tuled põlema jätta, ust 50x kontrollida, koer kaissu kutsuda ja mida kõike veel. Põhiliselt umbes pool ööd üleval olla ja aknast väravat piiluda, et keegi sealt parasjagu üle ei roni.
 • Mulle meeldib tohutult laulda ja ma laulan väga palju, vahel harva võin mõne viisijupi ka sõprade juuresolekul laulda. Aga! Loomulikult mul laulmine ei tule ja pean ikkagi enne harjutama, et laul ilusti kõlaks. Autos aga lasen häälepaelad valla ja laulan nii kõvasti ja palju kaasa, kui vähegi laulusõnu tean. Alles ühel nädalavahetusel ema sõidutades keerasin üle ühe laulu heli juurde ja leelotasin kaasa :D. Mu ema ütles, et lasteaias öeldi mu kohta, et minust lauljat ei saa ja nii ta loobus oma mõttest mind laulutundidesse panna. Kuulsin seda vist eelmine aasta ja olin ikka päris kurb küll :D. Äkki oskaksin praegu päriselt hästi laulda..

Follow me on Bloglovin!

liina

14 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

 1. Oii, see üksinda kodus olemine on mul sama.. Kardan üksinda kodus olla ja kontrollin sada korda ust.. Ise ennast lohutades, et kuna elan 8. korrusel, siis ükski pätt ei hakkaks nii palju vaeva nägema, et siit midagi röövida :D .. Igaljuhul ei kujutaks ma esimesel korrusel elamist ette ja ei teagi, mis saab kui kunagi oma kodu ostma peaks hakkama ja see osutuks majaks :D … Samas oma lapsepõlvekodus ma ei karda olla, kuigi see on maja.. Samas, ega ma seal tihti just üksinda ei ole ka :D

 2. Meil kunagi keemia õpetaja rääkis, et nägi bussiistmel täisid liikumas, mul on foobia nüüd, et juukseid ei läheks seljatoe vastu üldse :D

 3. Sinu fakte lugedes, meenus nii mõndagi. Mind kutsuti väiksena öökulliks, kuna olin teistest kauem üleval. :D Enam ma niisama kaua üleval ei viitsi olla, kuid ülikooli ajal (viimased 5.aastat) sain eksamiks alles öösel õppima hakata ning veel aasta/paar tagasi vajasin 12 h magamiseks, kui nii kaua lasti magada. Nüüd aga üritan end vähemalt 9-10 aeg üles ajada, et mitte elu maha magada.
  Mäletan ka, et väiksena ütlesin kõigile, et ma ei söö torti ja seda tõsimeeli. Alati kui kusagil sünnipäeval olin, siis vastasin, et ei aitäh, ma ei söö torti. :D Selle peale vaatasid kõik min suurte silmadega, et mis laps sa oled? Tegelikult armastan samuti magusat ja nüüd söön torte ka, kuid mitte sefiiri.

  1. Jaa, ma söön ka aga ei naudi täiega :D pigem lihtsalt söögikorra lõpetuseks. Ja sefiiritorti ei armasta ka üldse. Eriti sain kinnitust sellele tädipoja sünnipäeval, kus sain nurgatüki ja see oligi praktiliselt ainult sefiir ?

 4. “Bussiga sõites on mul alati kohutav hirm, et kui mu juuksed ripuvad üle tooli seljatoe, paneb mu taga istuv inimene need kas põlema või lõikab maha! Võite isegi arvata, et ma kontrollin sõidu ajal kordi ja kordi, kas kõik mu juuksed on ikka seljatagant ette tõmmatud :D.”

  Ma mõtlesin, et ma olen ainuke, kellel selline haige hirm on :’D

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: