5 TIPS FOR PASTEL HAIR

_DSC0692

One of the topics I get asked about a lot is my hair. Most of you are interested in how I achieve my colour. Well, today I’m telling you all about it! Check out the video to hear my 5 tips for pastel hair. 

The dye I used was the Joico Vero K-Pak Color Intensity Semi-Permanent dye in Amethyst Purple. In the video you see a photo of me on the day I dyed my hair. I used the Clear Mixer from the same range to dilute the hair dye and get a bit lighter result. In about three weeks it faded to what you see in the video. By now I’ve already used the home made colour mask I told you about in the video. 

DSC_3146

Mu juuksed on üks põhilisi teemasid, mille kohta mult küsitakse. Iga nädal saan paar küsimust oma juuksevärvi kohta ja nüüd on lõpuks kõik vastused teie ees. Videos annan 5 nippi pastelsete juuste jaoks ja räägin kõigest, mis minu enda juuksevärvi puudutab. Lisaks näete pilti sellest, kui tume ma kohe värvides olin (miskipärast sellest värvist rohkem pilte polegi :D) ja umbes kolme nädalaga kulus see selliseks, nagu on videos. Värviks oli Joico Vero K-Pak Color Intensity poolpüsivärv toonis Amethyst Purple. Seda lahjendasin Clear Mixer valge kreemiga, et ei pisut heledam tulemus saada. Kui teil on veel küsimusi, siis jätke need kommentaaridesse (:

DSC_3147

Follow me on Bloglovin!

liina

20 Comments

 1. Merlin

  See pilt on nii tumblr <3 (:

  • LiinaBlogger

   Hehe, ma tänan :D

 2. Mariann Tsarents

  Väga kasulik ja äge video ja esimesel pildil juuksevärv on supper ilus! :)

  • LiinaBlogger

   Aitäh (: See pilt on vahetult pärast maskitamist tehtud ja see hele üldmulje on natuke kirevam (:

 3. Kati

  Väga lahe informatiivne video! Olgugi, et mul pruunid juuksed nüüd tahaks ise ka neid Joico palsameid proovida, tunduvad nii mõnusad! See video nägi eriti professionaalne välja, kas see on tehtud kuskil stuudios või kodus said nii vägeva tasuta ja kõik paika :) ?

  • LiinaBlogger

   Aitäh (: see on mu kodune setup ja näeb reaalselt naljakas välja aga videos tõesti top notch. Ma olen ÜLI rahul!

 4. Mari-Liis

  Mu lemmik oli lõpu ”Byyyeeee!” :D

  • LiinaBlogger

   Haha see oli jah…päris..haha :D

 5. Käthlin

  Äkki jagad oma valgete hammaste saladuse? :P

  • LiinaBlogger

   Pesen neid 2 korda päevas, kasutan hambaniiti ja suuvett. Ja filmin videoid, kus tunduvad hambad valgemad (; kaamera kuidagi teeb hambad valgemaks.

   • Käthlin

    Heh, mõtlesin, et oled lasknud valgendada või ise kodus kasutanud mingit toodet :)

    • LiinaBlogger

     Ammu kirjutasin mingi postituse vist, aga see toode ei mõiganud midagi.

 6. Karin

  Kas sa kasutasid värvimise ajal kindaid ka või ei määri see nii palju, et oleks vaja? :)

  • LiinaBlogger

   Ikka kasutasin kindaid (: ja need olid pärast lillad.

 7. Marili

  Hei!
  Kas Joico Vero K-Pak Color Intensity poolpüsivärv määrib peanahka ka?
  Jube halb kogemus Splat juuksevärviga (samuti ergas lilla oli), mis ei tahtnud peanahalt maha tulla aga toon ise oli super ilus.

  • LiinaBlogger

   Mina ei kasuta seda nii tumedana, et selline võimalus oleks, seega täpselt ei tea. (:

 8. Elina

  Heii :))
  Küsimus – Mitu nädalat see värv kestab enne kui uuesti värvida tuleb?

  • LiinaBlogger

   Tead ma pole niimoodi jälginud. Mu eesmärk on alati hästi hele pastellne toon ja iga kord on pärast värvimist on tulemus erinev… Siis ma pigem vaatan et kui juured on üle cm välja kasvanud, on aeg tooni värskendada.

 9. Elisabeth

  Hei, Liina!

  Leidsin su ühe väga vana postituse, kuna otsisin head juuksevärvi, millega juukseid ise lillaks värvida. Enne olid punasemad juuksed ja selleks on selveri lettidel näiteks piisavalt toone, kuid lillat ja normaalse hinnaga ei leidnud kuskilt. Ostsin nüüd selle Joico värvi toonis Magenta ja tulemus on imeline, KUID värvimine oli nii tülikas ja värv ei tulnud hiljem üldse kraanikausilt ega kätelt maha. Ning peanahk on ka tavalisest enam värviga koos ja juuksed annavad värvi ja määrivad riideid isegi siis kui nad on täiesti kuivad. Mul tavaliselt pole niiviisi olnud.

  Loodan, et vastad, kuna ma tahaks tõesti kuulda kellegi teise täpsemaid kogemusi selle värviga. Võibolla tegin ise selle valesti?

  • LiinaBlogger

   Seda ma kahjuks öelda ei oska miks see Sul kuivalt ka värvi annab. Sellist asja minul kindlasti ei olnud. Ilma kummikinnasteta ma ühtegi värvi ka ei kasutaks, sest need tõesti ei tule maha (: Ja ma ei tea kuidas Sa seda kasutasid, aga mina segasin alati palsami või maskiga kokku ja tegin nö lahjendatud versiooni. Minu toon oli ise nii tume ja sellist ma ei tahtnud.

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: