SUMMER SHOES

Before I head to a concert, I’ll show you my two favourite pairs of shoes. The nude flats I got from CCC in Riga and the wedges I got from Reserved when we were in a hurry. As I’m attending my first wedding this year, they’ll be the perfect shoes. Now I just need to find something to wear too :D. 

DSC_3152

Enne veel, kui kiirustan Suvebriisile, näitan kiirelt oma kahte selle suve lemmikkingapaari. Nude madal paar jõudis minuni Riiast, CCC kauplusest. Skoorisin selle paari vähem kui 15€ eest ja need polnud isegi mitte alla hinnatud! Kiilkontsaga rihmikud avastasin aga viimasel Pärnuskäigul kiirustades Reservedist. Neid oli allahindluses tookord vaid kaks paari alles, kuid need on täisnahast ja sain nad poole hinnaga, e 25€-ga. Kuna peagi olen esimest korda pulmakülaline, tundusid need kingad selleks puhuks ideaalsed. Nüüd on vaja veel midagi selga ka leida :D. Ja otsustada kummad täna kontserdile kaasa tulevad.

PS: Kes veel täna Suvebriisile Tanel Padarit kuulama läheb (: ?

DSC_3153

Follow me on Bloglovin!

liina

3 Comments

 1. Svea

  uuu, kui ilusad jalatsid!

 2. mannumari

  väga ilusad jalanõud mõlemad!
  kuna ise olen juba aastaid käinud pigem Riias kui Tallinnas shoppamas (sest Võrust on Riiga isegi tsips vähem maad kui Tln), siis CCC poest olen leidnud päris palju lahedaid ja odavaid jalanõusid, mis pole teps mitte vähemkvaliteetsed kui mõned kallimad eksemplarid. panid mu praegu igatahes igatsema selle poe järgi :D

  • LiinaBlogger

   Jaa, seal oli valik ka ulmeline (: peab vist sügise poole Pärnus olles ka ühe tiiru sinna tegema.

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: