UPDATED BROW ROUTINE

My brow routine has stayed the same for roughly two years. Some products have changed, but for filling my brows I always used either the NYX Eyebrow Cake Powder or the Oriflame eyebrow powder. I don’t use pencils since I’m useless with them and can’t do anything on myself :D When everyone started raving about the Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade, I knew I had to try it. Try it I did and now I’m in love. You can find the video about my updated brow routine below. The Pomade itself is amazing, as it’s very versatile. It’s easy to create a natural look, something more defined and also “cartoon”-like brows. Also the staying power is on point! What do you use to fill in your brows? 
 

 

Tänaseks on minu kulmurutiin olnud põhimõtteliselt sama juba kaks aastat. Mõned tooted on aeg-ajalt erinenud, kuid üldjuhul kasutasin alati kulmude täitmiseks kas NYX Eyebrow Cake Powderit või Oriflame‘i kulmupuudrit. YouTube täitus ühelt maalt Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade arvustustega ja ei saa salata, tahtsin ise ka seda imetoodet proovida. Tellisin selle endale BeautyBayst veel siis, kui see maksis vaid 12€ ja nüüd ongi saanud sellest minu igapäevane toode. Ei kujuta ettegi, et pliiatsi või tavalise puudri juurde niipea tagasi pöördun. Noh, pliiatsitega ma endale niikuinii kulme teha ei oska :D.

 

Filmisin üles siiski ka selle “uuendatud” rutiini, kus eelkõige ilmselt näeb pigem kuidas Pomade töötab. Püsivuselt on see toode absoluutselt võrratu, lisaks on see mitmekülgne: sellega on võimalik saavutada loomulik, defineeritud kui täiesti “multikakulm”. Seega igale maitsele midagi. Minu eelistus on midagi esimese kahe vahepealset (: Mida teie oma kulmude täitmiseks kasutate? Kes eelistab pliiatsit, siis müts maha, endale mina nendega teha ei oska :D.

post signature

10 Comments

 1. Mai Sch

  Kasutan ise seda juba üle aasta. Õhu käes eriti hoida ei saa, pindmine kiht kuivab ära. Kui uuesti pintsliga surkima minna, siis seguneb pindmine kuiv kiht ja alumine kreemjas kiht ja rikud toote ära. Kui kork ilusti peal hoida, on supper asi!! Ei kujuta oma elu ilma selleta enam ettegi. Minul on toon chocolate (tegelikult tahaks nüüd juba heledamat tooni, kuna olen nüüdseks juustest ka blondim). Kasutamiseks kulub imevähe, seega tuleb lõpptulemus üpris loomulik. Mängimisvõimalusi ka palju.

  http://www.sincerelybitter.com/

  • missliinaBlogger

   Mina kasutan kõiki kreemjaid tooteid nii, et kork maha, pintsel sisse, potsik tagurpidi lauale. Siis oleks justkui kaas peal ka siis, kui tegelikult pole ning õhku ei pääse nii palju tooteni.

  • Mai Sch

   Päris hea nipp! Selle peale poleks ise tulnudki. Hoiab palju aega kokku :)

 2. Tuuliki

  Kasutan artdeco nr5 kulmupuudrit, teisi pole proovinudki.

 3. LAURA

  See on ka minu suur lemmik! Tellisin kunagi ammu black friday ajal, sain isegi ~9€´ga. Kas nüüd ta seal kallim kui 12 isegi?

  • missliinaBlogger

   Viimane kord vaatasin, siis oli 18€. Mõtlesin endale kohvrisse paar tooni juurde tellida, aga praegu nii suure hurraaga ei telliks :D

 4. Jaanika L

  Uuuu, see on midagi mulle! Ma olen täiesti obsessed, mis puudutab kulmude vormimist, täitmist midaiganes! Aastaid tagasi alustasin kulmupliiatsiga ja viimase aasta olen kasutanud ArtDeco kulmupuudrit – nagu iga teine blogilugeja. Püsivusega ei saa kurta, kuid tahaks midagi uut proovida ja Anastasia Beverly Hills on läbi mitme blogija silma jäänud. Jään su videot ootama, et saada kinnitust, kas ikka peaksin tellima. :)

  • missliinaBlogger

   Video pidi postituse lõpus olema, aga udupea mina unustas lisada :D

  • Jaanika L

   Mis hurmav kulmuwink video lõpus :D

 5. Kairi Jõemaa

  Olen viimasel ajal oma kulmudele rohkem rõhku hakanud panema, varem ei viitsinud üldse nendega mässata – niigi tumedad :D Kasutan põhiliselt kulmupuudrit, Essence oma hetkel kasutuses ja kulmude fikseerimiseks kasutan seda sama BROWdramat. Pliiatsiga on selline nii ja naa suhe – võib kasutada hädapärast, aga ei eelista. Nii osav ma siiski kulmude joonistamises ei ole nagu Sina, pean harjutama veel.

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: