DREAMING OF …

I’ve been wanting a full sensor camera for the longest time and until I can get it, I’ll keep on dreaming. / Olen täiskaadriga kaamerat tahtnud juba üle aasta ja kuniks lotovõit sülle ei kuku, unistan veel edasi (:
When I first discovered that graphics tablets exist, I knew I want to own one someday. Lately my itch to draw has been getting bigger (I was in arts class for 9 years) but for some reason paper and pencil don’t sound too motivating. / Alates sellest ajas kui kuulsin, et graafikalauad olemas on, teadsin, et ükskord pean ühe endale saama. Viimasel ajal on joonistamise tahe aina suurem (käisin 9 a kunstikallakuga klassis), kuid käsi ei tõuse paberi ja pliiatsi järele. 
Moving on to beauty, my favourite perfume Prada Candy has a newer edition – Prada Candy Florale. It would be the perfect companion for my Candy, as it’s a little lighter and more everyday appropriate. / Ilust rääkides on minu lemmikparfüüm Prada Candy saanud uue versiooni – Prada Candy Florale. See oleks Candy kõrvale ideaalne igapäevasem ja kergem kaaslane. 
If you read this post HERE, then you know I liked the Kiehl’s Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash. As my birthday (and the birthday discount) is coming up, this little guy will soon be finding a new home in my bathroom. / Kui lugesite seda postitust SIIN, teate juba, et Kiehl’s saialille näopesugeel mulle väga meeldib. Kuna sünnipäev ning sellega kaasnev partnerkaardi sünnipäevasoodustus lähenevad, leiab selle geeli täisversioon varsti end minu vannitoast. 
On our way back from Tunisia we had some time to kill in the airport in Warsaw. theBalm was one of the displays that caught my eye and most importantly the Cindy-Lou Manizer. It is just absolutely gorgeous and I need it in my life! :D / Tuneesiast tagasi tulles oli meil Varssavi lennujaamas aega ning kuidas paremini seda veeta, kui mitte ilusaid asju vaadates. theBalmi letis jäi mulle kohe silma Cindy-Lou Manizer ja ma vajan seda oma ellu! :D
What are you dreaming of right now? Mis asjadest teie praegu unistate? 
post signature

14 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

  1. ma just enne kirjutasin endale üles, mida ma tahaksin.. noo, neid soove tuli kahjuks liiga palju ja otsustasin, et ma ei jätka seda nimekirja :D :D

  2. Ma ostsin selle Kiehl'si näopesugeeli ja kuna mul on pisut kuivem nahk siis küsisin teenindajalt, et kuidas sellega lood on, siis väitis ta, et see peaks ikkagi sobima, sest see toode nahka ei kuivata. Aga tunnen, et see on siiski vist natuke kuivatav mu jaoks, nii et lihtsalt seisab nüüd niisama :(… Võibolla annan veel kunagi võimaluse aga praegu on küll kahju.

  3. Mina ei ole oma Cindy Lou-Manizer ostuga rahul! Liiga tume minu NC20 naha peal! Üritan leida viise, kuidas toode toimima panna…esialgu paistab fail-ostuna! Aga pakend on ju nii-nii ilus! Oehh…

    Ole nii kena ja tee sellest kunagi review. Usun,et paljud oleks sellest huvitatud :)

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: