FIRST EXPERIENCE WITH KIEHL’S

In the beginning of February Kiehl’s Estonia held a brunch for me and a few other bloggers. My previous experience with Kiehl’s was pretty much not there, since I had only tried their pear scented lip balm. Now I know a lot more about the brand and have tried out a few more products. We got little sample size products and a few full size products that are currently in use after a little break. but I want to tell you about two other products today. First up is the Kiehl’s Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash*. I’m almost out of it and I know I need to go and get myself the full size bottle! It doesn’t dry out my oily skin, cleanses it thoroughly and keeps any red pimples at bay. I don’t get them too often to begin with, but this one really fights them off.  The second star of the day is their famous Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado. At first I asked the girls to give me a sample of the cream, since I’ve been looking for an eye cream that actually does something. I’m not that into the foil packets, but for the first time ever after actually trying the sample, I went out and bought myself the full size product. I’ve been using it for a month now and I must say, I might not notice a change in my skin by just looking at it… But my under-eye concealer doesn’t crease as easily anymore! And that’s something. Have you tried anything from the brand? 
Veebruari alguses korraldas Kiehl’s paarile blogijale mõnusa brunchi  nende Kaubamajas asuvas butiigis. Kui varasemalt olen kasutanud vaid nende pirnilõhnalist huulepalsamit, siis nüüd avanes mul võimalus proovida teisigi tooteid. Saime kaasa pisikesed testripakid ning paar täissuuruses toodet, mis pärast väikest pausi on mul taas regulaarselt kasutusel. Kui ma üldjuhul ei ole väga suur testrite austaja ja enamasti need kilepakikesed jätavad mu täiesti külmaks, siis need testrid, mis kaasa saime, olid juba pakendite osas väheke teisest klassist. Näiteks saialillega Kiehl’s Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash* on hoopis käepärasemas tuubis ning sellest jätkus mulle üsna mõnusalt. Olen nüüd kuskil nädalakeseks jätnud selle oma näohooldusest välja ja teate mis? Mõlemal põsel on punetavad punnid :. Mul on pisut seda veel alles, kuid kui see viimane lõpp ka otsa saab, tahan kindlasti täissuuruses pudeli hankida. See ei kuivatanud mu nahka, puhastas seda väga korralikult ning hoidis kõik punetavad punnid eemale. Kuigi mul neid tihti ei teki, ei tekkinud selle puhastusgeeli kasutamise ajal mul neid ühtegi. 

Teine toode, millest tahan täna rääkida, on Kiehl’s Creamy Eye Treatment  with Avocado silmakreem. Otsisin pikalt silmakreemi, mis mulle sobiks. Mitte ükski ei tundunud toimivat ja nagu ka näiteks Claire ühes oma videos ütles, siis tundub nagu silmakreemid ei teekski midagi. Kiehl’s butiigist saab paluda endale huvipakkuva toote kohta testri ja nii ma küsisingi neiudelt selle silmakreemi testri. Umbes kolme korraga sai selgeks, et pean endale täissuuruses toote ostma ja siin ta mul on. See ongi vist elu esimene toode, mille ma pärast testri kasutamist ostnud olen :D Tegu on esialgu väga paksu ja tihke konsistentsiga silmakreemiga. Nahale kandes muutub see justkui vesiseks, aga seda on pigem tunda siis, kui see nahale hõõruda, mitte tupsutada. Kui muidu ei märkakski võib-olla silmakreemi mõju, siis seda kasutades ei lähe peitekreem silmade all päeva jooksul enam nii naljalt nahavagudesse. See juba näitab midagi! Korra nädalas panen seda silmade alla paksu kihina ning kasutan justkui maskina. See võib kõlada veidralt, aga kui varasemalt ei hoolinud ma silmakreemist, siis nüüd on see mu lemmik osa näohooldusrutiinist! Kas te olete Kiehl’s tooteid proovinud? 

post signature
Products marked with a * were gifted to me. My opinions are my own and honest. 

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: