Tried and tested: My EQUA bottle

Photo by Ken Tikerpäe
Last night me and some friends spent quite a few hours picking blueberries. Since I carry my EQUA bottle everywhere with me I decided to snap a few photos for today’s post as well. Today I’ll tell you more about the EQUA bottle I have and the story behind these. 
Eile õhtul läksime sõpradega mustikale. Kuna mu EQUA pudel käib minuga pea kõikjal kaasas, klõpsisime pudelist tänase postituse jaoks ka metsas paar pilti. 

From Equa website: “EQUA’s name is derived from the words ECO and AQUA, if we put those two words together, we get an EQUA sign. Therefore, our EQUA logo embodies a drop in motion sea coloured within which there is a green leaf. EQUA bottles are BPA free which means you are using them to reduce the risk of hormonal disorders, allergies, prostate cancer and breast cancer. In addition, EQUA reusable bottles have a diverse designs that are attractive and vivid. Surely you will find in the collection your favourite colour and design. Because we want to live in a clean environment, EQUA donates 10 % of net profits from the sale to ecological organizations.”

Minule saatis pudeli Jaanika, kes töötab hetkel Sloveenias ettevõttes, mis toodab EQUA pudeleid. Lisan siia lõigu tema kirjast: “Miks võiksid ka Sina valida EQUA pudeli? Nagu ma juba mainisin, ei sisalda EQUA pudel kemikaali bisfenool A-d (BPA), mida leidub enamikes ühekordsetes plastikpudelites. BPA-d seostatakse selliste haigustega nagu rinnavähk, hormonaalsed häired ja allergiad. Meie pudel on valmistatud kvaliteetsest Eastman Tritan plastikust, mis püsib muutumatuna kuni 10 aastat. Pudeleid on paljude erinevate disainidega- nii värvilisi ja rõõmsaid, kui ka elegantseid ja noortepäraseid. Peale selle saab veel valida kahe suuruse vahel- 400 ml ja 600 ml. Ning kuna pudelil on kõrge kuumataluvus, saab sealt juua ka kuumi jooke.”

The bottles come in 2 sizes: 600ml and 400ml, mine is the bigger one. There are plastic and glass bottles, mine is from the plastic range. The main thing I was concerned about was the bottle cap. What if it doesn’t hold the water in and starts leaking into my bag? I filled the bottle, turned it upside down and gave it a good shake. Not a drop came out so the cap is really secure.
Nagu eelnevast juba selgus, tuleb pudel kahes suuruses ning lisaks plastikule on EQUA tootevalikus ka klaaspudelid. Pudelite kujundused on seinast-seina, igale maitsele leidub midagi. Põhiline, mis mulle selle pudeli puhul muret tekitas oli kork ja selle veepidavus. Täitsin pudeli veega, keerasin selle tagurpidi ja loksutasin. Ühtegi tilka välja ei tulnud, seega vähemalt minu pudel on vägagi veekindel. 

I haven’t tried it with hot drinks yet but for cold water it’s been perfect. If you get the chance then definitely try this bottle out! 
Mina olen oma pudeliga rohkem kui rahul ja veelkord suur tänu Jaanikale! Veel homseni (so 4.07.13) on võimalus tellida pudeleid EQUA lehelt saatmiskuludeta! Maksta tuleb vaid pudeli enda eest! http://myequa.com/products-page/ lehelt saate välja valida endale meelepärase pudeli. Ostu sooritades sisesta kood MinuEQUA. Pakkumine kehtib kuni 04.07. Kasutage oma võimalust kohe! (:

Liina

9 Comments

 1. Pille

  Tahtsin tellida seda pudelit omale, aga mul ei lasegi :(

 2. Birgit

  Tahaksin küsida, et millise juuksevärviga sa oma juukseid värvid? :) Nii ilus värv.

  • Liina

   Ma ei värvi oma juukseid ise (:

 3. jansamansa

  Mul on tõsiselt hea meel, et sulle meeldib EQUA pudel ja, mis kõige tähtsam- sa võtad pudelit kõikjale kaasa kõikjale kuhu lähed. Disain sai valitud sulle sinu kaunite punaste juuste pärast! Kas ainult mulle tundub, et koos rohelise värviga meenutad sa Arieli (teate küll, seda merineitsit!)? :)

  • Liina

   Ariel on mu lemmmmmmik! (:

 4. Mari

  Juulikuu Naistelehe Nipiraamatus oli väike artikkel nendest pudelitest ja seal mainiti, et müügil peaksid nad olema apteekides ning hinnad algavad 9,95€-st. :) Kui kindel see info on, ma ei oska ise öelda, aga kellel huvi, siis ilmselt tuleb sammud apteegi poole seada ja välja uurida. :)

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: