MLC: Manhattan & Oriflame

It’s time for my last lipstick collection post. Would you like me to move on to another product group? I left the lipsticks I’ve neglected the most to last. 
Ongi käes aeg viimase huulepulgapostituse jaoks. Jätsin lõppu need huulepulgad, mida ma praegu kõige vähem kasutan. Kas tahaksite ka mingite teiste toodete kohta selliseid postitusi näha? 

I’ll start off with Oriflame as it’s my favorite from the bunch. It’s the Giordani Gold Voluptuous Lipstick in the shade Chiffon Rose. I’d never tried any Oriflame makeup products before this one and I was pleasantly surprised. The packaging looks very expensive, it feels good to use this lipstick because of the way it looks and I just checked, it costs around 10€. The lipstick itself is very moisturizing. I’m always skeptical about these kinds of lipsticks that promise sheer color and moisture. Many of them don’t really deliver, but this one does. And it smells good. (:
Alustan Oriflamega, kuna praegusest portsust on see mu lemmik. Tegu on Giordani Gold Voluptuous huulepulgaga toonis Chiffon Rose. Enne selle proovimist polnud ma kordagi Oriflame’i kosmeetikatooteid proovinud. See üllatas mind meeldivalt. Eriti meeldib mulle pakend – see näeb väga kallis välja (ja maksab umbes 10€, just vaatasin). See huulepulk niisutab ja annab väga ilusa läike ja loomuliku värvi. Enamasti olen ma seda tüüpi huulepulkade suhtes skeptiline, kuna vähemalt pooled tegelikkuses ei niisuta ning üksi neid kanda ikka ei saa. Ah ja see lõhnab hästi.

Next up my three Manhattan lipsticks in the shades 57D, 34N and 45N. They’re all from the same Perfect & Creamy line. The color payoff of these is really good but I think mine are getting old and I need to replace them with something new. The pink one is the driest whereas the red works the best. It’s been my favorite Fall/Winter lipstick for quite some time now. These lipsticks are very cheap which might be the reason why these don’t last as long. If you’re starting to build up your makeup collection then these are a good base for lipsticks. 
Järgmisena minu kolm Manhattani huulepulka toonides 57D, 34N ja 45N. Nad on kõik Perfect&Creamy sarjast, kuid mul on tunne, et need hakkavad vaikselt vanaks jääma. Roosa on neist kõige kuivem ja punane on siiamaani kõige paremini vastu pidanud. Punane on tükk aega ka mu lemmik sügis-talve huulepulk olnud. Kuna need huulepulgad on odavad ja kergelt kättesaadavad, on  need head huulepulgad neile, kes tahavad oma meigikollektsiooni laiendada, kuid ei taha liialt palju kulutada. 

L-R: 57D, 34N, 45N, Chiffon Rose
Have you tried any Oriflame or Manhattan lipsticks? What did you think?
Kas olete Oriflame’i või Manhattani huulepulki proovinud? Mis te arvasite neist?

Liina

3 kommentaari / Jäta siia ka oma kommentaar

  1. Ma olen ise Oriflame'i konsultant, seega päris paljud mu huulepulgad on just sealt, aga ma tavaliselt ei osta Giordani Goldi huulepulki, sest nad on ühed kallimad kataloogis. Odavamad on ka üsna head, aga välimus ei ole võib-olla nii luksuslik, aga värvid on head ja valik on üsna suur :)

  2. Mul on see Manhattani 34N ja väga rahul, esimesest hetkest sai lemmikuks, täiuslik, mida kevadel-suvel kanda :)

Jäta oma kommentaar

%d bloggers like this: